نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بدشانس ترين افراد دنيا!

 1. #1
  کاربرسایت hrg1356 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۲۰
  نوشته ها
  5,534
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 3 پست

  بدشانس ترين افراد دنيا!

  توتوما ياماگاتچي (Tsutomo Yamaguchi):
  اين مرد ژاپني كه اكنون 93 سالسن دارد، يكي از بدشانسترين آدمهاي تاريخ به شمار ميرود. در زمان جنگجهاني دوم، اولين بمبهاي اتمي تاريخ بر روي شهرهاي هيروشيما و ناكازاكيانداخته شدند و ياماگاتچي در زمان هر دو بمباران اتمي، در اين دو شهر حضورداشت. در 6 آگوست 1945،ياماگاتچي براي انجام يك ماموريت كاري عازم هيروشيما شد. هنگامي كه قصدداشت از قطار پياده شود، ناگهان اولين بمب اتمي تاريخ در اين شهر و در 2كيلومتري او انداخته شد و فاجعهي وحشتناكي را به بار آورد. ياماگاتچي دراثر اين انفجار پردهي گوشش پاره و دچار نابينايي موقت شد. او پس ازگذراندن يك شب در پناهگاه حمله هوايي، تصميم گرفت كه از ماموريت خودصرفنظر كند و به شهر خود بازگردد.

  سه روز پس از اين حادثه،ياماگاتچي در دفتر رئيس خود، مشغول صحبت با او بود كه ناگهان دومين بمباتمي تاريخ بر روي اين شهر، ناكازاكي، و اين بار هم در فاصله 2 كيلومترياز او انداخته شد و اين شهر را نيز ويران كرد.

  ياماگاتچي از اين دو انفجار جان سالم به در برد و از آن پس به يكي از مخالفان سرسخت بمبهاي اتمي تبديل شد. او كتابهاي بسياري را در مورد تجربيات خود نوشته است تا افكار عمومي را نسبت به خطرات بمبهاي اتمي آگاه كند.

  روي ساليوان (Roy Sullivan)
  يكي ديگر از بدشانسترين آدمهاي جهان است. او هفت بار دچار صاعقهزدگي شده است. احتمال وقوع صاعقهزدگي 1 در 3000است بنابراين احتمال اينكه فردي هفت بار دچار آن شود 1 در22000000000000000000000 است. روي از اين صاعقه زدگيها جان سالم به دربرد اما در سن 71 سالگي با شليك يك گلوله به زندگي خود پايان داد.

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  *هرکس به اندازه همتش رشد می کند*

 2. #2
  کاربرسایت hrg1356 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۲۰
  نوشته ها
  5,534
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 3 پست

  Re: بدشانس ترين افراد دنيا!

  آن هودجز (Ann Hodges):
  اين زن آمريكايي نيز يكي از بدشانسترين آدمهاي تاريخ به حساب ميآيد. در 30 نوامبر، تكهاي از يك شهاب سنگ سقف خانه او را سوراخ كرد و دقيقاً با او كه بر روي مبل دراز كشيده بود برخورد كرد. اين حادثه براي همه اتفاق نميافتد و آن اولين انسان تاريخ بود كه آن را تجربه كرد.


  وايلت جسوپ (Vielet Jessop):
  يكي ديگر از آدمهاي بدشانس اين روزگار است. حادثهاي را كه قطعاً هيچ يك از ما تجربه نكردهايم او سه بار تجربه كرده است.
  داستان وايلت از آنجا شروع ميشود كه او به عنوان مهماندار در سال 1910 در 23 سالگي در كشتي «المپيك» مشغول به كار ميشود.در 20 سپتامبر همين سال اين كشتي طي يكي از سفرهاي خود با ناوگان ارتشبريتانيا برخورد ميكند و غرق ميشود. همه مسافران و خدمهي اين كشتي كهوايلت نيز در ميان آنان بوده، نجات مييابند. پس از اين حادثه وايلت تصميمميگيرد شانس خود را در كشتي بزرگتري كه سازندگان آن معتقد بودند هيچ چيزنميتواند آن را غرق كند، امتحان كند.
  وايلت در كشتي تايتانيك به عنوان مهماندار مشغول به كار اين كشتي در اولين سفر خود با يك كوه يخ برخورد كرد و غرق شد.در حالي كه تايتانيك غول پيكر در حال فرو رفتن در آبهاي اقيانوس اطلسشمالي بود، وايلت توانست خود را به يكي از قايقهاي نجات برساند و خود رانجات دهد. اما ماجرا همين جا ختم نميشود.

  چندسال بعد او به عنوان پرستار در كشتي «بريتانيكا» مشغول به كار شد. اينكشتي نيز طي يكي از سفرهاي خود با يك مين دريايي برخورد ميكند و غرقميشود. اين بار از قايقهاي نجات خبري نبود و وايلت براي نجات جانخود مجبور شد كه به درون آب بپرد. هنگام پرش، سر با قسمتي از كشتي برخوردميكند و از هوش ميرود. وقتي به هوش مييابد متوجه ميشود كه صحيح و سالمبه خشكي رسيده است.
  وايلت در سال 1971 در اثر ايست قلبي درگذشت و پيكر او را به دريا سپردند.
  *هرکس به اندازه همتش رشد می کند*

 3. #3
  کاربرسایت hrg1356 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۲۰
  نوشته ها
  5,534
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 3 پست

  Re: بدشانس ترين افراد دنيا!

  آخرين آدمهاي بدشانس ما، جيسن و جني لارنس (Jason and Jenny Lawrence) هستند.
  اينزوج انگليسي در طول زندگي مشترك خود شاهد سه تا از بزرگترين حملاتتروريستي جهان بودهاند. حادثهي 11 سپتامبر را حتما به ياد داريد. اين زوج روز 11 سپتامبر در حال گذراندن تعطيلات در نيويورك بودند كه بدترين حمله تروريستي تاريخ آمريكا را با چشمان خود مشاهده كردند.

  چهار سال بعد، در 7 ژوئن 2005 اين زوج در لندن، شاهد بدترين حمله تروريستي تاريخ انگليس بودند در پي انفجار چندين بمب در مترو لندن 52 نفر جان باختند.
  سه سال پس از اين حادثه، اين بار اين زن و شوهر به شهر بمبئي در هند سفركردند. در آنجا نيز اين زوج بدشانس شاهد بدترين حمله تروريستي تاريخ هندبودند: در پي انفجارها و تيراندازيهاي فراوان صدها نفر كشته شدند.
  اگرچهدر ابتدا عنوان كرديم كه اين افراد بدشانسترين آدمهاي تاريخ به حسابميآيند اما از طرفي خوششانسترين افراد نيز هستند چرا كه از همگي ازهمهي اين حوادث جان سالم به در ببرند.

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  *هرکس به اندازه همتش رشد می کند*

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •