نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سیگار

 1. #1
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  سیگار

  فواید سیگار کشیدن

  درراستای اینکه همه از مضرات سیگار حرف میزنن و راستای دیگه اینکه من با همهمخالفم ، تصمیم گرفتم در مورد فواید سیگار نکاتی رو به عرضتون برسونم .

  ۱– سیگار کشیدن باعث میشه شما هرچه سریعتر از شر سلامتی و زندگی به امیدخدا خلاص بشید و بتونید پا به عرصه های جدیدتری از جمله جهان آخرت بگذاریدو تجربه های جدید کسب کنید .

  ۲ – وقتی سیگار بکشین یه سرفه هاییمیکنین به خدا همچین سر جیگرتون حال میاد انگار قولنج ریه تون رو گرفتهباشن یعنی ششتون حال میاد .

  ۳ – اونایی که سیگاری هستن بعد از یه مدت متوجه میشن که روابط عاطفی عمیقی با چای و نسکافه پیدا کردن .

  ۴– اگه سیگاری بشین برای مواقع بیکاری ، بیعاری ، بیخوابی ، بیداری ،بیزاری، بیذاتی ، بیماری ، سیرابی ، لیوانی ، خیشاحی ( منظور همون خوشحالیه ) ،نیراحی (ناراحتی ) و سایر مواقع بهترین امکان رو در اختیار دارین .

  ۵ – اگه سیگاری بشین دارای روابط اجتماعی درخشان میشین و میتونین دوستان جدید زیادی پیدا کنین :
  الف – وقتی شما جزء خریداران سیگار باشین دوستانی رو پیدا میکنین که از بس دوستتون دارن شما رو به شکل شیرینی میبینن .
  ب– وقتی شما جزء مصرف کنندگان سیگار باشین دوستان مهربونتون شما رو به شکلمگس میبینن .در نوع ب دوستی از طرف شما بسیار عمیقتر خواهد بود .

  ۶ – اگه سیگاری بشین توی محیط های سربسته و عمومی از دست سیگاری ها حرص نمیخورین و این خودش باعث میشه آرامش اعصاب داشته باشین .

  ۷ – وقتی سیگاری بشین ، میتونین توی مسابقه جهانی ترک سیگار شرکت کنین و کلی پول به جیب بزنین .

  ۸– اگه سیگاری بشین ، وقتی با اقوام و دوستان به پیک نیک میرین موقع روشنکردن آتیش میتونین روش روشن کردن کبریت در میان باد و بوران رو به اونانشون بدین و خودتون رو به عنوان یک قهرمان ملی معرفی کنید .

  ۹ – اگه سیگاری بشین با سوپری سر کوچتون بیشتر رفیق میشین طوری که اگه یه روز نرین سراغش دلش براتون تنگ میشه .

  ۱۰– اگه مخفیانه سیگار بکشین میتونید با کوچه پس کوچه های اطراف خونه ، پشتبام ، زیر زمین و دیگر جاهایی که تا حالا زیاد بهشون توجه نکردین بیشترآشنا بشین .

  ۱۱ – وقتی مخفیانه سیگار میکشین با ادوکلن ، عطر ودئودورانت های ارزون قیمت و همچنین انواع آدامسهای p.k ، خروس نشان ،relax و غیره آشناتر میشین و به آدمی خوشبو با دندونای سفید مبدل بشین .

  ۱۲ – هرچه بیشتر سیگار بکشین راحت تر میتونین از شر پولهایی که توی جیبتون سنگینی میکنه راحت بشین .

  ۱۳ – اگه سیگاری بشین توی شهرای بزرگ که هوای آلوده دارن راحتتر میتونین زندگی کنین .

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 2. #2
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  Re: سیگار

  Waterpipe and Cigarette

  گرچه هر دو زيرمجموعه دخانيات هستند ولي تفاوتهاي اساسي با هم دارند:

  قليانسمبل لذتطلبي وخوشنشيني شرقي است. از همان جنسي كه وضع ما را به اينجارسانده است. استيل درست قليان كشيدن اين است كه لم بدهي و وقتي با آناداهاي خاص و با چشمان بسته دود را بيرون ميدهي وانمود كني كه غمي دردنيا نداري. ماجرا فقط يك رقص عربي كم دارد كه صحنهاش تكميل شود. قلياناز جنس لمباندن است. از جنس شكم گنده. از جنس حلواجات.

  سيگار اماتلخ عظيمي در درونش دارد كه سخت ارزشمندش ميكند. ديدهايد كه آدمها موقعسيگار كشيدن چطور دارند همه دردشان را ته جان بيرون ميكشند و در سيگارشانميدمند. من به سيگار كه فكر ميكنم ياد شريعتي ميافتم، ياد ماركس، يادنيچه. سيگار از جنس چاي داغ بدون قند است. از جنس قهوه تند. از جنسآتشفشان خشم.

  من از قليان و جمعهاي قليان كشيدن متنفرم.هر چندسيگار نميكشم ولي به سيگاريها سخت احترام ميگذارم. جايي كه سيگار بكشندرا دوست دارم.  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 3. #3
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  Re: سیگار

  اسرار گرانقيمت ترين سيگار دنيا
  ارزشمندترينسيگار دنيا در بسته هاي چهل تايي به بازار عرضه ميشود و قيمت هر نخ سيگارآن 440 دلار ميباشد. در اينجا اين سئوال براي همگان پيش ميايد که آياتوتون اين سيگار از طلا است و يا براي سلامتي بي ضرر است؟
  هيچکس جواباين سئوال را نميداند زيرا تا به حال کمتر کسي از اين نوع سيگار استفادهکرده است. نام اين سيگار که در کوبا تهيه مي شود کوهيبا (Cohiba) ميباشد وبقدري گرانقيمت است که مصرف کنندگان آن اندک شمار اند.
  براساس گفتهمدير کارخانه نورما فرناندز (Norma Fernandez) تنباکوي اين سيگارها قبل ازاينکه بوسيله دست پيچيده شود توسط گروهي از متخصصين آزمايش ميشود.
  جالباينکه اين سيگارها بوسيله دست تهيه ميشوند و خانم نورما خود به تنهاييتعداد بسيار محدود آنها را با دست مي پيچد و اين عمل خود را کاري از رويعشق نام گذاري کرده است.
  خانم نورما اظهار ميدارد که وي حدود سي سالاست که به اين کار اشتغال دارد و خود از سيگارهاي تند کوبايي مصرف ميکند واو از ميان افراد خبره براي انجام اينکار انتخاب شده است.
  اين خانمافتخار آنرا دارد که براي تصميم گيري نهائي در راستاي انتخاب بهترين نوعتنباکو در سالگرد چهلمين سال توليد تنباکوي اين نوع سيگار برگزيده شدهاست. اين سيگار بر اساس نام رئيس يک قبيله بومي تاينو (Taino) در کوبا نامگذاري شده و هر بسته آن 18860 دلار قيمت دارد.
  تنباکوي اين سيگار با يکترکيب استثنايي از بهترين برگهاي تنباکو تهيه شده است و حال بايد پرسيد کهچه کساني توانائي مصرف اين سيگار گرانقيمت را دارند؟

  p30data.com

 4. #4
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  Re: سیگار

  در فواید سیگار

  به روایتی، سیگار بزرگ ترین کشف انسان و به اعتقاد بسیاری، کشفی مهم تر از "آتش" و تأثیرگذارتر ازاختراع "چرخ" بوده است زیرا بشر بعد از کشف آتش تا قرن ها راه استفاده از آن را نمی دانست و به همین خاطر "کبریت توکلی" و "فندک زیپو" مشتری نداشت تا اولین بار دو سرخپوست امریکایی به نام های "فیلیپ" و "موریس" سیگار "مارلبورو"ی قرمز را اختراع کردند و تازه بعد از آن بود که "دانلوپ" چرخ را ساخت تا سیگاری ها آن را زیر ماشین های کمپانی "فورد" بگذارند و برای خرید سیگار از خانه بیرون بروند و این خروج از خانه منجر به مهاجرت های گسترده به قاره ی جدید شد و به تبع آن انقلابی روی داد که بشریت را وارد عصری جدید کرد، عصری طلایی که دموکراسی خواهی و عدالت طلبی از مظاهر آن است.

  از مهم ترین ابداعات وابسته به سیگار، دم کردن چای و قهوه است که مصرف آن، به عنوان مکمل، قبل و بعد و در حین کشیدن سیگار توصیه می شود و دیگر اختراع بزرگ آقای "نایب" است که در زمان مرحوم دکتر مصدق "چلوکباب" را ساخت تا از علاقه ی مردم به خوردن یک دیس غذای چرب قبل از کشیدن سیگار، برای کمک مالی به نهضت استفاده کند. به این ترتیب مردم سیاسی شدند و به خوردن چلوکباب روی آوردند و نایب پولدار شد. بعد از پیروزی نایب و شکست نهضت ملی، روشنفکران، مأیوس از آینده ای تاریک، فقط به کمک سیگار توانستند آن شرایط سخت را تحمل کنند.

  سیگار برگ، در مقاومت برادران بی دین کوبایی، نقشی بزرگ ایفا کرد و در غیاب نفت توانست اقتصاد ضدامپریالیست ترین حکومت قاره ی امریکا را سرپا نگاه دارد...

  سیگار، نفس را خوش بو، دندان ها را خوش رنگ و ریه را برای تنفس هوای تهران آماده می کند. دود سیگار فعالیت سلول های خاکستری مغز را تسریع کرده و به شما برای فکر کردن کمک می کند. کشیدن سیگار سینه را جلا می دهد و صدا را برای خواندن اشعار شاملو آماده می کند. آخرین یافته ها گواهی می دهند افراد سیگاری- اگر ... به سنین کهولت برسند- کم تر دچار بیماری آل زایمر می شوند.

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. باشو غریبه کوچک؛ سیگار میفروشد!
  توسط HRG در انجمن تئاتر وسینمای ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۰۲ تیر ۹۰, ۱۹:۰۳
 2. نقش محافل هنری در سیگاری شدن دخترها
  توسط گنجینه در انجمن اخبار پزشکی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۳ اسفند ۸۸, ۱۳:۴۶
 3. آمار مرگ سیگاری ها دو برابر می شود
  توسط MARYAM در انجمن بهداشت عمومي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۰۵ تیر ۸۸, ۱۳:۳۰
 4. شش سیگما
  توسط mina در انجمن مدیریت
  پاسخ ها: 8
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷, ۰۱:۱۳
 5. مکانهای مجاز عرضه سیگار مشخص شد
  توسط YAS در انجمن بایگانی اخبار فرهنگی اجتماعی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۲۹ مهر ۸۷, ۲۱:۲۷

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •