از زمانی که اینترنت به عنوان یک رسانه دردسترس افراد عادی قرار گرفت تا امروز تحولات زیادی در آن صورت گرفته است.در ابتدا کاربران جهت کسب اطلاعات و اخبار درباره یک موضوع یا تفریح وسرگرمی از اینترنت بهره می گرفتند. اما با گسترش این رسانه و افزایشبیشمار تعداد کاربران آن اهمیت اینترنت در کسب و کار مورد توجه جدی قرارگرفت. بطوریکه بدون اغراق می توان گفت هرصاحب کسب و کاری که نخواهد یانتواند از این رسانه استفاده کند در آینده در عرصه رقابت شکست خواهد خورد.
اگرشما صاحب کسب و کاری هستید با ورود به عرصه تجارت الکترونیک می توانید کارخود را با حداقل سرمایه گذاری گسترش دهید و تعداد مشتریان خود را چندینبرابر کنید.

اگر بیکار هستید یا از شغل خود رضایت ندارید می توانیداز راههای مختلفی در اینترنت کسب درآمد کنید و البته این کار مزایایبیشماری دارد:
- دیگر نیازی ندارید جهت یافتن شغل به شرکتهای متعددمراجعه کنید. فرم های مختلفی را پر کنید و نگران نوع کار، شرایط محیط کارو سوء استفاده های احتمالی باشید. محیط کارشما منزلتان یا هر محلی است کهکامپیوتر شخصی شما در آنجا قرار دارد.
- رئیسی ندارید که بخواهد از شماتوقعات بیجا داشته باشد، مدیریت کار کاملا با خودتان است. البته میتوانیدبا سایرافرادی که در حوزه شما فعالیت می کنند تبادل نظر و مشورت داشتهباشید.
-انتخاب روز و ساعت کاری در اختیار خودتان است، اگر منزل رابعنوان محل کار برگزینید دیگر هزینه و زمانی را جهت ایاب و ذهاب برایعزیمت به محل کار از دست نمی دهید.
و خیلی مزایای دیگر ...
با شرکت در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید یا کسب و کار کنونی خود را توسعه دهید.