پس از کوچک سازی های متعدد در رده پرتابل و نوتبوکی که منجر به تولید نتبوک ها و نت تاپ ها گردید حالا نوبت به دسک تاپهای کوچک شرکت های بزرگرسیده است.
به گزارش بخش خبر شبكه فن آورياطلاعات ايران از فارس، شرکت Dell درهمین راستا دسک تاپ بسیار کوچکی راطراحی کرده که از قیمت بسیار مناسبیبرخوردار است.ایندسک تاپ بسیار کوچک Zino HD نام داشته و تنها 2.4کیلوگرم وزن دارد. ابعاداین مدل زیبا برابر 88.9×123.9×123.9 میلیمتر استکه ابعادی در حدود نزدیکترین رقیب خود یعنی Mac Mini دارد. از مشخصات اینموجود دوست داشتنی میتوان به امکان سفارش پردازنده از میان سه گزینه :AMD Athlon تک هسته ای ودوهسته ای و همچنین پردازنده دو هسته ای AMDAthlon Neo اشاره کرد.
حافظهRAM این دستگاه در حالت پیش فرض 1 گیگابایتDDR2 است که حداکثر تا8گیگابایت قابل ارتقا خواهد بود. در حالت پیش فرضدر این مدل از درایونوریاستفاده نشده اما امکان ارتقا آن به درایوBlu-Ray وجود دارد. گرافیکZinoHD در حالت پیش فرض ATI HD3200 است که بهراحتی می توان آن را بهATIHD4330 ارتقا داد. هارد 160 گیگابایتی با سرعت7200rpm با امکان ارتقاتا 1ترابایت، پشتیبانی از صدای HD، کارت ریدر 4به 1، 4 پورت USB، پورتHDMI وeSATA دیگر مشخصات این موجود زیبا را تشکیلمی دهند.


قیمتپایه Zino HDبرابر 229 دلار است که حقیقتا در مقابل نت تاپهای دیگر شرکتها معاملهشیرینی به نظر می رسد.امکان سفارش Zino HD در 9رنگ مختلف وجوددارد.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]