شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بر روی هارد سیستم خود فایل مشکوکیداشته باشید و از آلوده بودن آن به ویروس اطلاع مطمئن نباشید. در این زمانممکن است آنتی ویروسی نصب کرده و فایل را اسکن کنید. طبعأ با این روش فایلشما تنها با یک آنتی ویروس اسکن میشود و هر چقدر هم آنتی ویروس قوی باشدامکان خطا وجود دارد و اگر همان فایل را با آنتی ویروسی دیگر چک کنید شایدنتیجه چیز دیگری باشد. همچنین مشکلاتی اعم از آپدیت آنتی ویروس ها، مشکلاتمربوط به رجیستر آنها و مسائل اینچنینی نیز وجود دارد که کاربران را ازاستفاده بهینه از آنتی ویروس ها ناتوان میکند. اما هم اکنون قصد داریمترفندی را برای شما معرفی کنیم که این مشکل به بهترین شکل حل شود! شما هماکنون میتوانید به وسیله سرویسی آنلاین فایل های خود را با 37 آنتی ویروسبه شکل همزمان اسکن نمایید! سپس نتیجه آزمایش این 37 آنتی ویروس را مشاهدهکنید! تقریبأ تمامی آنتی ویروس های معتبر و معروف در این زمینه گردآوریشده اند که شما میتوانید فایل های خود را به وسیله آنها اسکن نمایید. اینراه قطعأ جامع ترین روش برای اطمینان از ویروسی بودن یک فایل است. آنتیویروس های استفاده شده در این روش از آخرین آپدیت های امنیتی نیز بهرهمیبرند.بدین منظور:

شما کافی است به آدرس [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مراجعه کنید.

حالا میتوانید فایل مورد نظر خود را از روی هارد Browse کرده و دکمه Send File را بزنید.

اکنون بسته به حجم فایل شما و سرعت اینترنت تان اندک زمانی اعلام نتیجه طول میکشد.

پساز آپلود و اسکن فایل، نتیجه آزمایش فایل با 37 آنتی ویروس به شکلی منظم ومرتب درج میگردد که در صورت ویروسی بودن فایل نوع ویروس تشخیص داده شدهنیز ثبت میشود.

اگر چندین فایل مشکوک دارید کافی است آنها را در یک فایل فشرده ذخیره کنید و سپس فایل فشرده را آپلود و اسکن نمایید.

از آنجایی که فایل های مشکوک به ویروسی بودن حجم زیادی ندارند این روش بسیار سریع نیز خواهد بود.همچنین شما میتوانید جهت سهولت کار از ابزار معرفی شده در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] جهت اسکن فایل ها از این روش در محیط ویندوز بهره ببرید.