بسته نرم افزاري مريم علاوه بر تايپ فارسي داراي امكاناتي چون اعراب گذاريكامل، تنظيم متن به صورت پاراگراف و يا به اشكال دايره و مثلث، تايپهمزمان فارسي و لاتين، مبدل فرمت ايران سيستم و فرمت ويندوز عربي و فارسيميباشد. نرم افزاری فارسی نویس مریم شامل برنامه های: مریم، تایپ مسقیم،سریع و آینه ای، خطاط، 420 قلم فارسی، قلمدان و ویرایشگر کیبورد می باشد.
ویژگی ها و قابلیت های این برنامه مفید عبارتند از:
- تایپ مستقیم مریم : با استفاده از اين برنامه دیگر احتیاجی به Copy وPaste نمیباشد و بصورت مستقيم در سایر برنامهها میتوانید به تايپ فارسيبپردازيد.
- تایپ آینهای مریم : برنامه تایپ آینه ای، بهینه سازی شده در نرم افزار QuarkXPress ، سازگاری کامل با نرم افزار پروین.
- تایپ سریع مریم : هرجا كه نياز به تايپ فارسي داريد، با فشردن كليدF11 برنامه تايپ سريع مريم ظاهر میشود. بعد از تايپ متن مورد نظر كليدEnter را بزنيد تا متن فارسی منتقل شود.
- 420 قلم : بسته نرم افزاري مريم داراي كاملترين مجموعه قلم هاي اصلاحشده فارسي ميباشد و در كليه ويندوزها اعم از فارسي و لاتين قابل اجرامیباشد.
- خطاط مریم : ابزار تایپ نستعلیق همراه با امکان انتقال آن بصورت تصویری و منحنی به سایر برنامه ها.
- قلمدان : مجموعه قلمهای اصلاح شده فارسی برای استفاده در نرم افزار هایی که امکان تایپ فارسی دارند مانند:
Word, Excel, Power Point, Access, In Design ME, Photoshop ME, Adobe Acrobat, ... و کلیه ی نرم افزارهایی که نسخه ME دارند.
- ویرایشگر صفحه کلید : ابزاری برای تنظیم صفحه کلید بصورت دلخواه و درج حروفی که کلید معادل روی کیبورد ندارند.
توجه:اینبرنامه فقط به منظور آزمایش برای دانلود قرار داده شده است، دانلودسنترایران هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده از این برنامه را به عهدهنمیگیرد، چنانچه شما قصد استفاده از این برنامه را دارید برای حمایت ازتولید کننده میبایستی آن را خریداری کنید!

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
اندازه واقعی : 67 مگابایت