نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پورنوگرافی کودکان در اینترنت

 1. #1
  کاربرسایت ANDISHEH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۹-۱۳
  نوشته ها
  930
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  پورنوگرافی کودکان در اینترنت

  بررسی بخشی از ناهنجاری های پدیده پورنوگرافی در اینترنت


  نوشته: رابرت بازرمن

  « پونوگرافی کودکان در اینترنت، مسئله ای غیرقابل تحمل» عنوان کتابی است که اخیراً توسط فیلیپ جنکینز به نگارش درآمده و در آمریکا منتشر شده است.
  مقاله زیر به معرفی و نقد و بررسی این کتاب پرداخته و در مجموع بانویسنده کتاب همرأیی نشان می دهد و نگرانی نویسنده را از رواج پدیده زشت وغیرانسانی پورنوگرافی کودکان در حیطه اینترنت می ستاید. »
  زمینه های اندکی از رفتارهای جنسی وجود دارد که مانند سوءاستفاده جنسی از کودکان به شدت محکوم شده باشد!
  و در عین حال، بسیار کم زیر نظر و تفکر موشکافانه و نقادانه قرار گرفته باشد.


  پورنوگرافی کودکان (با آن که تعریف مستقل و پذیرفته شده ای ندارد) اغلب به عنوان مظهر سوءاستفاده جنسی معرفی می شود.
  درنتیجه، کتابآقای جنکینز برای کسانی که علاقه مند به مسائل و مشکلات ناشی از تمایلاتجنسی به کودکان و نوجوانان، سوءاستفاده جنسی، پورنوگرافی و موارد شهوانی بر روي اینترنت هستند، مفید واقع می شود.


  علیرغم نقص های کتاب، هیچنوشته همتراز دیگری وجود ندارد که فرهنگ نابهنجار پورنوگرافی کامپیوتریکودکان را براساس افکار و عقاید خود فعالان امر، مورد بررسی قرار دهد.عقایدی که عمدتاً از طریق تابلوهای پیام رسانی اعلام می شود و پاسخگویافرادی است که به دنبال جمع آوری تصاویر پورنوگرافی کودکان می باشند.


  آقای جنکینز به صراحت بیان می کند که تصاویر پورنوگرافی کودکان، استثمارگرانه و تجاوزکارانه است، اما (معمولاً) در بحث از نوع و میزان مشکل و عکس العمل های ممکن در رابطه با آن، آرام و منطقی عبور می
  کند.


  جنكینز در کتاب 9 فصلی اش [با عنوان «پورنوگرافی کودکان در اینترنت، مسئله ای غیرقابل تحمل»] بهطور ویژه به موارد و مطالب اینترنتی مورد توجه مردانی که به دختران نوجوانیا نابالغ گرایش دارند، می پردازد. (او وجود گروه مشابهی از مردان را کهبه پسرها تمایل دارند، تصدیق می کند، اما بیان می دارد که نتوانسته فرهنگمشابه اینترنتی برای این گروه بیابد.)


  به گفتهجنکینز، پیدا کردن این موارد و مطالب در اشکال دیگر (مثلاً در مجله ها وفیلم ها) به خاطر وجود جریمه های حقوقی سنگین و موفقیت در اجرای قانونبرای ریشه کن کردن تولید و خرید و فروش رسمی آنها تقریباً غیرممکن است.


  وی در اولین فصل کتابش، خصوصیات* س* ک* س* ی*برخی از موارد پورنوگرافی کودکان را بر روی اینترنت شرح می دهد، سپس براینوشتن این کتاب، 3 هدف قائل می شود:
  الف) ارائه تحقیقی انتقادی از تلاش هایی که به منظور کنترل محتوای اینترنت صورت گرفته است؛
  ب) فهمیدن آنکه چرا جامعه چنین دیدگاه تحریف شده ای از خطرات اینترنت برای کودکان و به طور عمده رخنه تدریجی کامپیوتر (Cyberstalking) دارد؛
  و ج) بررسی اثرات فرهنگ نابهنجار پورنوگرافی اینترنتی کودکان در تئوری های انحراف اخلاقی.

