آيا تا كنون برايتان اتفاق افتاده است كه شبي كه شام نداريد براي خريد بعه رستوران سر كوچه برويد و ببينيد كه رستوران تعطيل است؟

در اين شرايط بهترين كاري كه ميتوانيد بكنيد خريد تن ماهي با نان براي يك وعده ي شام است.

اما اگر اتفاقا همان شب مهمان سر زده اي داشته باشيد مجبور مي شويد در خيابان هاي اطراف منزلتان به دنبال يك رستوران مناسب بگرديد و شايد هم به نتيجه نرسيد.

اينجاست كه تاسف مي خوريد كه چرا نرم افزار رستوران ياب فيديليو را از سايت سه نقطه دانلود نكرده ايد تا مجبور نباشيد معطل پيدا كردن يك رستوران بشويد.

اين نرم افزار توسط سایت فیدیلیو طراحي شده است.

اصلی ترین بخش این وبسایت امکان جستجو در بین تعدادی از رستوران های تهران است. چیزی که این وبسایت را از مشابهانش متمایز می کند، اطلاعات طبقه بندی شده ای است که در مورد هر رستوران ارائه میدهد.

در این سایت تاریخچه بسیار کوتاهی از هر رستوران به اضافه ي توصیفی از محیط رستوران، نوع رستوران، دسته بندی قیمت، تعداد صندلی، ساعات کار، آدرس و تلفن تماس، امکان پارک کردن اتومبیل در محل، تصاویری از رستوران و از همه مهمتر منوی رستوران که اکثرا با لیست قیمت ها همراه هستند، به ما داده مي شود كه حق انتخاب شما را به صورت چشم گيري افزايش مي دهد.

از آن جایی که از تاسيس اين سايت يك سال مي گذرد و مسئولين آن هر روز آن را به روز مي كنند ، شما مي توانيد با اطمينان خاطر رستوران مورد نظر خود را از لحاظ تمامي شرايط بررسي و سپس انتخاب كنيد.

گردانندگان وبسایت در صدد هستند که بعد از پروژه جمع آوري رستوران ها به سراغ جمع آوري اطلاعات کافی شاپ های تهران بروند تا خيال شما براي انتخاب يك كافي شاپ مطابق با ميل شما، آسوده كنند.

برای کمک به جمع آوری اطلاعات نيز مي توان از طریق صفحات مربوطه، کافی شاپ یا رستوران مورد نظرتان را معرفی کنید تا به بانك اطلاعاتي وب سايت اضافه شود.

و اما دليل معرفي اين وب سايت اين بود كه گردانندگاه سايت با توجه به عدم دسترسي آسان تمامي همشهريان محترم به اينترنت، اقدام به تهيه نرم افزار رستوران ياب براي تلفن همراه كرده اند.

از خصوصيات بسيار جالب اين نرم افزار اين است كه شما ابتدا مي توانيد منطقه ي مورد نظر خود را انتخاب كنيد كه اين بخش داراي گزينه هاي شمال، غرب، مركز، شرق و جنوب است.

پس از انتخاب منطقه شما مي توانيد محله ي مورد نظر خود را انتخاب كنيد تا با نزديك ترين رستوران ايده آل خود آشنا شويد.

پس از انتخاب محله، نوبت انتخاب نوع غذاي شماست كه فست فود، پيتزا، ساندويچي، غذاي ايراني، غذاي فرنگي، بوفه غذا، ايتاليايي، غذاهاي خاص، سفره خانه، كافه رستوران و تهيه غذا از گزينه هايي هستند كه شما ميتوانيد برابر با خواسته ي خود يكي از آنها را انتخاب كنيد.

سپس وارد انتخاب نام هاي رستوران هاي مورد نظر شده و بعد از انتخاب هر كدام مي توانيد اطلاعاتي راجع به رستوران مورد نظر خود پيدا كنيد كه اين اطلاعات شامل:

كلاس قيمت، موقعيت مناسب، جاي نشستن، تحويل در محل، جاي پارك، ساعات كار، شبانه روزي بودن يا نبودن، عابر بانك، تلفن و آدرس دقيق است.

در مورد هر رستوران توضيحي مختصر درباره نما و موارد اختصاصي داده شده است.

و ضمنا شما مي توانيد منوي كامل غذاهاي آن رستوران را با قيمت آن ها ببينيد. كه با توجه به بروز بودن سايت مي توان به حدود قيمت ها اطمينان كرد.

شما مي توانيد با استفاده از لينك زير آخرين نسخه ي ويرايش شده ي اين نرم افزار را دانلود كنيد.

آيا باز هم براي دانلود و نصب اين نرم افزار ترديد داريد؟[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]