تصاویری از دو گوشی پروژه Pink مایکروسافت با نامهای Turtle و Pure لو رفته است.Pink به گزارش ديدهبان آى تى ايران ، درواقع یک سری از گوشیهای مرموز است که قرار است توسط مایکروسافت به بازارتلفن همراه عرضه شود.
مدت زمان زیادی شایعاتی مبنی بر آماده شدنمایکروسافت برای گوشی Zune بر پایه پلات فورم دستگاه پخش موسیقی چندرسانهای Zune منتشر شد اما این بار تصاویر واقعی از گوشی های سری Pink در دستاست.
با توجه به تصاویری که از گوشی های Turtle و Pure منتشر شده، هردو آنها کشویی با صفحه کلید کامل QWERTY هستند که دست کم یکی از آنهادارای صفحه نمایش لمسی است.
البته اطلاعات زیادی درباره این گوشی ها دردست نیست اما گفته می شود که هر دو گوشی Pink توسط شرکت شارپ ساخته می شودبنابراین انتظار می رود با برند مشترک شرکت ژاپنی شارپ و مایکروسافت روانهبازار شوند.
بر روی درب باتری علامت تجاری CorbyPRO حک شده است و پنلپشتی گوشی هم قابلیت تعویض دارد به طوری که کاربران می توانند بخش پشتیگوشی را در رنگ های مختلف عوض کنند.
انتظار می رود گوشی B5310 CorbyPROاز ماه نوامبر به بازار عرضه شود و اروپا اولین بازاری است که میزبان اینگوشی است و در بازارهای دیگر کمی دیرتر عرضه خواهد شد.