  اندیشه ها

 2. #2
  کاربرسایت ANDISHEH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۹-۱۳
  نوشته ها
  930
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  Re: پورنوگرافی کودکان در اینترنت

  نقش یهودیان در صنعت هرزه نگاری(پورنوگرافی) آمریکا
  یهودشناخت: مطلب زیر که قدریخلاصه شده است از ماهنامه سیاحت غرب، شماره ۳۳، فروردین ۱۳۸۵نقل می شود.ماهنامه سیاحت غرب این مقاله را از سایت اینترنتی [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]گرفته است. نویسنده آن ناتان آبرامز،مدرس تاریخ آمریکای نوین در دانشگاه آبردین است. پاورقیهای این مطلب کهمطالعه آنها را نیز توصیه می کنم توسط اینجانب به مطلب اضافه شده اند.
  ****
  نقش یهودیان در صنعت هرزه نگاری(پورنوگرافی) آمریکا
  داستانی که کمتر به آن پرداخته شده است، مربوط به یهودیان و نقش آنان در صنعت فیلم
  های هرزه است که خویشاوند بدنام هالیوود شمرده میشوند. شاید ترجیح دهیم وانمود کنیم که چنین چیزی وجود ندارد، ولی اینواقعیتی است که یهودیان سکولار، نقش بیش از حدی در سراسر صنعت فیلم هایهرزه در آمریکا ایفا کرده اند (و هنوز هم ایفا می کنند). دخالت یهودیان درپورنوگرافی در ایالات متحده، دارای تاریخ و پیشینه طولانی است(۱)، همانگونه که در تبدیل یک خرده فرهنگ حاشیه ای به چیزی که یک عنصر سازنده اساسیمربوط به آمریکاست، دخیل بوده اند.(۲)
  فعالیت یهودیان در صنعت پورنوگرافی(هرزه نگاری) درقالب دو گروه تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات پورنوگرافی و بازیگرانفیلم های سکسی صورت می گیرد. هرچند یهودیان تنها دو درصد از جمعیت آمریکارا تشکیل می دهند، ولی در پورنوگرافی برجسته و سرشناس بوده اند.
  بسیاری از دلالان و معامله گران هنر و ادبیان شهوانیدر تجارت کتاب بین سالهای 1890-1940 یهودیان مهاجری بودند که دارای ریشه واصل و نسب آلمانی بودند. به گفته جی ای گرتزمن(نویسنده کتابیدرباره این موضوع): «یهودیان در پخش و انتشار کالانتیانا(ادبیات داستانی وترانه ها و لطیفه هایی با درون مایه های مستهجن)، رمان های جنسی، مجله هاو نوشته های بازاری سکسی و... برجسته و مشهور بوده اند.»
  معروف ترین و بدنام ترین تولیدکننده و فروشنده محصولات هرزه نگاری در دوران پس از جنگ، روبی استورمن(والتدیسنیِ صنعت پورنوگرافی) بود. بر اساس گزارش وزارت دادگستریآمریکا،استورمن(یهودی) در سراسر دهه 1970، کنترل بیشتر محصولات هرزه نگاریرایج در آمریکا را در دست داشته است. استورمن که در سال 1924 متولد شد درکلولند(شرق نیویورک) بزرگ شد. وی در آغاز، مجلات و داستان های فکاهی مصورمی فروخت؛ وی هنگامی که پی برد که تولید و فروش مجلات سکسی، بیست برابرکتاب های فکاهی درآمد دارد، منحصراً به هرزه نگاری پرداخت و با عناوینخاص، فروشگاه های خرده فروشی خود را راه اندازی کرد. در پایان دهه 1960،استورمن به عنوان بزرگ ترین پخش کننده مجلات مستهجن مطرح بود و در اواسطدهه 1970، دارنده بیش از 200 فروشگاه کتاب مستهجن بود. استورمن همچنین شکلنوینی از اتاقک های سنتی شهرفرنگ(نوعاً یک اتاق تاریک با تلویزیون رنگیکوچک که در آن تماشاگر می تواند فیلم های ویدیویی مستهجن را تماشا کند) راعرضه کرد. گفته شده است که استورمن تنها کنترل صنعت سرگرمی هرزه نگاری رادر دست نداشت، بلکه وی به معنای کل این صنعت بود. سرانجام وی به علت فراراز پرداخت مالیات و جرایم دیگر محکوم و مجرم شناخته شد و در سال 1997 درزندان با بدنامی و بی آبرویی درگذشت. پسرش دیوید، به کسب و کار خانوادگی ادامه داد. نمونه مجسم و امروزی استورمن، یک یهودی 43 ساله اهل کلولند است که نام وی استیون هیرچ است و «دونالد ترومپ صنعت پورنوگرافی» توصیف شده است. برقرار کننده پیوند و ارتباط میان این دو نفر، فِرِد، پدر استیون بود که کارگزار بورس و جانشین استورمن به شمار می آمد. امروزه هیرچ، گروه «وی وید اینترتیمنت»را که مایکروسافت جهان پورنوگرافی نامیده شده و تولیدکننده بیشترین فیلمهای سکسی در آمریکاست، اداره می کند. تخصص وی، وارد کردن فنون بازاریابیمربوط به جریان غالب و اصلی حرفه پورنوگرافی بود. در حقیقت، وی وید،شبیه به سامانه استودیوی هالیوود در دهه های 1930 و 1940 می باشد؛ به ویژهدر مورد قراردادهای انحصاری با ستارگان سکس پیشه ای که از سوی هیرچ بهمزدوری گرفت شده و سازمان دهی می شوند. وی وید موضوع یک شوی تلویزیونی درمورد پشت صحنه فیلمی بود که به تازگی از شبکه چهار پخش شد:
  «دختران و پسران زیباروی یهودی»
  بیشتر بازیگران پیشتاز مرد و نیز شمار قابل ملاحظه ایاز ستارگان زن در فیلم های مستهجن دهه های 1070 و 1980 را یهودیان به خوداختصاص داده اند.(۳)
  به دنبال یک دلار


  یهودیاندر صنعت پرنوگرافی به همان دلایلی وارد شدند که همکیشان آنان در هالیوودوارد شده بودند. آنان بیشتر به این دلیل جذب این صنعت شدند که این صنعتآنان را پذیرفت. زیرا هنوز موانع محدود کننده، آن چنان که آنان با اینموانع در بسیاری از حوزه های دیگر زندگی آمریکایی مواجه بودند، ایجاد نشدهبود. در صنعت هرزه نگاری، علیه یهودیان هیچ گونه تبعیضی وجود نداشت. دراوایل سده بیستم، یک سرمایه گذار برای شروع کسب و کار فیلم، نیازمند مبلغزیادی پول نبود؛ سینما یک هوس و مد روز گذرا و ناپایدار در نظر گرفته میشد. در کسب و کار پورنوگرافی نیز شروع به کار آسان بود. برای نشان دادنفیلم های ویژه مردان یا لوپس، همه چیزهایی که یک نفر لازم داشت یکپروژکتور، سالن سینما و چند صندلی بود. یهودیان که وابستگی به وضع موجودنداشتند و چیزی را برای از دست دادن(در اثر نوآوری خود) نداشتند، آمادهتجربه روش های نوین انجام کسب و کار بودند. کرترمن این موضوع راچنین توضیح می دهد: «یهودیان، هنگامی که خود را محروم از یک عرصه و حوزهکار و تلاش یافتند، به حرفه ای روی آوردند که احساس کردند، سرانجام میتوانند با همکاری همقطاران خود و با کوشش جمعی، رشد و ترقی کنند...یهودیان مدت های مدیدی سرشت، خلق و خو، قریحه و استعداد دلالان و واسطه هارا پرورش و گسترش داده اند. آنان به این توانایی ها افتخار و مباهات میکنند.»
  سرگرمی و نمایش فیلمهای مستهجن نیازمند چیزی بود که یهودیان به وفور از آن برخوردار بودند:chutzpah(بی شرمی، پررویی، بی حیایی و وقاحت). یهودیان اولیه ای که تولیدکنندهمحصولات هرزه نگاری بودند، نابغه های بازاریابی و سرمایه گذاران وکارآفرینان جاه طلب و بلندپروازی بودند که ایستادگی، پایداری، سرسختی،فراست و اعتماد به نفس بی پایان آنان، باعث موفقیت های چشم گیرشان شد.
  البته شمار زیادی از یهودیان شاغل در هرزه نگاری،بیشتر با انگیزه و اشتیاق کسب سود به این صنعت روی آورده بودند. درست همانگونه که همتایان آنان در هالیوود، یک کارخانه رؤیایی برای آمریکاییان وپرده سفیدی که بر روی آن تصاویر و پندارهای یهودیان ثروتمند و متنفذآمریکا نمایش داده می شد، تهیه کرده بودند. غول ها و سلاطین پورنوگرافی همدر زمینه درک میل و سلیقه همگانی، استعداد و قریحه خود را نشان دادند. چهراهی بهتر از فراهم ساختن جوهره و خمیره مایه رؤیاها و توهمات، از طریقصنعت سرگرمی و نمایش فیلم های مستهج وجود داشت؟ بازیگران به خاطر پول بهاعمال منافی عفت عمومی می پرداختند. به نظر فاکسمن که کارگردانیکی از مؤسسات تولید فیلم های مستهجن است: «یهودیانی که وارد صنعت هرزهنگاری شدند، همان کاری را کردند که افرادی که به دنبال رؤیای آمریکاییبودند، انجام داده اند.»

  انقلابیون جنسی
  ...برخی از ستاره های فیلم هایمستهجن، خود را به صورت جنگجویان خط مقدم در پیکار مقدس و معنوی میانآمریکای مسیحی و انسان مداری سکولار تلقی می کنند. به گفته فورد، هنرپیشههای یهودی فیلم های مستهجن، اغلب شادمانی خود را از اینکه به معتقدانمسیحی نسبت حیوانات چهارپای خشکه مقدس، آنارشیست، عیبجو، خرمگس بدهند،نشان داده و نسبت به آنان مباهات و فخرفروشی می کنند. با این استدلال،دخالت یهودیان در صنعت پورنوگرافی، نتیجه نفرت و بیزاری آنان از مرجعیت واقتدار مسیحیت است: آنان در تلاش برای تضعیف فرهنگ مسلط و غالب در آمریکا،با استفاده از انهدام و تخریب اخلاق هستند. پورنوگرافی از نظر برخی ازفعالان یهودی در این صنعت، راهی برای آلوده کردن و به فساد کشاندن فرهنگمسیحی است.
  در اینجا سخن بر سر این است که تلاش همه جانبه ومبارزه سنتی انقلابی نو رادیکال یهودیان مهاجر در آمریکا، به جای سیاست چپگرایانه به سمت سیاست جنسی سوق داده شده است. یهودیان درست همان گونه کهدر جنبش های رادیکال و بنیادی، در طول سالیان طولانی شرکت داشته اند، درصنعت هرزه نگاری هم به گونه ای نامتوازن شرکت دارند. یهودیان آمریکا،انقلابیون جنسی بوده اند. مقدار زیادی از مطالب مربوط به آزادی جنسی، ازسوی یهودیان نگاشته شده است. آن هایی که در صف مقدم جنبشی بودند که آمریکارا وادار به اتخاذ یک دیدگاه لیبرال تر درباره سکس کرد، یهودی بودند.همچنین یهودیان پرچمدار انقلاب جنسی دهه ۱۹۶۰ بودند.
  ویلهلم رایش(یهودی)، هربرت مارکوزه(یهودی)، پاول کودمن(یهودی)، جانشین مارکس(یهودی)، تروتسکی(یهودی) و لنین(نیمه یهودی) شدند آن گونه که استنباط انقلابی ایجاد می کرد. مشغله ذهنی و دغدغه اصلی رایش، کار، عشق و سکس بود، در حالی که مارکوزه(۴) پیشگویی کرد که یک آرمانشهر سوسیالیستی، این امکان را برای افراد فراهم خواهد آورد که به ارضا و اقناع سکسی دست یابند. کودمندرباره «پیامدهای دلنشین و عالی فرهنگی» که از قانونی کردن پرنوگرافیپیروی می کند، مطالبی با این مضمون نوشت: «این امر به کل هنر ما شرافتخواهد داد و جنسیت را انسانی خواهد ساخت.»
  این مرور اجمالی و مختصر و تجزیه و تحلیل نقش وانگیزه های پشت پرده بازیگران و تولیدکنندگان محصولات هرزه نگاری، قصددارد تا موضوعی را که در فرهنگ عمومی یهودیان آمرکایی مورد بی توجهی قرارگرفته، روشن کند. درباره این موضوع آثار اندکی به نگارش در آمده است...بادر نظر گرفتن دیدگاه نسبتاً تسامح گرای یهودی درباره سکس، چرا ما از نقشیهودیان در صنعت هرزه نگاری خجلت زده و شرمسار هستیم؟ ممکن است ما آن رادوست نداشته باشیم، ولی نقش یهودیان در این حوزه مهم و چشمگیر بوده است وهنگام آن فرارسیده است که درباره آن به طور جدی بیندیشیم و بنویسیم.
  ــــــــــــــــــــ
  پاورقیهای یهودشناخت:
  1- به عنوان نمونه ای از این نوع فعالیتها، می توان به مورد زیر از کتاب یهود بین الملل اشاره کرد: «یهودیان مهاجرٍ مرموزتر، انجمنی به نام «انجمن ماکس هوکستیم» را بنا نهادند که به «باند اسکس مارکت کورت»شهرت داشت...«انجمن ماکس هوکستیم» به نخستین گروه تجارت زنان فاحشه درآمریکا تبدیل شد و کشفیاتی که به وسیله کمیته تحقیق دولت ایالات متحدهانجام گرفت، پست ترین نوع فساد و هرزگی را به صورت مشمئز کننده ای افشانمود: داد و ستد زنان، که به صورتی تثبیت شده و تجاری، با خونسردی تماماجرا می شد. سود این داد و ستد نصیب سیاستمداران، خصوصاً یهودیان تامانی(سازمان سیاسی غیررسمی و پرنفوذی در آمریکا که یهودیان بر آن تسلط دارند)می شد. هنگام بررسی رسمی این داد و ستد بود که «انجمن ماکس هوکستیم» بهعنوان «باند اسکس مارکت کورت» شناخته شد...
  عجیب است که اگرچه این مسائل در اسناد رسمی نوشته شدهاند و همین مسائل در هریک از گزارش های تهیه شده در این زمینه تکرار شدهاند، اما رهبران یهودی همچنان منکر این واقعیتند که هدایت کنندگان این نوعخاص از فساد و هرزگی یهودیان هستند. زمانی که دولت ایالات متحده تحقیقاتوسیعی را در سطح کشور انجام داد، همین واقعیتها را کشف و ثبت نمود. کهیلهنیویورک به عنوان یک نهاد تدافعی(یهودی) هنگامی به وجود آمد که افشای دادو ستد و دلالی زنان فاحشه توسط یهود، محله یهودی نشین نیویورک را تهدید بهنابودی می کرد.
  افشای این حقایق زمینه ای فراهم آورد تا مردم نیویورکسرانجام موفق شوند قوای قانونی را برای مدت کوتاهی به اِعمال بی طرفانهقانون وادار سازند. در این گیرودار بسیاری از یهودیانی که درگیر ماجرا وشریک جرم بودند نام خود را تغییر دادند. این اسامی اکنون معرفِ بعضی ازوجیه ترین خانواده های یهودی اند و این واقعیت که اساس دارایی این گونهخانواده ها در محله های فحشا نهاده شده گویای حرامزادگی پنهان آنهاست.
  «انجمن ماکس هوکستیم» تنها سازمان در نوع خود نبود که کشف شد. دیگری «انجمن خیریه مستقل نیویورک»بود که در سال 1896 توسط گروهی از دلالان یهودی زنان فاحشه تأسیس گردید.گروه هایی از این دست ستون فقرات قدرت تامانی را در محلات پست و کثیفتشکیل می دادند. قلمرو اصلی عملیات آنها رقاص خانه های مبتذل، تحت پوشش«انجمن های خیریه» در بخش شرقی بود. این تشکیلات به وسیله یهودیان، و برطبق گزارش رسمی، یهودیان روسی و فرانسوی اداره می شد. آنان همچون نیاکانخود در دوران سقوط روم، برده فروش بودند؛ پیش از ایام تحریم و ممنوعیتمشروبات الکلی، مشروب قاچاق و خرید و فروش می کردند؛ و نیز از شبکه بینالمللی مواد مخدر که با فاسد کردن مأموران دولتی تا امروز در برابر قانونمقاومت کرده است، به شدت حمایت می کردند.» (فورد، هنری، یهود بین الملل،مترجم علی آرش، مؤسسه فرهنگی پژوهشی ضیاء اندیشه، 1382، صفحه های 143 تا145)


  2- بهعنوان نمونه ای دیگر از نقش یهودیان در اینگونه فعالیتها به مورد زیراشاره می کنیم: «یهودیان مهاجر اروپی شرقی بنیانگذاران تجارت وسیع مشروباتالکلی در آمریکا هستند و این تجارت چنان اوجی گرفت و حیات اجتماعی وفرهنگی جامعه آمریکا را به خطر انداخت که در سال 1933 دولت آمریکا فروشمشروبات الکلی را ممنوع کرد. یک نمونه معروف، ساموئل برونفمن یهودیاست که در کانادا سکونت داشت و بزرگترین تولیدکننده مشروبات الکلی و موادمخدر برای بازار ایالات متحده آمریکا به شمار می رفت. او برای توزیعکالاهای خود شبکه مخوفی در آمریکا ایجاد کرد که آرنولد روتشتین یهودی آن را اداره می کرد و بعداً مه یر لانسکی یهودی ریاست این شبکه را به دست گرفت. کمپانی برونفمن، که «سیگرام»نام دارد، هنوز نیز فعال است و فروش سالیانه آن فقط از طریق مشروبات الکلیبیش از یک میلیارد دلار است...بنابراین سازمانی که به نام «مافیای آمریکا»معروف شده، برخلاف تبلیغات هالیوود که فقط گانگسترهای ایتالیایی را نمایشمی دهد، از بدو تأسیس ابزار الیگارشی یهودی بوده و هست. در تاریخنگاریآمریکا، روتشتین را به عنوان «بنیانگذار تبهکاری سازمان یافته» در اینکشور معرفی می کنند. گانگسترهای معروفی مانند ماکسی گوردون، جک دیاموند، فرانک کوستلو، مه یر لانسکی، لکی لوچیانو، بنجامین زیگل، جانی توریو و غیره نوچه ها و دست پرورده های روتشتین بودند و او در مطبوعات آمریکا به «سلطان دنیای پنهان» شهرت داشت. از مه یر لانسکی، شاگردو جانشین روتشتین، که پانزده سال پیش درگذشت، نیز به عنوان رهبر «شبکه جرمو جنایت سازمان یافته» در آمریکا یاد می شود. او شبکه وسیعی از قمارخانهها و فاحشه خانه ها را در کوبای قبل از کاسترو، باهاماس و ایالاتمتحده در اختیار داشت. او در تمامی عملیات جنایی قابل تصور، از سرقتمسلحانه و فروش موا مخدر و قمار و فحشای سازمان یافته تا سرقتکودکان و باجگیری و تجاوز به عنف و غیره و غیره دست داشت و به قتل بسیاریاز سران باندهای خودسر و مستقل تبهکار در نیویورک و نیوجرسی دست زد. جالباست بدانید که در سال 1970 دولت آمریکا برای دستگیری لانسکی اقدام کرد.لانسکی به اسرائیل فرار کرد و پس از دو سال جنگ حقوقی با دولت آمریکاسرانجام به کشور بازگشت، محاکمه و تبرئه شد. یکی دیگر از رهبران مافیایآمریکا، ویلیام ساموئل رزنبرگ، معروف به «بیلی رز» است که او نیز مانند مه یر لانسکی و لوچیانو و زیگل و غیره، یهودی بود. بیلی رز از وابستگان برنارد باروخیهودی، رئیس کمیته صنایع جنگی دولت آمریکا بود و تمام کارهایش را درمشاوره با باروخ انجام داد. بیلی رز از سال 1924 شبکه بسیار گسترده ای از فاحشه خانه ها و کلوپ های شبانه(نایت کلاب)تأسیس کرد...او در کنار لرد ساسون(یهودی) و برونفمن های کانادا و دیگران،یکی از رهبران اصلی سندیکای جهانی تجارت مواد مخدر بود.» (مصاحبه باعبدالله شهبازی، پژوهه صهیونیت، جلد دوم، مرکز مطالعات فلسطین، پاییز1381، صفحه های 469 و 470)

  3- به عنوان یک نمونه از این بازیگران فاسد یهودی می توان به هایدی فلایس اشاره کرد که به مادام هالیوود معروفاست. «علت شهرت او به مادام هالیوود این است که وی ریاست تعدادی از زنهایفاسد و اداره این امور را عهده دار است.» (میرلوحی، سیدهاشم، آمریکا بدوننقاب، انتشارات کیهان، 1380، صفحه 80)

  4-مارکوزه به سال 1967 در سالن دانشگاه برلین، دانشجویان را مخاطب قرار دادهو آنها را به چشیدن مزه عشقبازی آزاد تشویق و ترغیب کرده بود. (گروهتحقیقات علمی، مبانی فراماسونری، جعفر سعیدی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی،1376، صفحه 289)

 3. #3
  کاربرسایت ANDISHEH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۹-۱۳
  نوشته ها
  930
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  Re: پورنوگرافی کودکان در اینترنت

  پرونو گرافی یا اعتیاد جنسی

  پرونو گرافی یا اعتیاد جنسی یکی از رایج و پر جاذبه ترین بخش اینترنت برای نوجوانان و جوانان میباشد.

  تعدد شبکه های پرونوگرافی، عضویت رایگان، مشاهده وایجاد ارتباط از طریق کامپیوتر در هر نقطه، زمان و مکان این موقعیت رابوجود می آورد تا قشر جوان بتواند به موضوعاتی دسترسی داشته باشد که دراجتماع و محیط های خانواندگی تقریبا امری غیر ممکن و ناپسند می باشد.

  این موضوع علی رغم ظاهر که : « تصور میشود تنها یک کنجکاوی محض است و در هر زمان که بخواهیم می توان از آن دست کشید است. » ،

  متاسفانه باید گفت دروغی است محض چرا که مشاهدهفیلم و یا مجلات پرونوگراف ( مشاهده فیلم های شهوت آمیز که در آن بدفعاتآمیزش جنسی بین یک و یا چندین زوج از دوجنس مخالف و یا هم جنس می باشد کهدارای درجات و سطوح مختلف می باشد) و تدوام بخشی عاملی است که فرد درآن بتدریج غرق می شود و هیچ راه بازگشنی در آن نیست.

  همچنین مشاهده و تداوم بخشی دراین رابطه باعث تخریب و صدمه ذهنی می گردد.
  مطابق یکی از بررسی های بعمل امده در این زمینه، مشاهده فیلم های پرونوگرافی تاثیری همچون کوکائین بر ذهن دارد .

  به گفته ی آقای نیلسون نت ریتیگ ازایلات متحده امریکا تنها در ماه ژانویه سال 2000 هفده میلیون و پانصد هزارنفر از شبکه های پرونوگرافی بازدید کردند.
  پرونوگرافی نه تنها بر ذهن فردتاثیر مخرب می گذارد بلکه افراد را تشویق می کند تا از نظر جنسی بیشترحالت سلطه جو و پرخاشگر داشته باشند.

  آمار فروش ویدئو، آلات و لوازم متعلقه جنسی از طریقخط اینترنت هشت درصد از کل فعالیت های تجاری سال 99 در ایلات متخده امریکامیباشد که بالغ بر 18 بیلیون دلار میباشد .

  قربانیان عمده این دسته
  قشر جوان قربانیان عمده عاملان و دست اندرکاران این تبلیغات می باشند. مخصوصا نوجوانان که در رده سنی بین 12-17 سال می باشند.
  این گروه سنی عاملی برای ثابت نگه داشتن حرفه پرونوگرافی و عاملین آنهااست که بظاهر جذاب و لذت بخش است. پرون و پرونوگرافی تنها متعلق به قشرجوان و یا یک گروه سنی خاص نیست بلکه موضوعی است که براحتی می تواند بر هرگروه سنی، جنسی، ملیتی، گروه های فرهنگی و حتی مذهبی تاثیر گذار باشد.
  پرون و پرونوگرافی تنها مشاهد و لذت جنسی نیست بلکه اعتیادی است که همچون مواد مخدر ویرانگر و دارای درجات مختلف میباشد.

 4. #4
  کاربرسایت ANDISHEH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۹-۱۳
  نوشته ها
  930
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  Re: پورنوگرافی کودکان در اینترنت

  پليس انگليس شبكه سوءاستفاده از كودكان در اينترنت را متلاشي كرد  پليس انگليس با همكاري نهادهاي بينالمللي موفق شد، يك شبكه استفاده جنسي از كودكان و نوجوانان از طريق شبكه جهاني (اينترنت) را شناسايي و متلاشي كند.
  به گزارش منابع پليس، براي شناسايي اين باند ‪ ۷۰۰‬مظنون از جمله ‪۲۰۰‬ نفر در انگليس بازجويي شدند.
  اين عمليات بينالمللي با همكاري سازمانهاي پليس آمريكا، استراليا و كانادا به رهبري پليس انگليس به اجرا گذاشته شد.
  رسانههاي انگليس به نقل از منابع پليس گزارش دادند، يك مرد ‪ ۲۸‬ساله انگليسي رهبري اين شبكه را بر عهده داشته است.
  "تيموتي كاگس" كه روز دوشنبه از طرف قاضي دادگاه "ايپسويچ" داراي عقده رواني آزار كودكان معرفي شد، پايگاه اينترنتي با نام "كودكان نور زندگي ما هستند" را راهاندازي كرده بود كه به كاربران اجازه ميداد تصاوير استفاده جنسي از كودكان را ميان خود مبادله كنند.
  پليس اعلام كرد كه از رايانه كاگس ‪ ۷۵‬هزار تصوير شرمآور از آزار جنسي كودكان را يافته است.
  بر اساس اين گزارش، كاگس كه به ‪ ۹‬مورد اتهام خود اقرار كرده، منبع دست كم ‪ ۱۱‬هزار تصوير استفاده جنسي از كودكان بوده است.
  پليس اعلام كرد كه پس از شناسايي و دستگيري كوگس درتابستان سال گذشته، با استفاده از شناسه اينترنتي او موفق به كشف شمارديگري از مظنونان شده است.
  همچنين مرد انگليسي ديگري به نام "گوردون مكينتون" بهاتهام اداره سايت استفاده جنسي از كودكان در اينترنت در غياب كوگس،بازداشت شده و پنج هزار تصوير غير اخلاقي نيز از وي كشف شده است.
  بر اساس گزارشهاي منتشره، اين شبكه از نوجوانان و حتي نوزادان براي تهيه تصاوير شرمآور سوء استفاده كرده است.
  پليس ميگويد، در نتيجه متلاشي شدن اين باند ‪ ۳۱‬كودك از آزار جنسي نجات يافتهاند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. متالورژی پودر
  توسط HRG در انجمن متالورژي
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۲۹ خرداد ۹۰, ۲۱:۲۲
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۱۰ فروردین ۸۹, ۱۶:۱۷
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۱ مهر ۸۸, ۱۹:۰۲
 4. شاپورزاده نمره ۴ گرفت
  توسط mina در انجمن بایگانی اخبار فوتبال ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: شنبه ۰۶ مهر ۸۷, ۲۱:۴۵
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۸ اسفند ۸۶, ۰۲:۱۰

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •