نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ردی بندی6 آنتی ویروس بر تر جهان

 1. #1
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  ردی بندی6 آنتی ویروس بر تر جهان

  رتبه 1

  آنتی ویروس BitDefender یا BitDefender Total Security 2009

  بهترینآنتی ویروس دنیا آنتی ویروس بسیار قوی BitDefender در سال 2009 شناخته شدهاست. این آنتی ویروس یکی از محبوب ترین و قوی ترین نرم افزار های امنیتی وآنتی ویروس های دنیا و محصولی از کمپانی SoftWin است که در چند سال اخیرطرفداران بسیاری را گرد خود آورده است.

  بهترین آنتی ویروس جدید و قوی برای ویروس کظم غیظ

  شهرتاین آنتی ویروس در نسخه های اخیر عرضه شده در سرعت بسیار بالا در یافتنویروس ها و همچنین مصرف کم منابع سخت افزاری سیستم و حافظه ی اصلی وهمچنین قابلیت آپدیت بالا بوده است.کمپانی SoftWin علاوه بر عرضه یجدیدترین نسخه ی این آنتی ویروس برتر (BitDefender AntiVirus) ، اقدام بهعرضه ی نسخه ی 2009 از بسته ی امنیتی بسیار قدرتمند خود یعنی BitDefenderTotal Security 2009 نیز نموده که خبر خوشایندی برای هواداران این آنتیویروس قوی است.
  BitDefender Total Security 2009 با دارا بودنجدیدترین تکنولوژی روز از کامپیوتر تان در مقابل ویروس ها، جاسوس ها،هکرها، اسپمر ها و دیگر تهدیدات امنیتی به بهترین نحو ممکن محافظت میکند.علاوه بر این، ابزاری است که با کمک آن میتوان کامپیوتر را بهینه سازی کردو از اطلاعات مهم فایل پشتیبان ساخت که نتیجه ی آن سریع تر عمل کردنکامپیوتر و حفاظت آن در برابر از دست دادن داده ها است. آنتی ویروس قویBitDefender که قابلیت پیدا کردن و نابودی انواع ویروس ها را با استفادهاز جدیدترین تکنولوژی های شناخت ویروس و تامین امنیت سیستم را داراست.
  - Proactive Detection : با آنالیز رفتار ویروس ها در محیط مجازی قادر به شناخت رفتار مشکوک فایل ها و ویروس های ناشناس و جدید است.
  -Permanent Antivirus Protection : پشتیبانی سیستم و مراقبت از تمامی فایلها و فعالیت های سیستم به طور زنده با حداقل مصرف حافظه CPU و RAM سیستم
  -Rootkit Detection and Removal : قابلیت جدید آنتی ویروس BitDefender کهیک ماژول جدید در آن مخصوص پیدا کردن Rootkit ها و حذف آن ها از سیستمگنجانده شده است . RootKit ها نرم افزار ها و فایل های ناشناسی هستند کهبا نصب در سیستم قربانی کنترل آن را در حالی به طور کامل مخفی هستند بهدست کارفرمای خود می دهند.
  - Web Scanning : دیگر با خیال آسوده میتوانید به گشت و گذار در وب بپردازید زیرا این ویژگی شما را در برابر سایتهای آلوده حفظ می کند.
  - Peer-2-Peer and IM Applications Protection :این ویژگی از سیستم شما در برابر انواع خطرات و ویرس هایی که از طریق نرمافزار های مختلف گفتگوی اینترنتی وارد سیستم می شود محافظت به عمل می آورد.
  -قابلیت محافظت کامل از ایمیل ها : با نظارت بر تمامی ایمیل های ورودی وخروجی از انتشار ویروس از این راه شایع تا حد امکان جلوگیری می کند.
  Firewall- دیوار آتش قدرتمند و جدید آنتی ویروس BitDefender که از سیستم شما دربرابر تمامی خطرات و حملات اینترنتی محافظت به عمل می آورد و تا حد امکانتمامی راه های نفوذ و حفره های امنیتی را بر روی مزاحمان خواهد بست.
  - کنترل کامل ترافیک اینترنتی و اتصال به وب سایت های مختلف و تامین امنیت با زیر نظر داشتن پروتوکل ها و پورت ها و ...
  - کنترل کامل تمامی نرم افزار هایی که قصد اتصال به اینترنت را دارند و آگاه سازی شما از کار آن ها
  -مخفی کردن سیستم شما در محیط اینترنت به گونه ای که بسیاری از نرم افزارهای ناشناس و مخرف حتی قادر به شناسایی سیستم شما نیز نخواهند بود.
  - ویژگی جدید و منحصر به فرد مسدود کردن اثر تمامی نرم افزار های Port Scan بر روی سیستم شما
  - Port Scan ها ابزارهایی هستند که معمولا برای بررسی آسیب پذیری سیستم شما به کار می روند.
  Antispam- آنتی اسپم و نامه های ناخواسته و آلوده ی جدید BitDefender که از سیستمشما در برابر این راه شایع ایجاد مزاحمت و تبلیغات و آلوده سازی اینترنتیمحافظت به عمل می آورد.
  Antispyware - آنتی جاسوس قوی و جدیدBitDefender که قادر به شناسایی و نابودی جدیدترین جاسوس ها نرم افزار هایمخرب و مزاحم اینترنتی است که امروزه آسیب های ناشی از این نرم افزار هااز ویروس ها نیز بسیار شایع تر است . از جمله Spyware های شایع می تواندبه Adware ها، Dialer ها، Hijacker ها و تروجان ها و ... اشاره نمود.
  ParentalControl - بخش کنترل والدین آنتی ویروس جدید BitDefender که امکان تحت نظرداشتن و فیلترینگ و کنترل کامل سیستم را به صاحب آن می دهد تا آن گونه کهوی مایل است از سیستمش استفاده شود.
  ویژگی های جدید و قدرتمند WebFiltering برای فیلتر کردن وب سایت های مختلف در سیستم، ویژگی Web KeywordFilter برای فیلتر کردن کلمات کلیدی به گونه ای در صورت وجود کلمه ی موردنظر وب سایت مذکور فیلتر شده و نمایش داده نشود و همچنین دیگر ویژگی جدیدMail Keyword Filter که برای فیلتر کردن کلمات کلیدی در ایمیل هاست بهگونه ای در صورت وجود کلمه ی مورد نظر ایمیل مذکور فیلتر شده و نمایش دادهنشود.
  Hourly Updates قابلیت جدید آپدیت ساعتی نرم افزار برای شناسایی جدیدترین ویروس های لحظه به لحظه ی شناخته شده ی دنیا.
  Backup- در این بخش می توان فایل های پشتیبان از داده های کامپیوتر ساخت تا اگردر آینده خطری داده های کامپیوتر را تهدید کرد، فایل پشتیبان را جایگزیننمود. فایل های پشتیبان را می توان بر روی هاردیسک یا CD/DVD ذخیره کرد.این قسمت از برنامه بصورت خودکار در بازه های زمانی از قبل تعیین شده ازفایل های جدید در کامپیوتر پشتیبان می گیرد.

  رتبه 2

  آنتی ویروس کاسپر اسکای Kaspersky یا Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0

  اینآنتی ویروس یکی از قوی ترین نرم افزار های حال حاضر در زمینه نابودی ویروسها می باشد. این نرم افزار با در اختیار قرار دادن امکانات و ویژگی هایمنحصر به فرد توانسته است در میان محبوترین نرم افزار های آنتی ویروس قراربگیرد و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده و آن ها را به عنوانطرفداران پر و پا قرص خود درآورد و به همین علت در رتبه بندی سایت Top TenReviews این نرم افزار در رتبه دوم بهترین نرم افزار های آنتی ویروس 2009دنیا قرار گرفته است. این آنتی ویروس با نظارت کامل بر روی هارد دیسک وقسمت های مختلف و همچنین کنترل کامل بر روی فایل های در حال اجرا مانع ازورود و اجرای فایل های آلوده در سیستم می شود.Kaspersky Internet Securityنرم افزار همه جانبه حفاظت کامپیوتر شما در برابر حملات اینترنتی، آلودگیبه ویروس ها، حملات هکرها، جاسوس افزار ها، اسپم ها و برنامه های تبلیغاتیمیباشد. این آنتی ویروس با بهره گیری از آخرین تکنولوژی امنیتی، سیستم شمارا در مقابل انواع ویروس ها، هکرها و برنامه های مخرب محافظت می کند.
  قابلیت های کلیدی نرم افزار Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.357:
  - محافظت از نامه های الکترونیکی
  - نظارت و کنترل کامل دقیق بر هارد دیسک
  - کنترل فایل های در حال اجرا در حافظه سیستم
  - کنترل بر تمامی فعالیت های اینترنتی و چک نمودن ورودی و خروجی های سیستم در اینترنت به صورت دقیق
  - برقراری امنیت برای اطلاعات هارد دیسک
  قابلیت های کلیدی نرم افزار Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.357:
  - محافظت در مقابل تمامی حملات اینترنتی
  - دیواره آتش شخصی - Firewall بسیار قدرتمند
  - کنترل تمامی اطلاعات، ایمیل ها، اطلاعات مبادله شده به صورت بلادرنگ
  - محافظت در مقابل انواع ویروس ها، تروجان ها و کرم های اینترنتی
  - محافظت در برابر انواع Spyware، Adware، Worms، Trojans، Virus و دیگر برنامه های مخرب
  - محافظت در مقابل اسپم (نامه های ناخواسته)
  - جلوگیری از ظاهر شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم (pop-up)
  - برگرداندن تغییرات ایجاد شده توسط برنامه های مخرب
  - قابلیت کنترل و عدم اجازه دسترسی دیگران کاربران به برخی از سایت های اینترنتی
  - برگرداندن تغییرات ناحواسته به حالت قبلی
  - دارا بودن ابزارهایی لازم برای نجات دادن هارد دیسک از بحران
  - محافظت برنامه از خود در برابر متوقف یا از کار انداخته شدن.
  - گرفتن جدیدترین اخبار از Kaspersky Lab به وسیله کامپوننت News Agent
  - به روز رسانی اتوماتیک
  - سازگار با ویندوز Vista
  برخی ار قابلیت های سری جدید این نرم افزار ها:
  - بهبود مقابله با حملات ناشناخته
  - بهبود مقابله با حملات از طریق مسنجر هایی مانند یاهو و ام اس ان و ICQ
  - بهبود فایروال شخصی سیستم
  - برقراری امنیت کامل برای شبکه های VPN و بیسیم Wi-Fi
  - اضافه شدن ابزار های کنترل هوشمند
  - بهبود سیستم حفاظتی
  - اسکن سیستم عامل به صورت اتوماتیک برای برنامه های نصب شده که به صورت مخفی خرابکاری می کنند
  - اسکن اینترنت اکسپلورر و جلوگیری از حملات مخفی از طریق این مرورگر
  - جلوگیری از ورود به سایت هایی که حاوی Maleware می باشند
  - مانیتور کرد حملات دسته جمعی به سیستم
  - برگشت تنظیمات صحیح سیستم بعد از پاک نمودن حملات خرابکارانه
  - بهبود جلوگیری از حملات Phishing
  - اضافه شدن یک کیبورد مجازی برای ورود رمز های عبور و جلوگیری از دزدیده شدن رمز های عبور توسط key logger ها  رتبه 3

  آنتی ویروس Webroot یا Webroot AntiVirus 5.5 with AntiSpyware and Firewall

  بعداز یك آنتی ویروس خوب و قوی سیستم ما احتیاج به یك نرم افزار آنتی جاسوسیقوی نیاز دارد كه این هم جدیدترین نسخه این برنامه معروف شرکت webroot تحتعنوان Spy Sweeper كه برای پاك كردن برنامه های جاسوسی و تروجان ها و ...از روی سیستم شما به كار می رود . این برنامه امكانات بسیاری از جمله پاكنمودن صفحه های تبلیغاتی كه بر روی سیستم شما نصب گردیده است و نیز پاكنمودن سایت ها از لیست Favorite كه در حالت عادی امكان پذیر نیست و خیلیامكانات دیگر كه حتماً وقتی این برنامه را نصب نمایید متوجه آن خواهید شد.
  شرکتWebroot جزء نخستین شرکت هایی بود که توانست راهکاری برای مقابله با نرمافزار ها و فایل های جاسوسی پیدا کند و امروز نرم افزار Spy sweeperقدرتمند تر از همیشه با امکانات گسترده تر از قبل برای جلوگیری از نفوذ وانتشار فایل های جاسوسی و همچنین اسکن و از بین بردن این گونه فایل ها دراختیار شما می باشد.نرم افزار Spy sweeper سپر حفاظتی را برای سیستم شماایجاد میکند که شامل ActiveX و Toolbar های مرتبط با جاسوس ها هم می شودبا به کارگیری این 16 حفاظ امنیتی سیستم شما در مقابل انواع نرم افزار هایجاسوسی و فایل های مخرب، تروجان ها، اسپم ها و فایل های تبلیغاتی یااصطلاحاً ADware ها حفاظت خواهد شد.این نرم افزار دارای قدرتمند ترینموتور ردیاب برای پیدا کردن فایل های مخرب است و از تکنولوژیState-of-the-art بهره مند می باشد. این تکنولوژی نرم افزار را قادر بهشناسایی Spyware های جدید می كند بنابراین سیستم شما همواره در سطح بالاییمحافظت می شود.
  قابلیت های کلیدی نرم افزار Webroot Spy Sweeper 5.5.7.124:
  - نظارت دائم بر سیستم و فایل ها
  - توانایی چک نمودن فایل های دانلود شده
  - جلوگیری از اجرای برنامه های جاسوسی
  - قابلیت شناسائی انواع و اقسام Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers و ...
  - شناسایی برنامه های مخرب جاسوسی در سیستم و پاکسازی کامل آن ها
  - سرعت فوق العاده در اسكن برنامه ها
  - کنترل و نظارت دائم بر تمام نقاط حساس و آسیب پذیر
  - قابلیت به روز رسانی نرم افزار و بانک اطلاعاتی آن
  - جلوگیری از انتشار ابزارها و برنامه های جاسوسی
  - دارای پایگاه داده ای قدرتمند و کامل به منظور شناسایی تمامی ویروس ها
  - نظارت بر پروسه های در حال اجرای سیستم
  - دارای ظاهری جدید و کاربر پسند
  - سازگاری کامل با ویندوز ویستا
  - و ...  رتبه 4

  آنتی ویروس G DATA یا G Data AntiVirus 2009

  شرکتنرم افزاری G DATA Software که اکثرا در زمینه ی نرم افزار های امنیتیفعالیت دارد , آنتی ویروس بسیار قدرتمندی را با نام AntiVirusKit 2007داراست که نیاز امنیتی شما به داشتن یک آنتی ویروس کامل را رفع می نماید.این آنتی ویروس قوی که به خاطر ویژگی 2 موتوره بودن و DoubleScan خود تاحدودی منحصر به فرد است و با سرعت بالا قادر به شناسایی تعداد بالاییویروس و نرم افزار مخرب است که بنا به ادعای سایت سازدنده از تمامی نرمافزار های آنتی ویروس مشابه سرعتش بالاتر است .
  برخی ویژگی های کلیدی بشرح زیر میباشد:
  امنیتبالای نرم افزار : قادر به جلوگیری از تمامی خطرهای اینترنتی که شاملEmail ها , دانلود ها و وب سایتها و .. آلوده است , می باشد .AntiVirusKit 2006 از سیستم شما در مقابل تمامی ویروسها , کرمها ,تروجانها , Backdoor ها , Dialer ها ( نرم افزار هایی که بر روی سیستم شمانصب و خود به خود شماره گیری کرده و به ISP خود در کشوری دیگر متصل شده وپول تلفن هنگفت می آورد ) , Spyware ها ( نرم افزار های جاسوسی) , Adwareها ( نرم افزار های تبلیغاتی ) و ......محافظت به عمل می آورد .
  تکنولوژیاسکن 2 موتوره یا همان DoubleScan : این آنتی ویروس از تکنولوژی جستجوی 2آنتی ویروس قدرتمند جهان یعنی Kaspersky و BitDefender سود می برد .
  قادربه شناسایی تمامی فایلها و آرشیو هاست و همچنین مجهز به تکنولوژیHeuristic detection برای شناسایی ویروس های ناشناس و جدید از روی فعالیتمشکوکشان است .
  بخش جدید OutbreakShield :این ویژگی همراه با ویژگیDoubleScan سه سپر محاظتی امنیتی رو برای سیستم فراهم می آورد . نرمافزارمحافظت سریع علیه ویروسهای جدید و تکنولوژی نو که سبب می شود Emailهای ویروسی رو بین 30 -120 ثانیه پس از دریافت مسدود می سازه از ویژگی هایاین بخش می باشند .
  تکنولوژی بالای تمام خودکار نرم افزار : از ویژگیهای این بخش می توان به مسدود کننده ی ویروس های Email در نرم افزار هایمعروف Email Client مانند Outlook, Outlook Express, Mozilla, Eudora و... , پشتیبانی ویندوز های 64 بیتی چک کردن ترافیک ویروسی HTTP , ویژگیقرنطینه ساخت فایلها و اسکن و پاک سازی در صورت امکان برای تمام فایلها وویژگی Boot Scan اشاره نمود . سایر ویژگی های این نرم افزار قدرتمند شاملاطلس ویروسهاست که برای توضیحات در مورد ویروسها و نرم افزار های ناشناساست ( حتی در حالت آفلاین ) , AVK SecurityAgent که شما را از آخرین آپدیتها نرم افزار و و ضعف های امنیتی باخبر می سازد و AVK InternetAmbulanceکه مخصوص چک کردن فایلهای مشکوک است , می باشد .  رتبه 5

  آنتی ویروس ESET Nod32 یا آنتی ویروس نود 32

  NOD32 Antivirus 3.0.642

  آنچهدر اینجا پیش روی شما قرار دارد آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus 3.0.642می باشد. که به صورت آسان نصب می شود و احتیاج به مراحل مختلف و پیچیدهبرای حذف محدودیت ندارد، مدت زمان دوره ی آزمایشی آن 24721 روز (معادلتقریباً 67 سال) و به بیانی دیگر بدون محدودیت زمانی می باشد.NOD32 یکآنتی ویروس قوی، محصولی از كمپانی Eset است كه از سیستم قدرتمندی برخورداربوده كه نهایت سعی خود را برای جلوگیری از نفوذ ویروس ها به رایانه شمامیكند. شركت Eset، این محصول را بیشتر برای كاربران حرفه ای در نظر گرفتهاست، در واقع این آنتی ویروس برای كاربرانی كه قصد دارند مسائل حفاظتیرایانه خود را تا بالاترین سطح ممكن تنظیم كنند ایده آل است. آنتی ویروسNod32 از روش های مختلفی برای تشخیص ویروس ها استفاده میكند و عمدتاً برپایه دو روش اكتشافی (heuristic) (یعنی پیش بینی هوشمندانه نسبت به فایلهایی مشكوك به آلودگی هستند) و تشخیص امضاء كار میكند، این امضاء ها بهصورت خودكار در قالب فایل های نسبتاً كوچك به سرعت از اینترنت دریافت شدهو برنامه را در كمترین زمان ممكن (حتی برای كاربران DialUp) به روز رسانیمیكند. زیبایی این برنامه بیشتر در این امر است كه توانسته كارایی عالی رابا حجم كوچك و ساختار ساده و بدون كمترین اختلال، در هم آمیزد. Nod32 برایآن دسته از كاربرانی كه از نصب نرم افزار های امنیتی بزرگ (كه عملا ازقدرت و كارایی سیستم می كاهند و كاربر را سوال پیچ میكنند) خسته شده اند،انتخابی ایده آل است، چراكه این برنامه كار خود را به آرامی در پس زمینهسیستم انجام داده و هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد كرد. این برنامهقادر است تك تك درایو ها یا پوشه های انتخابی شما را ویروس یابی كرده وحتی در حین مرور اطلاعات كامپیوتر، در صورت مواجه شدن با ویروس، اینموضوع را بصورت خودكار به اطلاع شما برساند.
  قابلیت های کلیدی نرم افزارESET NOD32 Antivirus Business Edition 3.0.642:
  - ThreatSense® technology چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
  - جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند
  - محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media
  - جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
  - توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه
  - پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
  - اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز
  - آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده (مناسب برای سرعت های پایین)
  - پشتیبانی از ویندوز ویستا

  رتبه 6

  آنتی ویروس AVG یا AVG Anti-Virus 8.0.164

  برقرارییک محیط امن برای سیستم های کامپیوتری متعلق به شرکت ها و یا خانگی به یکاندازه دارای اهمیت می باشند. ویروس ها، هکرها، برنامه های مخرب و جاسوسیو ... همگی امروزه به عنوان مهمترین تهدید های سیستم های کامپیوتری محسوبمی شوند که مدیران سیستم ها و کاربران با استفاده از نرم افزار های حفاظتیو آنتی ویروس در مقابل آن ها مقابله می کنند. این نرم افزار ها که توسطشرکت های امنیتی برای کاربران فراهم می شوند به آن توانایی مراقبت ازسیستم ها را می دهند.AVG Anti-Virus محصول شرکت Grisoft یکی از قدیمی ترینبرنامه های آنتی ویروس از نظر سابقه در میان برنامه های آنتی ویروس میباشد. در این نرم افزار با یک هوش مصنوعی مناسب کاربران قادر ند تا درزمان آلوده شدن سیستم ها به ویروس، اقدام به پاک سازی آن ها نمایند.همچنین به کمک این نرم افزار آنتی ویروس کاربران با امنیت بیشتری قادر بهگشت زنی و در اینترنت و وب می باشند. این نرم افزار با نظارت مداوم برعملکرد سیستم و فایل های اجرایی و پروسه های اجرا شده در حافظه مانع ازاجرای ویروس ها و آلودگی سیستم ها می شود. این نرم افزار با امكان به روزشدن همیشگى از اینترنت، مصرف كم حافظه اصلى، سرعت بسیار خوب جستجو و اسكنسیستم، قابلیت آپدیت سریع و روزانه، توانایى شناسایى بعد وسیعى از ویروسها، كرم ها، نرم افزار های مخرب، خطرات و آلودگى اینترنتى و غیراینترنتىیکی از قدرتمند نرم افزار های امنیتی است.
  قابلیت هاى كلیدى نرم افزار AVG Anti-Virus 8.0.164:
  -قدرت بالا در شناسایى انواع ویروس ها: این نرم افزار در طول سالیان اخیرجوایز مختلفى را از سوى منتقدان براى قدرت بالا خود در زمینه شناسایى ونابودى ویروس ها از آن خود كرده است
  - قدرت بسیار بالا در شناسایىانواع جاسوس ها: این نرم افزار با بهره گیرى از آخرین فناورى روز و دارابودن آخرین لیست جاسوس افزار ها و نرم افزار هاى مضر توانسته بانكاطلاعاتى قدرتمند علیه انواع Spyware ها، Adware ها، Trojan ها، DDL هاىمخرب و Keylogger ها تهیه كند
  - محافظت در برابر تمامى فعالیت هاىاجرایى: نرم افزار تمامى فایل ها را زیر نظر مى گیرد تا از اجراى فایل باكوچكترین آلودگى جلوگیرى كرده و مانع انتشار آن شود
  - اسکن حافظه هاى در حال اجرا، و جلوگیرى از اجراى فایل هاى مشکوک
  - اسکن كامل کلید هاى رجیسترى ویندوز جهت كشف و حذف جاسوس ها
  - اسکن پوشه هاى اصلى سیستم و مراقبت زنده و Real-Time از سیستم كاربر
  - قابلیت برنامه ریزى دقیق براى حفاظت و اسكن سیستم
  -قابلیت آپدیت خودكار و بسیار قدرتمند كه سیستم را روزانه با آخرین اطلاعاتمورد نیاز براى مبارزه با ویروس هاى كشف شده به روز مى كند
  - و ...  7. آنتی ویروس مکافی McAfee Total Protection 2009

  8. آنتی ویروس پاندا Panda Global Protection 2009 Multilanguage

  9. انتی ویروس آویرا Avira Premium Security Suite 8.2.0.247

  10. Autorun Virus Remover 2.3

  آیا از اتصال حافظه های قابل حمل USB به سیستم خود هراس دارید ؟

  AutorunVirus Remover نرم افزار کوچک، سریع و Portable می باشد که می تواندهزاران نوع آلودگی، مخصوصا از نوع AutoRun را تشخیص داده و مهار نماید. بهمحض اجرا نرم افزار به صورت Memory Resident مقیم در حافظه قرار گرفته وآیکون آن در کنار ساعت نمایش داده می شود و از آن پس به عملکرد این نوعفایل ها نظارت کامل دارد.

  در ضمن این مطلبی که الان می گم هیچ ربطی به مطالب بالا نداره
  نرمافزار USB Disk Security نرم افزاری است که شما را قادر می سازد ویروس هایفلش و ... که ار راه پورت های usb قابل نصب به کامپیوتر می باشد را هذف کند

 2. #2
  کاربرسایت ارسطو آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۲۳
  نوشته ها
  991
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 3 در 3 پست

  Re: ردی بندی6 آنتی ویروس بر تر جهان

  این لیستی که در پاااین قرار داده ام 12 آنتی ویروس برتر سال 2007 است.
  1- Quick Heal

  2- Bit Defender

  3- Kaspersky

  4- AntiVir

  5- F-Secure

  6- AVG

  7- Sophos

  8- Trend Micro

  9- Norman

  10- Avast

  11- ETrust-INO

  12- Symantec

  همان طور که دیده می شود آنتی ویروس nod 32 در این ایست دیده نمی شود
  این رده بندی را غرفه بیت دفندر به نقل از مجله معتبر PcMag در نمایشگاه سبیت ۲۰۰۷ آلمان منتشر کرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۰۹ آذر ۸۹, ۱۹:۱۹
 2. آنتی ویروسی برای پیدا کردن ویروس های فلش
  توسط ارسطو در انجمن Security&Antivirus
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: شنبه ۲۷ تیر ۸۸, ۲۲:۱۷
 3. آنتی ویروس Nod 32 ورژن 4.0.4370
  توسط ارسطو در انجمن Security&Antivirus
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۱۳ خرداد ۸۸, ۱۷:۴۸
 4. بهترین تنظیمات برای آنتی ویروس Nod32
  توسط ارسطو در انجمن هك و امنيت
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۰۸ مرداد ۸۷, ۱۵:۲۸
 5. بهترین تنظیمات براي آنتی ویروس NOD32
  توسط Unknown در انجمن Security&Antivirus
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۳ مرداد ۸۶, ۱۵:۱۶

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •