متولد اردیبهشت 1361 در محله باغ صبا تهران
فعالیتهنری اش را از سال دوم دبیرستان با ایفای نقش در تئاتر " بسوی سعادت "آغاز نمود که در این اولین تجربه ، موفق به دریافت لوح تقدیر از آموزش وپرورش منطقه گردید.
همراه با ادامه تحصیل به فعالیت هنری اش ادامهداد و پس از ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی و طی یک دوره کلاس بازیگری، بصورت جدی پا به عرصه تصویر گذاشت . شروع فعالیت تلویزیونی او را میتوان بازی در سریال " روزهای بیادماندنی " به کارگردانی همایون شهنواز درتابستان 1382 دانست .
اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علتاصلی کمکاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنهفعالیتش را گسترش داد . در پائیز سال 1382 در سریال "بچه های خیابان " بهکارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی ازبیادماندنی ترین کارهایش می داند .
پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهادکیانوش عیاری برای حضور در سریال " روزگار غریب " را پذیرفت و به گروهعیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید ، وی همکاری باعیاری را یکی از ایده آل های خود می داند .
بازی خوب و تجربه و آموخته هایش سبب شد تا پیشنهادات مختلفی از کارگردانان بنام تلویزیون و سینما دریافت کند ، از جمله کارهای او :
- سریال " خوش رکاب " به کارگردانی علی شاه حاتمی در نوروز 1384
- تله فیلم " مسافر " به کارگردانی محمد دستگردی در اردیبهشت 1384
- تله فیلم " آوای زمین " به کارگردانی مهرداد خوشبخت در تیر 1384
- سریال " کلانتر " به کارگردانی محسن شامحمدی در آذر 1384
- سریال " سالهای برف و بنفشه " به کارگردانی سعید سلطانی در پائیز 1385
توانائیهایحیرت آور او سبب شد تا در ماه مبارک رمضان سال 1386 ، ایفای نقش "پری" درسریال "اغماء" به وی سپرده شود . "اغماء" از دیدگاه وی یک معجزه کاری استکه علاوه بر امکان حضور در کنار اساتیدی همچون امین تارخ ، لعیا زنگنه ،ناصر ممدوح ، عبدالرضا اکبری و ... ، برگ زرین دیگری بر افتخارات خودبیافزاید . به گفته وی : " کارکردن با سیروس مقدم یکی از آرزوهای او بودهکه موفقیت خود را در اغماء را نیز مدیون او می داند ."
درخشش وی دربازی منحصر بفرد و تاثیرگذار در نقش "پری" تحسین منتقدان و مردم رابرانگیخت و سبب تقدیر و تمجید از وی در مجامع مختلف هنری و دانشگاهی گردید. پس از اغماء پیشنهادات متعددی به وی گردید که از جمله کارها :
- تله فیلم " این پرونده مختومه نیست " به کارگردانی مهرداد خوشبخت در اردیبهشت 1386
- تله فیلم " ماموریت بهار " به کارگردانی حسن لفافیان در بهمن 1386
- تله فیلم " سرگرد " به کارگردانی کاظم معصومی در فروردین 1387
- تله فیلم " پیوند " به کارگردانی سعید عالم زاده در اردیبهشت 1387
- سریال " مثل هیچکس " به کارگردانی عبدالحسن برزیده در رمضان