[HIGHLIGHT=#dbe5f1]
یاهو 360 تعطیل میشود
[/HIGHLIGHT]

[JUSTIFY]شرکت یاهو تصمیم گرفته است از 13 جولای (22 تیر) شبکه اجتماعی "یاهو 360" خود را تعطیل کند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]بهگزارش شبکه ایران، یاهو 360 یکی از بهترین رقبای بازار شبکه های اجتماعیبه شمار میرود اما اکنون یاهو قصد دارد این سرویس را تعطیل کند.سخنگوییاهو در این خصوص اظهار داشت که این شرکت طرح تعطیلی این سرویس در ابتدایسال 2008 را داشت اما این طرح تا پایان نیمه اول 2009 به تاخیر افتاد. اینشرکت نخستین بار در اکتبر سال 2007 خبر از تعطیلی این سرویس داده بود. اینموتور جستجو قصد دارد یک سرویس "یاهو پروفایل" جدید راه اندازی کند. براساسگزارش پی سی وورد، این پروفایل جدید خصوصیات و عملکردهای پروفایل 360 رانخواهد داشت. در این پروفایل جدید امکان قرار دادن تعداد زیادی عکس برایکاربر فراهم میشود.[/JUSTIFY][JUSTIFY]یاهو360 در مارس 2005 راه اندازی شد و به سرعت طرفداران بسیاری در بین کاربرانیاهو پیدا کرد به طوری که این سرویس به یکی از بزرگترین رقبای "فیس بوک" و"مای اسپیس" تبدیل شد.[/JUSTIFY][JUSTIFY]یاهودر سال 2008 سایت شبکه اجتماعی Yahoo Mash را که هرگز تحولی دربرنداشتتعطیل کرد؛ این شرکت در ماه اکتبر سال 2008 سرویس Yahoo Profiles را عرضهکرد که با گنجاندن ویژگیهای شبکه اجتماعی به کاربران امکان میدهداطلاعاتی در مورد زندگی خود منتشر کنند، فهرستی از دوستان ایجاد کرده و باانتشار بهروزرسانیهای دائم، وبلاگی با ورودیهای متن، عکس، ویدیو ولینکهای وب نگهداری کنند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]یاهو ماه قبل نیز خبر از تعطیلی سرویس "ژئو سیتیز" داده و پیش از آن نیز سرویس "جامپ کات" را تعطیل کرده بود.[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]----------------------------------[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[HIGHLIGHT=#dbe5f1]شبكه مجازي ياهو 360 تعطيل مي شود[/HIGHLIGHT]
خبرگزاري فارس: سرويس شبكه اي مجازي ياهو 360 به زودي توسط ياهو تعطيل خواهد شد.
[JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]بهگزارش فارس به نقل از كامپيوتر ورلد، ياهو با ارسال نامه هاي الكترونيكبراي تمامي كاربران اين سرويس به آنها اعلام كرده كه اين سرويس از 13جولاي يعني حدود چهل روز ديگر تعطيل خواهد شد و كاربران بايد اطلاعات شخصيخود را از اين سرويس منتقل كنند.

بنابراين گزارش، قرار بود ياهو360 در اوايل سال 2008 تعطيل شود كه اين كار تا سال 2009 به تاخير افتاد.اين سرويس زماني يكي از بهترين سرويس هاي شبكه اي مجازي محسوب مي شد، امابا از راه رسيدن رقبايي مانند فيس بوك، رونق ياهو 360 به شدت كاهش يافت.

ياهودر سپتامبر سال 2008 يكي ديگر از سرويس هاي شبكه اي مجازي خود موسوم بهYahoo Mash را تعطيل كرده بود. اين شركت در اكتبر سال 2008 سرويس YahooProfiles را راه اندازي كرد كه حاوي امكانات مختلف شبكه اي بود.

سرويس ياهو 360 در مارس سال 2005 راه اندازي شد، اما هرگز به محبوبيت مورد نظر ياهو دست نيافت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]لینک خبر مربوطه در سایر خبرگزاری ها و سایت ها:[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY]