نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: صمد یا اقا صمد؟؟؟؟؟

 1. #1
  کاربرسایت PARI آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۰
  نوشته ها
  384
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 1 در 1 پست

  صمد یا اقا صمد؟؟؟؟؟

  تمرينات استقلال هفته گذشته بهدليل امتناع بازيكناناز حضور در ورزشگاه شهيد دستگردي به ناچار تعلطيل شدتا به رغم ميل باطنيمرفاوي كه ميخواست از دوشنبه هفته گذشته تمريناتبدنسازي را شروع كند، پساز يك روز تمرين نصفه نيمه بازيكنان را به مرخصياجباري بفرستد. امروز بهگفته مرفاوي قرار است تمرينات بار ديگر آغاز شوداما از گوشه و كنارميشنويم، بازيكنان بيتوجه به اولتيماتوم باشگاه وخواسته مرفاوي به گوشمسوولان باشگاه رساندهاند كه تا پولشان را نگيرندحاضر نيستند وارد محيطتمريني شوند. بازگشت مليپوشان استقلال هم اگر چهفضا را به سوي جدي شدنتمرينات تغيير داده اما اخبار رسيده از اين بازيكناندال بر اين است كهآنها هم از عقب افتادن حقوقشان ناراحتند و به نوعي قصدندارند تا روشنشدن وضعيت ماليشان با باشگاه در تمرينات حضور پيدا كنند.شنيدن اين اخبارتاييد نشده به معني اين است كه همچنان نميتوان به حضورهمه بازيكنان درتمرينات استقلال اميد چنداني داشت و چه بسا تمرينات اينهفته هم به دليلخودداري بازيكنان از حضور در ورزشگاه شهيد دستگردي دوبارهتعطيل شود.
  ■ ■ ■
  فضايامروز سوال برزگي را مقابل ما قرار ميدهد.آيا بازيكنان استقلال تسليماقتدار مرفاوي خواهند شد يا صمد به لحاظ شخصيتيهيچ تغييري با سه سال پيشو زمان سرمربيگرياش در استقلال نكرده و به قولمعروف بازيكنان از او حسابنخواهند برد؟ اگر بخواهيم به فضاي ميان مرفاوي وبازيكنان در سه سال پيشرجوع كنيم ياد حرفي از زبان علي فتحاللهزادهميافتيم كه ميگفت:«براياينكه به بازيكنان بفهمانم مرفاي سرمربي است وبايد از لفظ آقا صمد درقبال او استفاده كنند، يك هفته زحمت كشيدم!» مرفاياز آن روز تا امروزچقدر تغيير كرده است؟ آيا او براي بازيكنان همان صمداست يا آقا صمد شدهاست؟ صمد دوشنبه هفته پيش بازيكنان را تهديد كرد، حتيسر فرهاد مجيدي دادكشيد و به نوعي تلاش كرد خودش را به عنوان نفر اولتثبيت كند اماتهديدهاي او هم فايدهاي نداشت و حتي بازيكنان در قوارهميلاد نوري درتوجيه نيامدنش به تمرينات چنين گفت كه تا پولم را نگيرم،حاضر نميشوملحظهاي در تمرينات شركت كنم!
  ■ ■ ■
  داشتن اقتدارفاكتور مهمي استكه باعث موفقيت مرفاوي خواهد شد. شايد لازم باشد براياثبات اين ويژگي بهروزهايي اشاره كنيم كه همين مشكلات مالي در استقلالوجود داشت امابازيكنان جرات نميكردند حتي يك دقيقه در تمرينات غيبت كنند!اين فضامحصول روزهايي بود كه امير قلعهنويي به عنوان نفر اول، هدايتاستقلال رابه عهده داشت اما ويژگيهاي شخصيتي او اجازه نميداد بازيكنانتمرين راتحريم كنند. در حقيقت ويژگيهاي رفتاري قلعهنويي با بازيكنانبراي آنهاايجاب ميكرد در بدترين شرايط ممكن هم در تمرينات حضور پيدا كنندتا موردغضب سرمربي قرار نگيرند. امروز اما از مرفاي انتظار ميرودبرخوردقاطعتري با بازيكنان داشته باشد. مرفاوي خود بايد با اتخاذ يكمديريتدرون تيمي اجازه بينظمي را از بازيكنان بگيرد و نگذارد استقلالروزهايمهم آماده سازي را از دست بدهد و اسير بازي برخي بازيكنان شود كههميشهبراي رسيدن به خواسته ماليشان بازي در ميآورند .


  منبع:ایران ورزشی

 2. کاربر روبرو از پست مفید PARI سپاس کرده است .

  admin (دوشنبه ۰۵ دی ۹۰)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •