معرفی سایت
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
برای دانلود مستقیم از راپیدشر، مگاآپلود، فایل فاکتوری، دپوزیت و ...


با سلام دوستان من مدت زیادی عضو رپید باز بودم دوستانیکه عضو رپید بازند میدانند
که خیلی بد سرویس میدهد اما جدیدا عضو رپید گو شدم واقعا غیر قابل مقایسه با
بقیه خودتان امتحان کنید

می توانید از
سایتهای به اشتراک گذاری فایل همراه با تمامی قابلیت هایی که اکانت هایپریمیوم و پولی در این سایت ها برای دانلوددارند استفاده نمایید .

دراین سایت هیچ نیازی به انتظار برای انتقال فایل ها به سرور اصلی وجودندارد. در این سیستم پس از مدت زمان کوتاهی ( حدود ۱۰ ثانیه برای ۵۰ لینک) لینکاصلی به شما داده خواهد شد که بلافاصله می توانید شروع به دانلودنمایید .
این لینک ها دارای قابلیت های زیر می باشند :
توقف و ادامه ی دانلود
دانلود همزمان چند فایل
استفاده نمودن از دانلود منیجر ( دانلود منیجر های کاملا تایید شده ی ما IDA و DTA می باشند )
چند تکه نمودن لینک توسط دانلود منیجر برای بالا بردن سرعت
اعتبار زمانی نامحدود ( تا زمانی که لینک مورد نظر در سایت اصلی دارای اعتبار باشد )

درسایت های مشابه بدلیل انتقال دادن فایل دلخواه به سرور و دادن لینکجدیدفایل بر روی سرور ، در صورت افزایش کاربران احتمال پایین آمدن سرعت وحتیاز دست دادن اطلاعات کاربران بالا میرود . کمااینکه این فاجعه بارهاوبارها در این سایت ها که از اسکریپت آماده ی رپیدلیچ استفاده مینماینداتفاق افتاده است . در این سایت ما به کاربران خود تضمین می دهیم کهباتوجه به فناوری مورد استفاده که برای اولین بار در دنیا توسطبرنامهنویسان همین سایت طراحی شده است ، ما براحتی امکان کنترل سرعت وپهنایباند سرور های خود را خواهیم داشت و در صورت پر شدن بار ترافیکی یکسرور ،شما را بدون هیچ مشکلی به طور کاملا اتوماتیک به سرور دیگری منتقلخواهیمکرد .
با استفاده از اکانت های ما ، علاوه بر دانلود از سایترپیدشیر می توانیدبدون پرداخت وجه اضافی ، از سایت های دیگری که در صفحه یاصلی سایت بهاطلاع می رسند نیز استفاده نمایید .
اکانت ها دارایاعتبار زمانی نامحدود می باشند ، بدین معنی که شما میتوانید اکانت خود راطی چند دقیقه یا طی چند ماه مصرف نمایید . همچنینامکان شارژ مجدد اکانت هابه هر میزان فراهم می باشد .
امید است که تلاش های شبانه روزی ما جوابی مناسب برای اعتماد شما عزیزان باشد .

در پایان ۲ نکته ی زیر را متذکر می شویم :

۱ - این سایت جهت اهداف آموزشی - سرگرمی - تحقیقاتی طبق قوانینجمهوریاسلامی ایران به کاربران خود سرویس می دهد . استفاده در جهتمطالبغیراخلاقی در این سایت ممنوع می باشد . هرگونه مسئولیت قانونی وشرعیمطالب مورد استفاده تماما بر عهده ی کاربر می باشد . ۲ - این سایتهیچگونهتغییری در ف٪ی٪ل٪ت٪ر٪ی٪ن٪گ فایل های کاربران خود ایجاد نخواهد کردو بههیچ عنوان در برنامه ی ف٪ی٪ل٪ت٪ر٪ی٪ن٪گ دخالت نخواهد کرد .