نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: راز هاي شناخت مردان

 1. #1
  مديركل سايت ganjineh آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۱۹
  نوشته ها
  425
  سپاس ها
  107
  سپاس شده 26 در 22 پست

  راز هاي شناخت مردان

  راز اول شناخت مردان

  مردان دوست دارند، برای فرزندان ، دوستان و اقوامشان یک قهرمان باشند، از کاستی های آنان ، بااحتیاط و در زمان تنهایی صحبت کنید. هیچ وقت غرور آنها را جلوی دیگران خورد نکنید .

  راز دوم شناخت مردان

  یادتان باشد ، مردها در مقابل فشار روانی ناشی از سقوط اقتصادی یا ورشکستگی از خانم ها ضعیف ترند و زودتر دچار عوارض و بیماری هایی مانند سکته ی قلبی می شوند ، در چنین مواقعی از او حمایت کنید ، سرزنش فایده ای ندارد .

  راز سوم شناخت مردان

  مردها دوست دارند شما ایمان داشته باشید ، که آنها همه ی کارها را مانند یک "مرد" انجام می دهند ، از قدیم و ندیم گفته اند که خانم ها هنر پیشه های خوبی هستند ، در این قسمت مورد بخصوص ، تظاهر مهم تر از ایمان قلبی است .

  راز چهارم شناخت مردان

  هیچ مردی از زندگی در کنار همسری قرقرو ، احساس خشنودی و رضایت نمی کند ،
  همیشه حد را نگه دارید.

  راز پنجم شناخت مردان

  یکی از مهمترین نیازهای مردان ، اطمینان از این موضوع است ، که همسرشان به آنها افتخار می کند ، پول و قدرت همه چیز نیستند ،شرافت ، اخلاق خوب ، سخت کوشی، امید ، وفاداری ، تسلیم نشدن در مقابل حوادث روزگار ، همه و همه قابل تحسین هستند ، بهانه ای برا ي تحسین کردن بیابید.

  راز ششم شناخت مردان

  مردان متولد فروردین رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت ، عاشق پیشه ف حادثه جو ، حسود ، پرتوقع و ریاست طلب هستند که دوست دارند رهبر و فرمانده باشند .
  اگر در جستجوی یک مرد سربراه ، همیشه یکنواخت ، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید ، قبل از گفتن " بله " به مرد فروردین ، تمام فکرهای تان را بکنید . اما اگر طالب عشق و هیجان هستید ، او بهترین مرد دنیاست.

  راز هفتم شناخت مردان

  اگر شوهرتان متولد اولین ماه سال است ، فقط و فقط وقتی به کمکش بروید که از شما مدد بخواهد . درست است که شما همسرش هستید اما باید همیشه یکی دو قدم خود را از او عقب تر نگاه دارید

  راز هشتم شناخت مردان

  بعضی از مردها پدر بودن را دوست دارند ، اما در عین حال ممکن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نشان بدهند و اگر ببینند که بچه ها برای مادرشان یا مادرشان برای بچه ها بیش از او ارزش قائلند ، گرفتار حسادت می شوند و یک حالت بی تفاوتی نسبت به آنها یا شما چیدا می کند . سعی کنید ، همدلی و تعادل و مساوات در خانواده برقرار باشد و سلسله مراتب رعایت حق در خانواده را نیز رعایت کنید : اول روح و جسم خود ، دوم همسر و بعد فرزندان !

  راز نهم شناخت مردان

  مرد دیر ناراحت می شود ولی اگر ناراحت بشود دنیا را بهم می ریزد . در این حالت بگذارید خودش آرام شود ، هیچ تلاشی در جهت آرام شدن او انجام ندهید در غیر این صورت پشیمان می شوید .

  راز دهم شناخت مردان

  زمانی که یک مرد نسبت به شما ابراز عشق می کند ، این کار را واقعا" و از صمیم قلب انجام می دهد و منظورش به هیچ صورت چاپلوسی نیست اما به هر حال احتیاط را از دست ندهید ، به هر حال او مرد است و غرایض مختص جنس خود را دارد .

  راز یازدهم شناخت مردان

  وقتی در جمع هستید ، گپ می زنید ، بحث می کنید ، گاهی اوقات نیز بگذارید مردتان " فرد برتر " باشد.

  راز دوازدهم شناخت مردان

  یک مرد وقتی هدفی را انتخاب کرد ، نسبت به تمام خطرات احتمالی که ممکن است سر راهش قرار بگیرند ، بی اعتنا می ماند ، پس سعی کنید ، در انتخاب هدف و پیش از تصمیم قطعی موثر باشید .

  راز سیزدهم شناخت مردان


  مرد به این اصل قدیمی که مرد ، مرد است و زن ، زن ، اعتقاد قلبی دارد .
  پس سعی نکنید که به بهانه این که آرایشگاه بوده ابد سر و ته ناهار یا شام را با یک غذای حاضری و یک فنجان چای و یک شیشه نوشابه به هم بیاورید . او مایل است غذایش به همان شیوه ی سنتی در آشپزخانه پخته بشود و به سر سفره آورده شود .ضمنا" سعی کنید که دست پختتان تا حد امکان خوب باشد

  راز چهاردهم شناخت مردان

  به جان مرد ، که اصولا" مرد ها کاری هستند، دائم نق نزنید که تن پرور و تنبل است ،این کار درست مثل تکان دادن یک پارچه قرمز رنگ جلوی یک گاو نر است . اگر هم واقعا چنین است ، سعی کنید با تشویق کار خود را پیش ببرید

  راز پانزدهم شناخت مردان

  مردان کشور ما بیش از مردان کشورهای به اصطلاح متمدن زنان خود را دوست دارند ،
  می دانید در بسیاری از کشورهای به اصطلاح متمدن ، زمانی که زن با شوهر با هم به رستوران می روند هر کدام باید سهم خود را بپردازند ؟؟؟

  وب سايت شخصي سجاد
  12سال اهنگر نفس خود بودم برکوره ریاضت می نهادم و بر اتش مجاهده می تافتم و بر سندان مذمت می نهادم و پتک ملامت بر او می کوفتم تا نفس خویش را اینه ساختم و اسلامی تازه اوردم و همه خلق مرده دیدم.
  *بایزید بسطامی*
  مركز انجمنهاي اعتقادي گنجينه الهي:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  مركز انجمنهاي تخصصي گنجينه دانش:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 2. #2
  مديركل سايت ganjineh آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۱۹
  نوشته ها
  425
  سپاس ها
  107
  سپاس شده 26 در 22 پست

  Re: راز هاي شناخت مردان  ************************************
  در اینجا ما سعی میكنیم خصوصیات مرد را از زمانی كه این خلق وخوی به حالت پایداری میرسد، توضیح دهیم.چون مرد به واسطه نیازهای جنسی از سن بلوغ برای جذب جنس مخالف حالتهای مختلفی از خود بروز می دهد و خود را به خصوصیات دلخواه جنس مخالف نزدیكتر میكند.اما از انجا كه ساختار آ فرینش مرد به شكلی است كه علی رقم آنكه نمی خواهد زن مورد علاقه خود را ناراحت كند. اما

  به كار و تلاش بیش از روابط احساسی اهمیت میدهد. و دوست دارد احساسات خود راپنهان سازد و جنس زن را به مغلوبیت خود درآورد.


  مردان و زنان چند تفاوت اساسی با هم دارند.اول اینكه قسمت نیمكره راست مغز مردان كه اعمالی نظیر كسب مهارت های فیزیكی و تطابق های چشمی و ماهیچه ای را انجام می دهد از نیم كره چپ آنها بزرگتر است.اما در زنان نیمكره چپ مغز كه مهارتهایی چون بیان احساسات ومهارتهای گفتاری را به عهده دارد به اندازه نیمكره راست آنها می باشد.بنا براین طبیعی است كه مردان از نظر احساسات و عواطف عملكردی پایین تر از زنان داشته باشند.تفاوت بعدی وظایفی است كه از ابتدا به دوش مردان افكنده شده است.مردان از دوره غار نشینی تا كنون آموخته اند كه باید برای بدست آوردن امكانات معیشتی در تلاش و تكاپو و در جنگ و گریز باشند آنان وظیفه دارند، كه در برابر خطرات، از خانواده خود حمایت كنند. ودر این بین برای قوی نشان دادن خود یاد گرفته اند، احساسات خود را مخفی نگه دارند.آنان از رقابت و انتقاد هم بیزارند.این خلق و خو در دراز مدت باعث شده از مردان رفتاری مانند حمایتگر بودن، ضعیف نشان دادن ، تهاجمی بودن، رقابت طلبی و...بروز كند. تفاوت سوم مربوط به نوع تربیت مردان است.در ابتدا به همه مردان آموخته اند كه آنان موجود برتر از زن هستند. مردان باید احساسات خود را كنترل كنند و اگر زنان را دوست دارند تنها به دید رحم و شفقت و وسیله

  در آنها بنگرند.


  یكی دیگر ازخصوصیات شاخص مردان مسئله جنسی ، هوس گرایی و تنوع طلبی است كه این بحث مناسب طرح در اینجا نیست به همین خاطر در نوشتاری جداگانه فراهم شده است.


  در عصری كه ما در آن زندگی می كنیم، زنان می خواهند پا به پای مردان از زندگی لذت ببرند. و مردان احساسات آنها را درك كنند. وروحیات خود را با عواطف زنانه تطبیق دهند.آنان برای دست یافتن به این مقصود ضمن اینكه نباید سعی كنند بر مرد محبوب خود استیلا یابند و او را در بند خود در آورند.اما از جانب دیگر هم نباید رفتار مادر گونه به خود بگیرند وتنها در جهت ارضای خواسته های مرد خود گام بردارند چرا كه ناچار می شوند محبت را از او گدایی كنند.


  مرد برای انكه بتواند مدت زیادی در كنار زن بماند و او را خرسند كند نیاز به كسب یك سری از مهارتها دارد. و این هنر زنان موفق است كه بتوانند هم مردان را بهتر بشناسند وهم مهار ت هایی چون قابلیت و توانایی بیان احساسات ، صمیمیت، حمایتگر بودن و عشق ورزیدن را به مرد مورد علاقه خود آموزش دهند.


  مردان چند صفت متمایز دارند. مردان به خاطر ساختار مغزی خود نمی توانند به خوبی زنان روی چند مسئله همزمان متمركز شوند.بنابراین در مواقعی كه دوست دارید از او بهره وری احساسی كنید .ذهن او را پرت نكنید. زنان احساس خود را فریاد می زنند. ومردان در سكوت عشق می ورزند. بنا براین سكوت مردان را حمل به بی محلی آنها ندانید و سعی كنید به او بفهمانید كه باید دوست داشتن را همیشه بر زبان آورد. مردان اگر سخنوران ماهر و در رشته فلسفه و روانشناسی هم متبحر باشند، در بیان احساسات خود بسیار ضعیف تر از زنان می باشند.مردان دوست دارند زنان هنگام صحبت سراغ اصل مطلب بروند و صحبتهای بیهوده نكنند.هیچگاه مردان نمی توانند مانند زنان به جزئییات آگاهی یابند. بنابراین به هنگام تغییراتی مانند آرایش و غیره بی توجهی مرد را دلیل بی محبتی او ندانید.مردان چون به راحتی زنان نمی توانند احساسات خود را بروز دهند خیلی موارد رفتار درونی خود را با عصبانیت نشان می دهند. خیلی مواقع خودشان هم دلیل رفتارشان را نمی دانند.هرگز نخواهید از راه موفقیتهای مالی و اجتماعی او به مرد مورد علاقه خود شخصیت بدهید. هرگز به او نگویید كه نتوانسته

  است مرد دلخواه شما باشد. این حرف را تنها وقتی بر زبان آورید كه قصد جدایی از او را دارید.هرگز با بدن و جنسیت خود مرد مورد علاقه خود را بازی ندهید.هرگز از رابطه قبلی خود با مرد مورد علاقه خود صحبت نكنید.خود را فدای لذت مرد مورد علاقه خود نكنید بلكه به او یاد بدهید تا همیشه به اندازه هم از وجود یكدیگر لذت ببرید.پس به او مهارت لذت بخشی و ابراز محبت را آموزش دهید.


  برخلاف زنان مردان دوست ندارند به اشتباهات خود اعتراف كنند وپیشنهاد و نصیحت زنانه را حمله انتقادی تلقی می نمایند.همچنین آنان از احساسی برخورد كردن زنان در برابر مشكلات ناراحت شده ، دوست دارند مشكلات

  از راه اصولی حل شود.بنا بر این به هنگام بروز مشكلات طبیعی است كه مردان در فكر فرو میروند و زنان رفتار احساسی از خود بروز می دهند. مهمترین اصل در مردان اینكه مردها كمتر از زنان به عشق و روابط عشقی اهمیت می دهند.دلیل آن هم این است كه مردان هویت خود را از ناحیه شغل و موفقیتهای اجتماعی تعریف می كنند و زنان بر اساس روابط

  عشقی خویش. كه این مسئله تا حدودی باز می گردد به ساختار مغزی مرد كه توضیح داده شد.بنابراین به مردان اجازه دهید، تا موقعیتهایی همچون كار و فعالیتهای مختلف را در اولویت برنامه های خود قرار دهند تا بتوانند با حل آنها تفكر خود را به سمت احساسات و عواطف سوق دهند.اما هر گز به آنها اجازه ندهید تا روابط عاطفی شما را هم فدای كار و فعالیت خود كنند.

  12سال اهنگر نفس خود بودم برکوره ریاضت می نهادم و بر اتش مجاهده می تافتم و بر سندان مذمت می نهادم و پتک ملامت بر او می کوفتم تا نفس خویش را اینه ساختم و اسلامی تازه اوردم و همه خلق مرده دیدم.
  *بایزید بسطامی*
  مركز انجمنهاي اعتقادي گنجينه الهي:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  مركز انجمنهاي تخصصي گنجينه دانش:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •