[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
ویگفته است که در این جنگ کشورهایی چون روسیه ، چین ، ایران ، سوریه ، لبنان، ترکیه ، عربستان سعودی ، اردن و بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر خواهندشد و این جنگ مقدمه ای برای جنگ جهانی سوم است

[JUSTIFY]یکپیشگوی فیلیپینی که بانام مستعار " دوک پونتالانگیت " ادعای پیشگویی حوادثمهم در جهان را دارد، پیشگویی کرده است که جنگی در خاورمیانه در می 2010 (10 روز دیگر) روی خواهد داد که به عنوان مقدمه یک جنگ جهانی گسترده تمامیجهان غرب را در برابر اتحاد جهان اسلام و کمونیست درگیر خود خواهد ساخت .

به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]و به نقل از وبلاگ " " Before Its News این پیشگوی فیلیپینی در ماه فوریهسال جاری میلادی ( سه ماه پیش ) پیشگویی کرده بود که جنگی بزرگ در منطقهخاورمیانه( در می 2010- نیمه اردیبهشت 1389) روی خواهد داد که سرنوشتمنطقه و جهان را عوض خواهد کرد .

این پیشگوی تایلندی در شرح جدیدی بر این پیشگویی خود ضمن تاکید بر صحت پیشگویی خود جزییات بیشتری از این جنگ را تشریح کرده است .

ویگفته است که در این جنگ کشورهایی چون روسیه ، چین ، ایران ، سوریه ، لبنان، ترکیه ، عربستان سعودی ، اردن و بسیاری از کشورهای اسلامی درگیر خواهندشد .

پونتالانگیت در ادامه ادعاهای خود می گوید که این جنگ مقدمهای برای جنگ جهانی سوم است و به فاصله 13 هفته پس از آغاز جنگ خاورمیانهجنگ جهانی سوم شعله ور خواهد شد .

وی مدعی است که پس از این جنگجهانی ( که روسیه ، چین و جهان اسلام در یک سو و غرب - آمریکای شمالی واروپا - در سوی دیگر خواهند بود ) غرب به لحاظ اقتصادی و نظامی تضعیفخواهد شد .

وی مدعی است 13 روز پس از شعله ور شدن و گسترده شدنجنگ در خاورمیانه ، یک بمب هسته ای مهیب در یکی از شهرهای بزرگ ایالاتمتحده آمریکا منفجر خواهد شد که ویرانی گسترده ای به بار خواهد آورد .

وی همچنین مدعی شده است که پرزیدنت اوباما ترور خواهد شد و گلوله ای که او را هدف قرار می دهد مسیری " ال مانند " را طی خواهد کرد .

اینپیشگوی مسیحی ادعا کرده است که با مریم مقدس ارتباط دارد و پس از اینکهپیشگویی های او به حقیقت پیوست او نام و هویت واقعی خود را آشکار خواهدکرد .[/JUSTIFY][JUSTIFY]عصر ایران[/JUSTIFY]