اینجایکی از مشهورترین چهرههای هالیوود را بررسی میکنیم. زندگی او مثل یهکتاب یا مجله یا شاید هم پروندهی باز! است. پس مطمئنا چیزهای خیلی کمیدر مورد زندگی این بانوی دوست داشتنی وجود دارد که از نگاه تیز بین مردمو طرفدارانش مخفی مانده باشد. ولی ما در این صفحه 10 نکته را گردآوریکردیم که شما درباره زندگی آنجلینا جولی نمیدانستید!!

1.آنجلینا در دوران نوجوانی وقتی نتوانست در کار مدل شروع به فعالیت کند،افسردگی پیدا کرد و وقتی این افسردگیاش به اوج رسید اقدام به خودکشی وبریدن رگ دستش کرد. همانطوریکه خودش میگوید: به خاطر بعضی دلایل زمانیکهمن در حال انجام مراسم خودکشی بودم! و درد را حس میکردم میتوانستم زندهبودن را حس کنم و میتوانستم نوعی از آزادی را احساس کنم و به هرجهت اینکار خودش نوعی درمان برای من به حساب میآمد.

2. وقتیکه فقط 14 سالداشت، در کلاسهای تئاتر شرکت کرد، اما او کلاسها را ترک کرد و وقتیبالاخره دوباره شروع کرد نه به عنوان یه بازیگر زن جذاب بلکه در نقش ماموراجرایی مراسم کفن و دفن شروع به بازیگری کرد.

3. بخشش و سخاوتمندیآنجلینا نسبت به مردم و توجهاش به دیگران موضوعی قدیمی است و فقط مربوطبه الان نمیشود، او زمانیکه برادرش در رشته سینما در دانشگاه درسمیخواند، در 5 فیلم دانشجویی اش بازی کرد.

4. آیا میدانستید آنجلینا در موزیک ویدئو هم اجرا داشته است؟
در Rock & Roll Dreams Come Through: Meat Loaf’s
Alta Marea از آنتونلو وندیتی
Stand by My Woman از لنی کراویتز و It’s About Time از لمونهدز که شاید خیلیها ندانند.

5.آنجلینا اصلا از جلب توجه کردن و عجیب بودن خجالت نمیکشد. در سال 1996وقتیکه با جانی لی میلر بازیگر بریتانیایی ازدواج کرد، یک شلوار چرم مشکیو تی شرتی سفید را برای لباس عروسی انتخاب کرد و با خون خودش روی تی شرتشاسم شوهرش را نوشت.

6. وقتیکه با بیلی باب ترونتون بازیگر ازدواجکرد، هردو خون یکدیگر را داخل شیشهای کوچک به گردنشان آویزان میکردند وآن را نمادی از عشقشان به یکدیگر میدانستند.

7. شیلو نوول دختر آنجلینا و براد پیت همسر سومش در Swakopmund از شهرهای نامیبیا به دنیا آمد و او حالا یک پاسپورت نامیبیایی دارد.
مجسمه مومی شیلو
مجسمه مومی براد پیت، آنجلینا و شیلو

8.وقتیکه شیلو به دنیا آمد عکاسی که اولین عکسها را از شیلو انداخت مجموعااز این عکسها 10 میلیون دلار سود کرد و خود آنجلینا و پیت هم سهم خودشانرا تماما به موسسات خیریه بخشیدند.

9. موزه Madame Tussauds مجسمهمومی شیلوی دو ماهه را درست کرد و این اولین بار بود که Madame Tussaudsمجسمهای از یک نوزاد را کار میکرد.

10. و در آخر آنجلینا 13تاتوی مشهور را روی بدنش خاکوبی کرده. دو تا ازخالکوبیها جملههای زیبایتنسی ویلیامز میباشد و همین طور مکان تولد بچههایش را هم روی بازویش چپشخالکوبی کرده است.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]