[JUSTIFY]

داستان بازی:

سال1303 تهران پایتخت ایران در آن زمان ایران با حکومت شاهنشاهی اداره می شد. البته می توان گفت که اتباع خارجی نقش بسزایی در تصمیمات حکومتی داشتند. اتباعی همچون انگلیسی و روسی در بدست آوردن منافع خود با یکدیگر دررقابت بودند و از هیچ حیله و ترفندی برای برتری برابر یکدیگر نمی هراسیدند. در شمال تهران یکی از این خانواده ها بود که در یک باغ زندگی می کرد .که به باغ خانم روژان معروف بود او یکی از اتباع انگلیسی بود که بسیارثروتمند بود و نفوذ زیادی در دربار شاهنشاهی ایران داشت . اما خانم روژاننیمه شب آذر 1303 به طرز فجیعی به قتل می رسد . قتل در مهمان خانه به طوریصورت گرفته که خدمه ، آقای روژان و دوست او آقای یلدران خبردار نشده اند.به دلیل اهمیت داشتن این موضوع ، از سوی مقامات بالا کارآگاه علوی برایرسیدگی به این پرونده انتخاب می شود تا مجرم را پیدا کند .

درباره بازی:

بازی "کارآگاه علوی" برای اولین بار در ایران از روی داستان های همین سریال به 41 زبان دنیا طراحی و ساخته می شود.
بهگزارش سرویس فرهنگی حیات به نقل از سیما فیلم، سید امیرهوشنگ امام جمعه کهبه همراه سید علی امام جمعه کار طراحی و ساخت این بازی را در موسسه اندیشهوران انجام می دهد، با بیان این مطلب گفت: زمانی که قسمت اول از سری دوممجموعه کارآگاه علوی از تلویزیون پخش شد، به این فکر افتادم که ما هم میتوانیم مانند بازی شرلوک هلمز که در پی موفقیت سریال اش به بازار عرضه شد،چنین بازی ای بسازیم.
وی با اشاره به اینکه طرح اولیه بازی با نام"قتل خانم روژان " از همان زمان پخش سریال و طی دو ماه اجرایی شد، افزود:ما نسخه اولیه بازی را با زبان فارسی از همان ابتدا روی سایت گذاشتیم کهتا کنون از 52 کشور دنیا به آن مراجعه کرده و حتی بازی را دانلود کردهاند.
امام جمعه با بیان این که معرفی بازی به 41 زبان و 42 خط است،اظهار داشت: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم نسخه کامل بازی را باهمان 41 زبان و در غیر این صورت حداقل با بیش از 10 زبان عرضه کنیم و اگراین اتفاق بیفتد، "کارآگاه علوی " اولین بازی در دنیا خواهد بود که باچنین شرایطی عرضه شده، زیرا اغلب بازی ها حداقل با 6 زبان منتشر می شوند.
به گفته این انیماتور سخت ترین قسمت ساخت بازی، هزینه صداگذاری و یافتن گویندگانی به زبان های مختلف است
وی از بهره برداری نسخه نهایی بازی تا 23 مهر ماه خبر داد.
یادآورمی شود بازی اولیه کارآگاه علوی سبکی ماجراجویانه دارد و برای کاربرانبالای 12 سال طراحی شده است. داستان این بازی در تهران سال 1303 می گذردکه در آن زمان یکی از اتباع ثروتمند کشور انگلیس که همسری روسی دارد و ازنفوذ زیادی در دربار شاه برخوردار است، به نام خانم روژان به قتل می رسدو در طول بازی، کاربر در نقش کارآگاه علوی پا به میدان می گذارد و بهدنبال کشف آثار جرم است تا در نهایت قاتل را بیابد.
هم چنین مجوزاستفاده از نام "کارآگاه علوی" برای این بازی از سوی مرکز سیما فیلم صادرشده است و گروه سازنده نیز همزمان در حال ساخت نیمه باقیمانده آن هستند.

کد:

Minimum System:

500 MHz Intel Pentium III or AMD equivalent CPU
128 MB RAM
DVD drive
2 GB hard disk space
128 MB DirectX compatible video card
DirectX compatible sound card
Keyboard and mouse
[/JUSTIFY]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

حجم فایل:
36.45 مگابایتalavi.aanimator.com