دانلود كتاب رايگان قورباغه را قورت بده ۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کمترین زمان

شما هیچ وقت برای انجام تمام کارهایی که باید انجام بدهید فرصت کافی ندارید.

اگرشما هم واقعا احساس می کنید دچار کمبود وقت برای انجام تمام کارهای خودهستید و با برنامه ریزی و مدیریت زمان نیز به جایی نرسیده اید، این کتابدرمان مشکلاتتان است.

بخشی از مقدمه کتاب:

واقعیت این استکه هیچ وقت نمی توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلوبیافتید. شما هرگز نمی توانید آنقدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید تمامآن کتاب ها و نشریه ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش راداشته اید بپردازید. در ضمن این فکر را که می توانید با بالا بردن بهرههوشی خود مشکلاتی را که در زمینه ی مدیریت زمان دارید حل کنید، از ذهنتانبیرون کنید. هر قدر هم که بر تکنیک های بهره وری فردی مسلط باشید همیشهبیش از آن کار دارید که بتوانید در مدت زمانی که دراختیار دارید، صرف نظراز اینکه چقدر وقت دارید، به همه این کارها برسید.

شما فقط به یکطریق می توانید وقت و زندگی خود را تحت کنترل درآورید و آن هم تغییر دادنروش فکرکردن، کارکردن و نحوه روبرو شدن با سیل بی پایان کارهایی است که هرروز بر سرتان می ریزد.
قورباغه را قورت بده


این کتاب برای این نوشته شده است که به شما نشان بدهد چطور در کارهایتان سریع تر پیش بروید.

روشهایی که در زیر می خوانید شامل بیست و یک اصل است که در مجموع قدرتمندتریناصولی است که تا کنون در زمینه کارآیی فردی کشف کرده ام.

روش ها،تکنیک ها و استراتژی هایی که ارائه می شوند کاربردی، اثبات شده و سریعالعمل هستند. برای صرفه جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی وعاطفی در مورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است. در اینجا ازمقدمه چینی های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق، خبری نیست.آنچه در اینجا می آموزید اعمال مشخصی است که می توانید آنها را بلافاصلهبه کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع تر دست پیدا کنید.

برایان تریسی

نام کتاب : قورباغه را قورت بده (۲۱ روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کمترین زمان)

نویسنده : برایان تریسی

مترجمین : اشرف رحمانی - کوروش ظارمی

ناشر : انتشارات راشین

تعداد صفحات : ۸۱

فرمت کتاب الکترونیک : pdf.*
[/color][/size]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]