"سان ایل گوگ" بازیگر نقش جومونگ در سریال افسانه جومونگ همراه بابازیکنان تیم سایپا که برای حضور در تورنمنت بین المللی کره جنوبی بهبوسان سفر کرده اند، تمرین کرد.
به گزارش مهر، این بازیگر که تعطیلاتخود را در شهر بوسان کره جنوبی سپری می کند، صبح امروز (سه شنبه ) همراهبا بازیکنان تیم والیبال سایپا در سالن وزنه هتل لوته بوسان به انجامتمرینات کششی و وزنه پرداخت.
اکثر بازیکنان و کادر فنی تیم سایپا با "ایل گوگ " عکس یادگاری گرفتند و او با خوش رفتاری از ابراز علاقه مردمایران به جومونگ تشکر کرد.
این گزارش حاکی است؛ این مواجه که تنها چندساعت مانده به برگزاری مسابقه حساس تیم های سایپا و هیوندای قهرمان لیگکره جنوبی برگزار شد تاثیر مطلوبی بر روحیه بازیکنان سایپا گذاشت.
"ایل گوگ " در حاشیه این تمرین گفت که قصد دارد ماه آینده به ایران بیاید ومقدمات این سفر را نیز آغاز کرده است. وی همچنین از علاقه مردم ایران بهسریال افسانه جومونگ ابراز خوشحالی کرد و گفت از اینکه با بازیکنان ایرانیدر یک محل اسکان دارد خوشحال است.
بازیگر نقش جومونگ در تمرین صبحامروز خود پس از دویدن بر روی دستگاه " تریدمیل" به انجام تمرینات با وزنهپرداخت. وی 38 سال دارد و از بازیگران مطرح کره جنوبی به شمار می رود.عصر ايران