لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که بیشتر به خاطر بازی در فیلمبید مجنون مجید مجیدی دربین علاقهمندان سینما شناخته شده است به تازگیپیشنهادی برای بازی در یک فیلم انگلیسی دریافت کرده و قرار است در آن باجودلاو همبازی باشد.لیلا اوتادی به تازگی پیشنهادی برای بازی در یک فیلم انگلیسی دریافت کرده است.پایگاه خبری جهان نوشت: لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که بیشتر به خاطر بازی در فیلم بید مجنون مجید مجیدیدربین علاقهمندان سینما شناخته شده است به تازگی پیشنهادی برای بازی دریک فیلم انگلیسی دریافت کرده و قرار است در آن با جودلاو همبازی باشد.

علیرغم آنکه دست اندر کاران این فیلم انگلیسی با حضور او موافقت کردهاند اما خانم اوتادی عنوان کرده تا مجوز قانونی و کتبی از سوی مسئولان کشور برای حضور دراین فیلم داده نشود دراین فیلم حضور نخواهد یافت.

لیلا اوتادیقرار است دراین فیلم در نقش زن اصلی فیلم بازی کند. در عین حال عنوان شدهاست که او در حال ادامه رایزنیهای خود با مسئولان برای کسب اجازه حضوردراین فیلم است.

گفتنی است چندی پیش نیز خبری درباره حضور امین حیاییدر یک فیلم هالیوودی منتشر شد که پس از آن هیچگاه خبر جدی و رسمیتری ازحضور این بازیگر سینمای ایران در این فیلم هالیوودی منتشر نشد.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]