نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

 1. #1
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  آیا UB 313 همان طارق است؟ آیا جهان در سال 2012 پایان می یابد؟ علت افزایش زلزله و تغییرات آب و هوایی گسترده در جهان چیست؟ آیا عذاب دیگری از نوع عذاب قوم نوح در راه است؟ علت ظاهر شدن دو خورشید در آسمان چیست؟  در روایات مربوط به عصر ظهور سخن از دو آتش در مشرق است . یکی آتشی از زمین که سه تا هفت روز زبانه می کشد و همراه با خسف و زلزله است که در مقاله مربوط به آتشی از مشرق و روایات عصر ظهور به آن پرداختیم و دیگری آتشی در آسمان که مربوط به عبور دنباله داری از نزیکی زمین که قسمتی از آن در شرق سقوط کرده و موجب تلفات زیادی می شود.

  در مقاله مربوط به ستاره طارق از دید روایات اسلامی به این موضوع پرداخته شد و روایات مربوط به آن با اشاره به تفسیر سوره طارق بیان گردید و بر اساس روایات ، ظهور چنین دنباله داری خارج از علم بشر بوده و بصورت ناگهانی می باشد . اما این که این دنباله دار چیست و از کجا ظاهر می شود سئوالی است که در سالهای اخیر به آن توجه زیادی شده و احتمال ظهور این دنباله دار بر اساس سایتهای خارجی و ستاره شناسی و ناسا موضوع این مقاله است.

  قبل از هر چیز باید تاکید کنیم که مطالب مندرج در اینجا نباید در جهت توقیت برای ظهور بهره برداری شود و این مطالب صرفا جهت اطلاع و آشنایی با دیدگاههای غربی و سایر اقوام در باره حوادث آخر الزمان و ظهور منجی است و تاکیدی بر روی صحت و قطعیت آن نیست و صرفا برای آگاهی بیشتر از وقایع پیش رو می باشد خصوصا اینکه در روایات غربی ، برای آخر الزمان قائل به تعیین وقت می باشند و آن را 21 دسامبر 2012 تعیین کرده اند که بر اساس اعتقادات اسلامی تعیین وقت برای حوادثی از این دست در آینده ، صحیح و معتبر نیست و از نظر اعتقادات ما مردود می باشد. لذا مجددا توصیه می شود تنها از دید انتقادی به این مقاله توجه گردد و نه قطعی بودن آن و تعیین وقت برای ظهور.

  در احادیث و روایات عصر ظهور ،دیده شدن ستاره ای دنباله دار در آسمان ، مکرر ذکر شده . ظهور این ستاره دنباله دار در ادیان دیگر نیز آمده و نشانه ای برای آخر الزمان و ظهور منجی است.  پیشتر در مقاله آتشی از مشرق ذکر شد که در اثر آتشفشان تامبورا در اندونزی در سال 1815 کسوف روی داد . با توجه به همزمانی ظهور دنباله دار و یا ستاره سرخ رنگ و کسوف خورشید احتمال دارد یکی از دلایل کسوف غیر طبیعی و غیر وقت ، قرار گرفتن دنباله داری در بین زمین و خورشید باشد.( الله اعلم )
  "ان نشا ننزل علیهم من السماء آیة فظلت اعناقهم لها خاضعین" (شعراء:4).

  «ما اگر بخواهیم از آسمان نشانه و آیت قهری نازل گردانیم تا همه بر آن گردن نهند و خاضع شوند».

  ابوبصیر گوید: از امام صادق(ع) درباره این آیه شنیدم فرمود: به زودی خداوند درباره آنان چنین خواهد گرد گفتم: اینان چه کسانی می باشند؟ فرمود: بنی امیه و یارانشان می باشند، گفتم آن نشانه و آیه چیست؟ فرمود: ایستادن خورشید بین اول ظهر تا وقت عصر و خارج شدن و پدیدار گشتن یک صورت تا سینه شخصی -که حسب و نسب او شناخته شده است- در خورشید، این پدیده در زمان سفیانی واقع شود در این هنگام سفیانی و دار و دسته او به هلاکت خواهند رسید.

  * ابوبصیر در ادامه این روایت از امام صادق علیه السلام نقل می کند که واقعه ایستادن خورشید در آسمان در زمان یوشع بن نون هم اتفاق افتاده است. ( برای آگاهی بیشتر از طولانی شدن روز و ایستایی خورشید در وسط آسمان که همان توقف گردش زمین برای مدتی کوتاه است ، اینجا را کلیک کنید )

  طبق روایات اسلامی، در ماه رمضان سال ظهور امام مهدی (علیه­ السلام) حوادث بسیار عجیبی در جهان رخ می دهند که از زمان فرود آمدن آدم (علیه ­السلام) تا آن زمان بی سابقه می باشند.

  در این ماه ستارۀ دنباله­ دار ناشناسی که از قبل وارد فضای منظومۀ شمسی شده است، با گازها و غبارهایی که همراه دارد، سبب سرخ شدن آسمان می گردد. ستارۀ یادشده در نیمۀ ماه رمضان، میان خورشید و زمین قرار می گیرد و باعث خورشید گرفتگی کلّی می شود. سپس، شهاب­ سنگی بزرگ از آن جدا می گردد و همراه با صدایی شدید در مشرق­ زمین فرو می افتد و ویرانی زیادی به بار می آورد و در پی آن، دود غلیظی آسمان را فرا می گیرد.

  این ستاره، ضمن گردش در فضای منظومۀ شمسی، هنگامی که در نزدیکترین فاصله با زمین قرار می گیرد، اثر گرانشی آن سبب کندشدن حرکت زمین می­شود و در بعد از ظهر یکی از روزها، مردم مشرق زمین شاهد ایستایی خورشید در میان آسمان خواهند بود و در همین حال، تصویر چهره و سینۀ امام علی (علیه السلام) در میان خورشید ظاهر می گردد.

  همچنین، ستارۀ یادشده زمانی که در جهت عکس حرکت زمین به دور خود و از کنار آن عبور می کند، اثر گرانشی اش موجب حرکت وارونۀ زمین می شود و در پی این حادثه، جهانیان شاهد طلوع خورشید از مغرب و دو برابر شدن طول شب و روز خواهند بود. با دورشدن ستارۀ دنباله دار از زمین، این کره دوباره حرکت طبیعی خود را باز می یابد. در اواخر ماه رمضان، دنباله دار یادشده از میان ماه و زمین می گذرد و سبب ماه گرفتگی می شود. در همین ماه، در صبح روز بیست و سوم، از آسمان ندایی رحمانی مردم را به حق دعوت می­کند و پس از غروب آفتاب در همان روز، پیامی شیطانی مردم را به سوی باطل فرا می خواند.

  در متون زرتشتیان آمده است:

  ... در آسمان نشانه گوناگون پیدا باشد...( زند بهمن­یَسن، ص ۱۱، ف ۶ ، بند ۴ )

  در کتاب مقدّس می خوانیم :

  و در آفتاب و ماه و ستارگان علامات خواهد بود...* و آن گاه پسر انسان( عیسی مسیح) را خواهند دید که بر ابری سوار شده، با قوّت و جلالِ عظیم می آید. (کتاب مقدّس، عهد جدید، ص ۱۳۳، انجیل لوقا، ب ۲۱ ، بند ۲۵ و ۲۷(

  بررسی روایات نشان می دهد که طلوع ستاره ای سرخ رنگ و سقوط شهاب سنگ یا ستاره دنباله دار که موجب خسف در زمین نیز می گردد ، از علائمی است که به نزدیکی ظهور دلالت دارد. احتمال دارد این دو یکی باشند و یا دو موضوع جدا از هم که سعی داریم با توجه به یافته های علمی دانشمندان و سایتهای علمی به آن بپردازیم.

  برخورد شهاب سنگی بزرگ به زمین در روایات آخر الزمان ادیان دیگر هم آمده و این فرضیه به حدی قوی است که بر اساس آن فیلمهای متعددی هم ساخته اند و آن را نشانه پایان حیات کنونی بر روی زمین و شروع عصری جدید می دانند و زمان آن را سال 2012 اعلام کرده اند.

  در روایات اسلامی و قرآن کریم نیز به صراحت از آخر الزمان و برخورد ستارگان با یکدیگر و تیره شدن خورشید و به هم خوردن نظم سیارات و زلزله های شدید و آتشفشان به عنوان دلایلی برای نزدیکی قیامت یاد شده. اما بر اساس روایات در هنگام ظهور و قبل از ان نیز از برخورد دنباله داری به زمین یاد شده که موجب کشته شدن عده زیادی می گردد ولی پایان جهان نیست و ضمن اینکه تاریخی برای آن تعیین نشده است.

  بطور خلاصه می توان گفت در نزدیکی ظهور علائمی غیر عادی در آسمان مشاهده می شوند از جمله : ظهور ستاره سرخ رنگ که نشانه ای برای آغاز جنگ و خونریزیهای بسیار است ، ایستایی خورشید در آسمان از زوال تا غروب ، طلوع خورشید از مغرب آن ، ظهور دنباله داری که مدار آن بطور متناوب تکرار می شود و در دوره های مختلف حیات بر روزی زمین دیده شد ه و موجب تغییرات شدید جوی و آب و هوایی در زمین می شود که در روایت بالا صریحا به آن اشاره شده ، فرو افتادن بخشی از دنباله دار یا شهاب سنگی عظیم در مشرق همراه با خسف و تلفات زیاد . همچنین در روایات بطور ضمنی وقایعی مثل آتشی از مشرق و زلزله و خسف در دو نقطه مشرق و مغرب به ظهور ستاره سرخ رنگ و دنباله دار مربوط می باشد. سئوالی که مطرح است این است که آیا این روایات با داده های علمی و ستاره شناسی منطبق هستند ؟ زیرا بطور عادت ما همیشه منتظر هستیم که غربیها حقایقی را کشف کنند و سپس ما آن را با روایت اسلامی تطبیق بدهیم .

  به نظر می رسد در باره این روایات و حقایقی که اخیرا در سایتهای مختلف مشاهده می شود و اعتقادات مسیحیان و سایر ادیان در باره آخرالزمان و ظهور منجی ارتباطی وجود دارد که سعی داریم در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته و بتوانیم تا حدودی نقطه نظرات ادیان را به هم نزدیک کنیم.

 2. #2
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  UB 313 ، سیاره ایکس Xena ، اریس Eris ، نیبیرو Nibiru ،

  در31 اکتبر 2003 عکــسی هایی از این سیاره توسط تلسکوپ 48 اینچ پالومارگرفته شد اما فاصله این سیاره آنچنان زیاد بود که حرکت آن در پسزمینهستارگان تا سال 2005 که دادههای مربوط به این شیء دوباره مورد بررسی قرارگرفت مشاهده نشد در ژانویه سال 2005 میلادی دانشمندانی بنام مایکل ایبراون Michael . E. Brown و چاد تراجیللو , Chad Trujillo و دیوید الرابینوویتز , David L. Rabinovitz عکــسها وداده های مربوط به ایناکتشاف را مورد بررسی قرار دادند که موجب کشف قمری برای این سیاره شد اینقمر دیسنومیا نام دارد. دانشمندان ابتدا این سیاره را که یک کوتولهخاکستری ( قهوه ای ) بود سیاره ایکس نامیدند زیرا متوجه تغییراتی در مدارپلوتو شده بودند که ناشناخته بود و تصور می کردند باید جرمی آسمانی باجاذبه زیاد مثل یک کوتوله یا یک ستاره خورشیدی بر مدار پلوتو اثر گذاشتهباشد و تا زمانی که آن را در سال 2003 مشاهده کردند نام آن جرم آسمانی راسیاره ایکس نامیدند. در سال 2005 پس از مشخص شدن مدار سیاره ایکس و قمرآن، نام او را رسما اریس گذاشتند و پس از قوت گرفتن اخبار حرکت اریس مبنیبر حرکت آن به سوی زمین و بر اساس حکایات موجود در کتیبه های سومریان ومصر باستان و نیز مایاها آین سیاره را UB 313 (نیبیرو) نامیدند. UB313 نام دیگر نیبیرو یا اریس است که در متون باستانی سومریان و کتیبه هایآنان به چشم می خورد.

  UB 313 طبق داده های کلی ستاره ای تاریک استمعروف به دوقلوی خورشید در منظومه شمسی. این ستاره مانند زمین به دورخورشید می چرخد اما در عین حال سیارات و ماههایی دارد که به دور آن گردشمی کنند. مدار UB 313 بسیار دورتر از مدار پلوتو است و در حال چرخش تا٥٠ میلیارد مایل از خورشید فاصله می گیرد. گفته می شود سیاره UB 313 یانیبیرو هر 3600 سال یکبار وارد مدار نزدیک به زمین می شود و باعثتغییرات آب و هوایی فعالیت هایی در سطح پوسته زمین میشود برای مثالمیتواند باعث جابجایی در مسیر گلف استریم شود یا به طور کامل پس از آب شدنیخ های قطب ازبین برود و سپس قسمت اعظم شمال غرب اروپا و شمال تا شرقآمریکا یخ بزند. همچنین در اثر این نزدیکی ، اکوسیستم زمین بر هم میریزد.سونامی – طوفانها و گردبادهای غول آسا شکل می گیرند. آتشفشانها فوران میکنند و جای قطبهای مغناطیسی شمال و جنوب عوض می شوند. در نتیجه اینتغییرات زلزله ها ی بزرگ رخ می دهند و آب دریاها و اقیانوسها بالا می آیند.

  طبقروایات کتاب مقدس مسیحیان و عهد عتیق 7200 سال پیش همزمان با برهه ای ازتاریخ که احتمال می رود طوفان نوح در آن زمان رخ داده باشد تغییرات یکبارهدر سطح زمین و دما باعث می شود سیل و طوفانی عظیم رخ دهد که به عقیدهبسیاری از باستان شناسان یکی از علل آن جدا شدن تکه یخی عظیم از قطب جنوببوده که باعث جزر و مدی عظیم شده است.

  حدود 3600 ساله پیش هم جرمیکه به زمین نزدیک شد همراه بود با مهاجرت بنی اسراییل از مصر به فلسطینوباعث وجود برخی نابسامانی ها و تغییرات در زمین شده است برای مثال امکاندارد که دونیم شدن دریا برای گذشتن قوم موسی از آن اشاره کرد یا امکاندارد که این تاریخ هم دوره باشد با تاریخ پیامبران یا اقوامی که در قرآنعذاب دیده اند نظیر لوط، شعیب، ثمود ، عاد و غیره که دور از ذهن نمی باشد.

  [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
  [CENTER ALIGN=JUSTIFY]
  [JUSTIFY]همانطورکه می بینیم تغییرات آب و هوایی کره زمین درحال افزایش است ، از ابتدایسال جاری تا کنون زلزله های شدید زیادی رخ داده و آتشفشان ایسلند پس ازدویست سال فوران نموده و انتظار فوران آتشفشانهای دیگر نظیر " کاتلا " درآیسلند و " یلوستون " در آمریکا توسط دانشمندان تایید شده و بسیاری ازکارشناسان علت این وقایع را همزمانی نزدیک شدن UB 313 یا نیبیرو به زمین ودور شدن آن از پلوتو می دانند و بر اساس نمودارها و تصاویر موجود ایناتفاق در سالهای 2012 تا2014 رخ می دهد. یعنی در این سالها تاثیر UB313 به بیشترین حد خود می رسد و کمترین فاصله را با زمین خواهد داشت.

  دانشمندان در این روزها پی برده اند که جرمی بر روی منظومه شمسی تاثیر گذشته است به طور مثال می توان به اخبار زیر اشاره کرد :

  * قمر نپتون تریتون گرمتر شده است (بی بی سی ساینس 25 جولای 199)

  * پلوتون گرمای بی سابقه ای را تجربه می کند (22اکتبر 2002 اخبار تکنولوزژی دانشگاه ماسا چوست)

  * فعالیت آتشفشانی در قمر مشتری ای او (ایکاروس استرونومی نوامبر 2002)

  * گرمای مریخ (ای بی سی دسامبر 2002)[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]*و همچنین گرمای زحل در سایت اینتر استار که توسط چند تن از دانشمنداندانشگاه کالیفرنیا مورد بررسی قرار گرفت که کاملا گرما در جو زحل مشاهدهمی شد.

  کسانیکه مدافع وجود UB 313 هستند همچنین معتقد به جعلی بودنگرم شدن زمین و اثر گاز دی اکسید کربن بر آب و هوا هستند و معتقدندگازهای گلخانه ای سبب گرم شدن زمین نمی شوند. آب شدن یخهای قطب به دلیلبالا رفتن دمای زمین نیست. سالها پیش گروهی از دانشمندان هواشناسی و زمینشناسی برخلاف توقع دولت آمریکا دست به آزمایشات و تحقیقاتی زدند و پرده ازیک دروغ جهانی برداشتند. پدیده ای به نام گرم شدن زمین بر اثر گازهایگلخانه ای یک داستان تخیلی بیشتر نیست. نتایج این تحقیقات به همراه مدارکعلمی توسط این افراد در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] قابل دسترسی است.[/JUSTIFY]

 3. #3
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  با دریافتن این حقیقت که چیزی به نام گاز گلخانه ایوجود ندارد و سبب نابودی زمین نیز نمی شود، یک سوال بزرگ شکل می گیرد و آناین است که چرا یخهای قطب در حال آب شدن هستند ؟ و چرا طوفانهای سهمگین وزلزله های شدید بیش از گذشته رخ می دهند؟ چرا فصلها جا به جا می شوند وچرا در تابستان برف می بارد و در زمستان هوا گرم و بهاری می شود؟
  [/CENTER ALIGN]

  [JUSTIFY] [/JUSTIFY]

  [JUSTIFY]دانشمندانباستان در بیش از سه هزار سال پیش همین تغییرات را گزارش دادند و برای حفظاین اطلاعات آنها را بر سنگها و لوحه های پخته حک کردند. اگر چه بشر امروزاستفاده چندانی از این داده های باستانی نمی برد چرا که تکنولوژی بهاصطلاح جدید چشم و گوش او را کور کرده است. این اطلاعات تقریبا ً هر ۳۶۰۰سال یکبار تکرار شده اند. اسناد به دست آمده از نزدیکی UB 313 به زمیناز ده هزار و هشتصد سال پیش شروع شده اند. زمانیکه که احتمالا اولین بارزمینیان شاهد این ماجرا بوده اند و بعد از هر ۳۶۰۰ سال تکرار شده است. اینحادثه فقط مربوط به بین النهرین نبوده و توسط ملل مختلف مانند مصر و مکزیکو چین ثبت شده است.

  بسیاری از سایتهایی که به وجود UB313 (نیبیرو) و نزدیک شدن و تاثیر مخرب آن بر روی کره زمین و پایان حیاتبشر اعتقاد دارند ، مهمترین دلیل خود را وقوع حوادثی بزرگ در طی حیاتانسان بر روی کره زمین و مخفی شدن تمدنهای پیشرفته گذشته و باقی ماندنآثار حیرت انگیز آنها مثل تمدن سومریان ، مصر باستان و مایاها و کشفاجزایی از قاره اتلانتیس در قعر اقیانوس اطلس و نشانه هایی از تمدن مو (لموریا) در ژاپن و یا جزایر هاوایی ذکر می کنند و معتقدند که در دوره هایمتوالی حیات بر روی زمین ، تمدنهایی ایجاد و پیشرفت نموده که یکباره باحوادثی نظیر زلزله و سیل و غرق و شدن و یا آتشفشانهای عظیم و برخوردشهابسنگ های عظیم از بین رفته اند و آثار بجا مانده از سومریان و مایاها ونقاشی های مصر باستان حاکی از آن است که هر دوره های مختلف حیات بشر بانزدیک شدن ستاره ای بالدار که تصاویر رمزی آن در همه تمدنهای پیشین وجوددارد ، حوادثی عظیم روی داده و تقریبا موجب از بین رفتن نسل بشر شده ومجددا پس از آن بازماندگان آنها با انتشار بر روی زمین و یافتن مکانهایجدید برای زندگی ، دوره بعدی حیات را آغاز نموده اند . بسیاری از صفحاتاینترنتی برای اثبات این نظریه به کتیبه های سومریان و تقویم پیشرفتهمایاها که در سال 2012 پایان می باید استناد می کنند و معتقدند که در اینسال حیات بشر بر روی زمین پایان می یابد و یا بسیاری از جمعیت کره زمین یادو سوم آن و یا نود درصد جمعیت انسانها از بین خواهند رفت.[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY]

  ایناعتقادات از سویی با روایات عصر ظهور در اسلام ارتباط دارد و با حدیثی کهدر بخش نخست ذکر شد مبنی بر عبور دنباله داری از نزدیکی زمین که در زمانیموجب طوفان نوح شده و سپس در زمان حضرت ابراهیم نزول بلا و عذاب بر قوملوط را داشته و سپس در زمان حضرت موسی و بنی اسرائیل موجب شکافته شدن دریاو غرق شدن فرعون شده و در زمان حضرت عیسی و شهادت حضرت یحیی اتفاق افتادهو عبور آن در آخرالزمان و نزدیکی ظهور قائم آل محمد نیز به عنوان عذابیبرای کافران و بشارتی برای مومنان تاکید شده است.

  همین ماجرا باجزئیات بیشتر در کتاب “ اژدها و افعی های پرنده “ Flying Serpents andDragons اثر دکتر بولی نیز به زبان ساده تری توضیح داده شده است.

  همچنانکه به سال ۲۰۱۲ نزدیک می شویم UB 313 به ما نزدیک و نزدیکتر می شود.شاهدان ادعا می کنند که این شبها اگر آسمان صاف باشد حتی می توان اینستاره شوم و مسکن خدایان را با چشم غیر مسلح دید. طبق گزارشات زیر زمینی,ناسا سالهاست که این ستاره و سیارات اطراف آن را تحت نظر دارد و اخیراچندین تصویر از ناسا توسط فرد یا افرادی ناشناس به اینترنت فرستاده شدهاست.

  اما با نزدیک شدن UB 313 به زمین به زودی این جرم آسمانی درآسمان ما قابل رویت خواهد بود . برخی معتقدند تا پیش از رسیدن UB 313 بهنزدیکی مدار زمین ، ناسا با یک تئوری جدید خبر از عبور یک ستاره دنبالهدار و یا یک جرم آسمانی بزرگ را خواهد داد که احتمالا سنگی جدا شده ازاقمار مشتری است!

  دلیل سرپوش گذاری بر روی این مسئله به گمان عدهای از محققان جلوگیری از یک وحشت جهانی است و همچنین پنهان کردن تکنولوژیو علومی فوق پیشرفته دولتها برای سفر به سایر جهانها است.

  شایدآنها می دانند این امر حتمی است و چاره ای از آن نیست و نمی توان جلوینزدیک شدن این سیاره را گرفت و آنچه باید اتفاق بیفتد خواهد افتاد و خبردادن آن بطور رسمی موجب مختل شدن زندگی عادی مردم می شود و نباید مردم رااز آن آگاه کرد. 4. #4
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  آمادگی جهانی برای وقایع سال 2012 :

  در حالی کهمنابع رسمی در کشورهای غربی و آمریکا بسیاری از اطلاعات موجود در باره UB313 (نیبیرو) را انکار می کنند و سعی می کنند به آن وجهه عادی بدهند ،با این حال بسیاری از این کشورها خود را برای وقایع سال 2012 آماده کردهاند و در بسیاری از کشورهای پناهگاههایی مجکم برای این منظور ساخته شدهاست. در اخبار آمده ، مسئولان يك شرکت در آمريكا قصد دارند پناهگاه تجاريزيرزميني براي افرادي بسازند که ميخواهند از وقايع فاجعهآميزي مانندبرخورد يک سيارک به زمين و يا يک حمله هستهاي جان سالم به در ببرند.

  بهگزارش ايرنا، شرکت کاليفرنيايي «وي ووس» اعلام کرد: در حال برنامهريزيبراي يک پروژه تجاري است که اميد زنده ماندن از رويدادهايي نظير پايانحيات بر روي زمين در سال 2012 که اقوام «مايا » پيشگويي کردهاند را در دلزنده ميکند.

  بر اين اساس اين شرکت قصد دارد 20 پناهگاه چندين طبقه هر يک به مساحت 1858 متر مربع بسازد که هرکدام 200 نفر را در خود جا ميدهد.

  اينپناهگاه بهگونهاي طراحي ميشود که بتواند در برابر گرماي 700 درجهسانتيگرادي، وزش بادهايي با سرعت 700 کيلومتر در ساعت، وقوع سيل به مدت500 ساعت و يا زلزله بيش از 10 درجه ريشتري دوام بياورد.

  همچنين بخشي از اين پناهگاه شامل سپرهاي هستهاي مرمت شده زمان جنگ سرد است.

  مسئولاناين شرکت ميگويند: ساخت هر پناهگاه با غذا، سوخت، آب، لباس، تجهيزاتپزشکي و ابزارآلات امنيتي درون آن، حدود 10 ميليون دلار هزينه برمي دارد.هزينه ورود به اين پناهگاهها 50 هزار دلار برآورد شده است.

  "روبرتويچينو" مالک شرکت وي ووس ميگويد: ساخت اين پناهگاه صرفاً براي گريز ازپيشگوييهاي مربوط به سال 2012 نيست، بلکه امکان دارد واقعهاي همين فرداو يا 20سال ديگر روي دهد. نميتوان پيشبيني کرد، اما بايد آماده بود. (اطلاعات)
  از سوی دیگر کلیپهایی بر روی یوتیوب هست که نشان می دهد سوئدپناهگاه بزرگی در دل کوه برای شهروندان خود ساخته و در آن همه امکاناتبرای زندگی برای مدت شش ماه را قرار داده و از سوی دیگر کشورهای اروپاییدر حال تکمیل بانک اطلاعات ژنتیکی از گیاهان و جانوران و حتی انسانهاهستند . هر چند هدف این پروژه جلوگیری از انقراض نسل گونه های کمیاب گیاهیو جانوری است ولی اصرار بر تکمیل آن تا قبل از سال 2012 نگرانی هایی راالقاء می کند که این کشورها قصد دارند پروژه ای شبیه کشتی نوح که داستانآن در عهد قدیم و انجیل آمده را برای حفظ گونه های موجودات و ادامه حیاتبر روی زمین پس از وقایع 2012 تکرار نمایند.

 5. #5
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  ظاهر شدن دو خورشید در آسمان

  از سویی دیگر در سالهای گذشته پدیدهدیده شدن دو خورشید در آسمان در نقاط مختلف جهان ثبت شده که می تواند نشاناز صحیح بودن فرضیه نزدیک شده UB 313 به زمین باشد . تصاویر و کلیپهایمتعددی در سایتهای مختلف و از جمله یوتیوب در خصوص مشاهده شدن دو خورشیددر آسمان وجود دارد که غیر قابل انکار است ولی باز ناسا اصرار دارد که اینکلیپها تقلبی و با استفاده از دو لنز مختلف تصویر برداری و مونتاژ شده اندو این در حالی است که مشاهدات مختلف در نقاط مختلف جهان به حدی است که نمیتوان نسبت دروغ به همه آنها داد . پدیده ظاهر شدن دو خورشید در آسمانابتدا در قطب جنوب مشاهده شد و سپس در کشورهای نیمکره جنوبی و در سال جارینیز این پدیده در اسپانیا و آلمان گزارش شده است. در سال 2007 تا 2009 نیزدر کشورهای شیلی و مکزیک و سایر کشورهای آمریکای جنوبی و نیز در آیداهو درآمریکا این پدیده گزارش شده است.  [JUSTIFY]دیده شدن دو خورشید در آسمان : اسپانیا 19/3/2010
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  دیده شدن دو خورشید در آسمان : آلمان 18/2/2010
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] [/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]منبع: وبلاگ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][/JUSTIFY]

 6. #6
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  بر اساس فرضیات موجود زمانی که UB 313 (نیبیرو) به نزدیکترین فاصله بازمین می رسد و زمین بین خورشید و UB 313 قرار می گیرد شدید ترین تغییراتآب و هوایی زمین رخ خواهد داد و در این هنگام زلزله های شدید و آتشفشان براثر خاصیت آهن و آهنربایی بین هسته زمین و هسته UB 313 روی می دهد و موجبپرتاب مواد مذاب بالای هسته جامد به سطح زمین می گردد و قطبهای مغناطیسیزمین جابجا شده و...
  حرکت نیبیرو و تاثیرات آن بر کره زمین در بین سالهای 2011- 2014
  [JUSTIFY]برای درک بهتر تاثیرات حرکت UB 313 (نیبیرو) و نحوه چرخش آن به دورخورشید ، کارشناسان فضایی مدلی را تهیه کرده اند که تصاویر آنها باتوضیحات مربوطه در زیر نشان داده شده است :

  در تصاویر زیر بر اساسنظریه دانشمندان بطور فرضی حرکت نیبیرو را در بین سالهای 2007 تا 2014نشان داده اند. بر اساس این تصاویر در 15 ماه می سال 2011 نیبیرو درجنوبی ترین نقطه نسبت به زمین قرار دارد و فاصله اش با خورشید 6.4 واحدنجومی است و به راحتی با چشم غیر مسلح در نیمکره جنوبی زمین قابل رویتاست در این مرحله نیبیرو در روز بصورت ستاره ای کم نور و تاریک در کنارخورشید و در شب بصورت ستاره ای قرمز و درخشان دیده می شود .[/JUSTIFY]


  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 7. #7
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  [JUSTIFY] نیبیرو در تاریخ 21 دسامبر 2012 در نزدیکترین فاصلهبا خورشید یعنی 3.0 مقیاس نجومی قرار می گیرد . در این حالت بیشترین کششو جاذبه بین UB 313 و خورشید ایجاد می شود و UB 313 به اندازه و حجم ماهو درخشنده و سرخ رنگ در آسمان دیده می شود . در این وضعیت که شدیدتریناثرات UB 313 بر روی زمین است ، احتمال سقوط و برخورد شهابسنگ های بزرگبا زمین وجود دارد و چنانچه شهاب سنگی در اقیانوس سقوط کند موجب تسونامیمی گردد . همچنین زلزله های شدید همراه باتسونامی و آتشفشانهای عظیم رابه همراه خواهد داشت. و علت آن تاثیر جاذبه UB 313 (نیبیرو) بر هستهآهنی زمین و تغییر قطبهای مغناطیسی زمین است که فشار شدیدی بر روی پوستهزمین وارد آورده و منجر به زلزله های شدید و خروج مواد مذاب از آتشفشانهاخواهد شد. در این تاریخ که بسیاری آن را پایان جهان می خوانند UB313 (نیبیرو) در یک سطح با خورشید و زمین و تقریبا سایر سیارت منظومهشمسی قرار می گیرد و احتمال دارد موجب توقف حرکت زمین برای مدتی چند ساعتهگردد و تا حین دور شدن از زمین چرخش معکوس زمین را به دنبال داشته باشد .هنگامی که UB 313 (نیبیرو) در مدار خود از زمین دور می شود زمین به حرکتعادی خود باز می گردد .

  یافته های زمین شناسی نشان می دهد در طیحیات زمین بارها و بارها قطبهای مغناطیسی زمین تغییر کرده اند اما علت آنتا کنونناشناخته بوده است . اخیرا دانشمندان ادعا کرده اند که زلزله وآتشفشانهای شدید می تواند باعت تغییر جزئی قطبهای مغناطیسی زمین و طولانیتر شدن روزها گردد و بعد از زلزله شدید در شیلی در اوایل سال 2010دانشمندان این نظریه را ابراز داشتند که در اثر انحراف جزئی محور زمینروزها در حد چند میکرو ثانیه طولانی تر شده است البته تاکید شده استکه این طولانی شدن روزها، تاثیری در زندگی روزمره انسان نخواهد داشت.[/JUSTIFY]
  .
  [JUSTIFY]در14 فوریه سال 2013 نیبیرو بتدریج از صفحه "پری هلیون" فاصله می گیرد.این صفحه ، صفحه ای فرضی است که خوشید و سایر سیارات داخلی حلقه کویپریعنی عطارد، ونوس، زمین ، مریخ در آن جای دارند و در مدارهای خود میچرخند لازم به ذکر است مدارهای سیارات خارج حلقه کویپر یعنی مشتری و زحل واورانوس و نپتون و پلوتو با زاویه های متفاوتی از این صفحه قرار دارد کهدر تصاویر مربوطه می توان ان را مشاهده نمود . در تصویر زیر موقعیت نیبیرودر 14 فوریه سال 2013 ترسیم شده و پیش بینی می شود در این دوره یعنی از 12دسامبر 2012 تا 14 فوریه 2013 شدید ترین حوادث در کره زمین اتفاق بیفتد.در حود 14 فوریه 2013 نیبیرو با صفحه پری هلیون کمی فاصله می گیرد و دراین زمان شدید ترین واکنشهای الکتریکی بین نیبیرو و خورشید اتفاق خواهدافتاد. در این زمان حوادث طبیعی در روی زمین به اوج خود می رسد و سختترین روزها زمانی است که کره زمین در بین خورشید و نیبیرو در یک خط مستقیمقرار می گیرد. برای این زمان احتمالات وقایع زیر پیش بینی شده است . فورانآتشفشانهای عظیم ( توبا اندونزی ، یلوستون آمریکا و یا فعالیت شدید سایرآتشفشانها) و زمستانهای هسته ای ( سرمای شدید در اثر خاکسترهای آتشفشانی )و شروع عصر یخبندان و تغییر قطبهای مغناطیسی زمین در محور آن.[/JUSTIFY]


 8. #8
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  در تصویر زیر در 14 جولای 2013 نیبیرو در فاصله3.3 مقیاس نجومی از خورشید قرار دارد ولی با اینحال هنوز هم به صورتخورشید دوم قابل رویت است و در این هنگام دنباله عظیم آن دیده خواهد خواهدشد در این تاریخ از شدت حوادث طبیعی زمین کاسته خواهد شد زیرا UB313 (نیبیرو) با خورشید فاصله خواهد گرفت و واکنشهای بین آن و خورشیدکمتر خواهد شد اما به هر حال UB 313 (نیبیرو) یک کوتوله قهوه ای است کهدارای مداری غیر ثابت می باشد و ممکن است تحت تاثیر جاذبه خورشید دوبارهبه سمت آن کشیده شود .


  [JUSTIFY]درنهایت در تصویر زیر نشان داده می شود که در جولای 2014 نیبیرو در فاصه 5.6واحد نجومی از خورشید قرار گرفته و بتدریج از زمین دور می شود . در اینهنگام نیبیرو از هسته منظورمه شمسی فاصله می گیرد و زمین وارد مرحله بعدیحیات خود می شود .تعداد اندکی ازبازماندگان مردم روی زمین دوباره به ساختنتمدنها و حیات ادامه می دهند و زندگی جدیدی را از نو آغاز می کنند.نستراداموس در این مرحله پیش بینی کرده که پس از این انسان به سیاره دیگرینقل مکان کرده و نهایتا زمین در سال 3786 تا 3797 نابود خواهد شد. در اینمرحله از حیات انسان ، بیش از 200 سیاره خارج از منظومه شمسی کشف می گرددو تلسکوپها در جستجوی زمینی دیگر برای سکونت خواهد بود.[/JUSTIFY]


  براساس فرضیات موجود زمانی که UB 313 (نیبیرو) به نزدیکترین فاصله با زمینمی رسد و زمین بین خورشید و UB 313 قرار می گیرد شدید ترین تغییرات آب وهوایی زمین رخ خواهد داد و در این هنگام زلزله های شدید و آتشفشان بر اثرخاصیت آهن و آهنربایی بین هسته زمین و هسته UB 313 روی می دهد و موجبپرتاب مواد مذاب بالای هسته جامد به سطح زمین می گردد و قطبهای مغناطیسیزمین جابجا شده و برای مدتی زمین از حرکت باز می ایستد و سپس در جهت عکسخود به چرخش در می آید و با دور شدن UB 313 (نیبیرو) مجددا حرکت زمینعادی خواهد شد.

  تفسیر و تعبیر ایستادن خورشید در روایات همان توقفزمین از گردش است که تحت جاذبه UB 313 (نیبیرو) انجام می شود و موجبطولانی شدن چند ساعته روز می شود و از دید زمینیان خورشید در محل خود درآسمان متوقف می شود.

  در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] زیر می توانید دو کلیپ در باره چگونگی عبور UB 313 (نیبیرو) از نزدیکی زمین و تاثیر آن بر قطبهای مغناطیسی زمین را مشاهده کنید .
  در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هم مراحل مختلف عبور UB 313 بین سالهای 2007 تا 2014 نشان داده شده
  .

 9. #9
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو


  صدای UB 313 (نیبیرو) ، طارق :  [JUSTIFY]دانشمندانناسا متوجه شدند که UB 313 اصواتی عجیب از خود تولید می کند و با استفادهاز رادیوتلسکوپ های پیشرفته صدای تولید شده از UB 313 را ضبط نمایند وعجیب تر آنکه صدای این جرم آسمانی از فاصله دور شبیه صدای تپش قلب و ازفاصله ای نزدیک همانند صدای کوبیدن دو جسم هم می باشد یا به عبارت بهترمثل صدای کوبیدن در. دکتر زغلول نجار در یکی از برنامه های خود ضمن تفسیرسوره طارق به این صدای عجیب UB 313 اشاره کرده و گفت که تفسیر طارق که درقرآن مجید از آن یاد شده و نیز به آن نجم ثاقب هم گفته شده همین ستاره UB313 است و این کشف علمی نشان دیگری از معجزه قرآن مجید است که چگونه یکستاره نوترونی را با لفظ " طارق" یعنی "کوبنده " به معنای کوبیدن دو شیءبر هم از ستارگان و سیارات دیگر مثل خورشید جدا کرده و به آن لقب طارق ونجم ثاقب یعنی نفوذ و رخنه کننده داده است. دکتر زغلول نجار ثاقب را دراین آیه ، نفوذ و رسوخ صدای این سیاره و رسیدن آن به ما از فاصله دورتفسیر نموده است. سوالی که به نظر می رسد آیا نزدیک شدن UB313 (نیبیرو) یا " طارق "به زمین با این صدای عجیب می تواند همان تعبیر"صیحه" در روایات باشد که در نیمه ماه مبارک رمضان سال ظهور با نزدیک شدنآن به زمین موجب هلاک شدن عده زیادی می شود و آیا " طارق" همان UB313 (نیبیرو) است که در هزاران سال قبل با صیحه آن بسیاری از اقوامنابود شدند؟[/JUSTIFY]

  برای شنیدن صدای UB 313 (نیبیرو) [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] را کلیک کنید.
  [JUSTIFY]نکتهدیگر در باره نیبیرو این است که این جرم آسمانی با تلسکوپهای معمولی قابلمشاهده نبوده و تنها در سال 2005 با تلسکوپ مادون قرمز تصویر برداری شده وتا قبل از آن دانشمندان اطلاع نداشته اند که چنین جرمی که بر مدار پلوتواثر گذاشته و موجب بی نظمی هایی در منظومه شمسی گردیده چه بوده و تصورشانبر این بوده که سیاهچاله ای عظیم از یک کهکشان که به منظومه شمسی نزدیک میشود موجب شده تا پلوتو را به سمت خود بکشاند و برای همین در ابتدا آن راسیاره ایکس نامیده بودند .[/JUSTIFY]

 10. #10
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  نقشه جهان پس از عبور UB 313 (نیبیرو) و دور شدن از زمین:


  [JUSTIFY]طبقنظریه دانشمندان با تغییرات آب و هوایی و گرم شدن جو زمین و آب شدن یخهایقطبی در اثر عبور نیبیرو ، مناطق زیادی از قاره های کنونی زیر آب رفتهو بسیاری از خشکی های زمین تا چند سال آینده ناپدید خواهند شد و نقشهزمین پس از سال 2014 به شکلی دیگر و متفاوت از نقشه کنونی آن خواهد بود .دانشمندان با شبیه سازی وقایع آینده نقشه های زیر را برای آینده قاره هایزمین پیش بینی می نمایند:[/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]درنقشه زیر ، قاره آمریکای شمالی و کانادا در آینده نشان داده شده در ایننقشه قسمتهای شرقی آمریکا و بسیاری از ایالتهای شرقی و مرکزی و غربی آنغرق خواهند شد و در قسمت شمال قاره نیز مناطق زیادی به زیر آب خواهند رفت.[/JUSTIFY]

 11. #11
  HRG
  کاربر ویژه HRG آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۸-۰۸-۲۴
  نوشته ها
  5,783
  سپاس ها
  2
  سپاس شده 8 در 7 پست

  Re: آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو

  نقشه آمریکای شمالی پس از 2014
  [JUSTIFY]درنقشه زیر نیز قاره های مختلف جهان پس از عبور UB 313 نشان داده شده است.در این نقشه بخشهای زیادی از اروپا و آسیای جنوب شرقی محو خواهند شد .[/JUSTIFY]  نقشه جهان پس از سال 2014
  [JUSTIFY]درروایات و پیشگوییها و فیلمهای هالیوودی غرب و از دید پیشگویان ، جهان درسال 2012 پایان خواهد یافت و حیات انسان جهان ادامه نخواهد یافت ، اما براساس نظریات علمی نیبیرو برخوردی با زمین نخواهد داشت ولی شهاب سنگهایزیادی با نزدیک شدن این سیاره تحت جاذبه آن به سوی زمین کشیده خواهند شد وموجب مرگ عده ای و خرابیهای زیادی خواهد شد ، این نوع نگرش مایوسانه و ناامیدانه به حوادث آخر الزمان از زاویه دید غرب موجب شده تا بسیاری از آنانبا دید منفی به این حوادث نگریسته و بر اساس آن رفتارهای خود را تنظیمنمایند در حالیکه در روایات اسلامی حوادث آخر الزمان پایان حیات نبودهبلکه شروعی دوره دیگری برای حیات انسان بر روی کره زمین می باشد که ایندوره بازماندگان حوادث سالهای قبل ، عصر طلایی زندگی بر روی زمینبا حکومت آخرین منجی را تجربه خواهند کرد و وارد مرحله قیامت صغری خواهندشد و در این دوره تا قیامت کبری زندگی جدیدی را در سایه آرامش و عدالت وپیشرفتهای علمی و اجتماعی خواهند گذراند.[/JUSTIFY]

  به امید آنکه ما نیز جزو این گروه خوش اقبال باشیم .

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  منبع: وبلاگ [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  منابع:

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]


  منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. جستجو و دسترسی سریع به سایت ها
  توسط HAMIDREZA در انجمن هك و امنيت
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۲۷ خرداد ۸۷, ۲۰:۰۶
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۱۸ فروردین ۸۷, ۱۸:۴۳
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۶ مهر ۸۶, ۲۳:۴۲

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •