وقتی تیم استکهلمی Hammarby بازی داشت مدام نتیجه بازی را از اخبار آنلاین دنبال میکردم.
علتشهم اینه که در تیم هاماربی یک دختر فوتبالیست زبل و خوش تکنیک ایرانی بهاسم نازنین واثق پناه یا آنطور که سوئدیها و محافل مطبوعاتی صدایش میزنندNaza بازی میکند. خوشبختانه هاماربی بازی را در خانه حریف با نتیجه 1_2برد و نازنین هردو گل را زد.
با اینکه این تیم هاماربی زیاد قوی نیستبا اینحال نازنین با ده گل زده در رده ششم جدول گلزنهای دست اول فوتبالباشگاههای دختران سوئد هست.

نازنین29 مه سال 1987 در تهران متولد شد و وقتی دو سالش بود با خانواده به سوئدمهاجرت کرد. از نوجوانی فوتبال میکرد و بزودی بعنوان یک" استعداد فوقالعاده " توسط تیم دسته اول سوئد AIK کشف شد و از پانزده سالگی در آن تیمبازی میکرد. بعد به تیم دیگر دسته اول هاماربی منتقل شد. و در دو فصل اخیربهترین گلزن آن تیم هست. نازنین اخیرا یک بار در تیم ملی هم بازی کرد.


جالباست که نازنین همزمان با فوتبال در یک بوتیک کفش هم کار میکند. از آنجاییکه علاقه زیادی به مد و لباس دارد از این کارش راضی هست. گرچه بقول خودشبخاطر فوتبال خیلی روزها نمی تواند به کارش برود.
وقتی از او درموردچگونگی وضعیت فوتبال دختران و راههای پیشرفت آن و جذب تماشاچی بیشترمیپرسند، او روی تکنیک که خودش بسیار در آن مهارت دارد تاکید میکند و بهتیم ملی اسپانیا اشاره میکند با اینکه در مقایسه با تیمهای دیگربازیکنان قد بلند و از نظر فیزیکی چندان قوی ندارد بخاطر زیرکیهای تکنیکیبازیکنانش بسیار موفق هست.
بازیکن محبوب و موردعلاقه نازنین مارادوناهست. با اینکه وقتی مارادونا در جام جهانی 1986 شرکت کرد هنوز نازنینمتولد نشده بود اما تمام دی وی دی بازیهای او را دیده است. شاید به همینخاطر است که مثل مارادونا پیراهن شماره 10 را بر تن دارد[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]