نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: 12 راهکار براي دستيابي به جذابيت

 1. #1
  کاربرسایت موفقيت آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۲۰
  نوشته ها
  413
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 4 در 2 پست

  12 راهکار براي دستيابي به جذابيت

  زيبايي شما کاملا به حالات فيزيکي و روحي شما بستگي دارد. اما نگذاريد اينموضوع بر شما غلبه کند. شايد تمايل داشته باشيد که هر ماه يکي از اين روشها را بکار گيريد تا در طول سال زيبا به نظر برسيد.

  1- ورزش کنيد :اگر درباره ارجحيت هاي زيبايي مي انديشيد ، هيچ چيز به اندازه برنامهورزشي منظم تاثير مثبت ندارد. اگر شما از شنا، واليبال ، تنيس يا دوچرخهسواري لذت مي بريد، سعي کنيد که آن نظم را در آن ورزش دنبال کنيد . حتي 30دقيقه پياده روي در روز تاثير شگرفي در بر دارد.

  2- مدلتان را عوضکنيد : با آرايشگرتان مشورت کنيد که چه مدل موي ديگري به شما مياد. گاهياوقات سالها کشيدن خط چشم به يک طريق يا استفاده از عطر يکسان باعث ميشودخيلي سخت مدلهاي جديد را بپذيريد .

  3- کمدتان را مرتب کنيد : درکمدتان را بازکنيد و ببينيد چه لباس هايي را در 2 سال گذشته نپوشيده ايد.آنها را کنار بگذاريد و در مورد کشوي ميز آرايشتان نيز لوازمي که خيلي وقتاست استفاده نمي کنيد دور بريزيد.

  4- سري به دکترتان بزنيد: دست کمسالي يکبار سري به پزشک و دندانپزشک خود بزنيد. هيچ وقت نگذاريد که بيش از12 ماه از آخرين ويزيت شما با دندانپزشکتان بگذرد. دندان هاي سفيد يکي ازمهم ترين اصول زيبايي شماست.

  5- هميشه يک وقت براي موهايتان داشتهباشيد : موهاي شما يکي از اصلي ترين پايه هاي زيبايي شماست. در هر قرارآرايشگاه ، قرار بعدي را هماهنگ کنيد تا مطمئن شويد که به موهايتان سروقتمي رسيد.

  6- به باشگاه ورزشي برويد: تناسب اندام شما چقدر برايتان مهم است ؟ مطمئن باشيد که همان قدر هم در انرژي جسمي و روحيه شما موثر است.

  7-صحيح غذا بخوريد : درباره رژيم غذايي تان تجديد نظر کنيد تا ميزان انرژيتان را به حداکثر برسانيد. اينکار را با حذف غذاهاي مشخصي شروع کنيد تازماني که به يک فرمول غذايي مناسب برسيد. مواد غذايي کم چرب و کم شکر مصرفکنيد تا به يک تعادل برسيد.

  8- يک تغيير بزرگ داشته باشيد : اين تغيير حتي ميتواند شامل بلوند کردن يا فر کردن موهايتان باشد.

  9-مهربان باشيد : يک کار خيرخواهانه انجام دهيد بي آنکه انتظار تلافي داشتهباشيد . اينگونه کارها باعث تغييرات مثبت بزرگي در احساس شما ميشوند.رفتار مودبانه هميشه منجر به زيبايي دروني و بيروني ميشوند.

  10- آببنوشيد: مقدار زيادي آب بنوشيد . نوشيدن مقدار زياد آب در روز به لاغرهاييکه ميخواهند چاق شوند و چاق هايي که ميخواهند لاغر شوند توصيه ميشود.کارهاي کوچک ديگري که باعث ميشود رفتارتان بهتر شود را امتحان کنيد. لبخندبزنيد. به حرف ديگران گوش کنيد، صاف بنشينيد، در طول روز به بدنتان کش وقس دهيد…

  11- يک هدف در نظر بگيريد : هدفي را در نظر بگيريد که با سعي در رسيدن به آن از شر چند کيلو اضافه وزنتان خلاص شويد.

  12-خوب بخوابيد : به اندازه کافي بخوابيد. موقع شب خواب خوبي داشته باشيد تاصورتتان شفاف شود. نور اطاق هنگام خواب بايد در کمترين حد ممکن باشد. شبزودهنگام بخوابيد و سحر گاه از خواب برخيزيد تا انرژي هاي کيهاني که درجهان در هنگام صبح پخش ميشوند به بدنتان برسد. اينکار از لحاظ علمي ثابتشده است.

 2. #2
  کاربرسایت موفقيت آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۲۰
  نوشته ها
  413
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 4 در 2 پست

  Re: 12 راهکار براي دستيابي به جذابيت

  چگونه فردی جذاب و دلربا باشیم

  چگونه به شدت جذاب تر شویم؟

  شماهمانقدر جذاب هستید که میخواهید باشید. اگر شما احساس جذاب بودن بکنیددیگران هم شما را جذاب خواهند یافت. همچنین اگر خود را غیر جذاب بدانیددیگران نیز شما را جذاب نمیبینند. همهی شما علاقهمندید که دربارهیخودتان احساس خوبی داشته باشید. به یاد داشته باشید که شما با دیگرانبرابرید و جاذبه و آمیزهی جذابیت خاص خود را دارید.
  زیبایی وخوشقیافه بودن بستگی به ژنها و مسائل ارثی دارد. فکر نکنید که زیبایی وخوشقیافگی لازمهی جذاب بودن است این به این معنی است شما میتوانید برایجذاب شدن کارهایی انجام دهید و نتیجه بگیرید. انسانهایی هستند که بسیارزیبا و خوشقیافهاند ولی احساس جذابیت نمیکنند. این در حالی است که شماممکن است افرادی را ببینید که چندا هم زیبا نیستند اما شما مجذوب آنهاشدهاید. همهی اینها یک چیز را ثابت میکند: شما همان اندازه جذابید کهاحساس میکنیدچگونه به شدت جذابتر شویم؟

  سؤالات زیر را از خودتان بپرسید تا بتوانید افکار و اعتقادات منفی را که در مورد خود دارید ازخود دور کنید و به فراموشی بسپرید.
  1-یکی از افکار منفی که من در مورد نمود، ظاهر و قیافهام میکنم این است که…. ؟ ( این سؤال را 5 بار تکرار کنید و هر بار پاسخجدیدی به آن بدهید.)
  2- مهمتر از همه، منفیترین فکری که من در مورد نمود،ظاهر و قیافه ام میکنم این است که …. ؟
  3-آن چه من در مورد نمود،ظاهر و قیافهام از پدر/ مادر / دیگران شنیدهاماین است که …؟( این سؤال را 5 بار تکرار کنید و هر بار پاسخجدیدی به آنبدهید.)
  4- مهمترین و اصلی ترین چیزی که در مورد نمود،ظاهر و قیافهام از پدر/ مادر / دیگران شنیدهام این است که …؟
  5- مهمترین پیامی که من در مورد نمود،ظاهر و قیافهام به دیگران میدهم این است که …. ؟
  6- چیزی که انتظار دارم دیگران در مورد نمود،سیما و قیافهام فکر کنند این است که …. ؟
  7- چیزهایی که مرا از این مسئله دور میکنند عبارتند از…. ؟ ( این سؤال را 5 بار تکرار کنید و هر بار پاسخجدیدی به آن بدهید.)
  ایناحساسات تنها تا زمانی درست خواهند بود که شما همچنان به آنها اعتقادداشته باشید و با آنها جلو بروید. در اینجا میتوانید تعدادی ازاعتقادات و افکار جایگزین شده را ببینید:
  1- من دیگر احتیاجی ندارم که فکر کنم خیلی چاق، خیلی لاغر یا زشت هستم.
  2- دیگر لازم نیست به افکار منفی پدر و مادر یا دیگران راجع به خودم فکر کنم.
  3- من کاملا از قید اکار منفی پدر و مادر و دیگران راجع به من آزادم.
  4- حالا دیگر زیبایی طبیعی و جذابیت درونیم را درک میکنم.
  5- همان قدر شگفت انگیز هستم که باید باشم.
  6- من خودم را دوست دارم.
  7- من ظاهرم را میپسندم و عاشق خودم هستم.
  8- حالا دیگر هان طور که هستم خودم را میپسندم و دوست دارم.
  9- احساس میکنم جذاب هستم و میدرخشم.
  سهتا از افکار و اعتقادات بالا را برگزینید. آنها را تغییر دهید یا چیزهاییبه آنها بیافزایید تا شخصی تر شوند. از امروز شروع کنید و آنها را دهبار صبح و 10 بار در شب بنویسید. در طول روز مکررا آنها را با خودتانتکرار کنید و به آنها فکر کنید. وقتی ضمیر ناخودآگاهتان را با این افکارتربیت کنید پس از مدتی خودتان را جذابتر خواهید یافت و دیگران نیز شما راجذابتر میبینند. این کار را برای سی روز انجام دهید و سپس روی افکار واعتادات مثبت دیگری کار کنید.
  وقتی روی درون و روانتان کار کردید حالادیگر نوبت کار کردن بر روی برون و ظواهر است تا بهترین شوید. کسانی کهمعمولا خود را آراسته نمیکنند و نمیآرایند در واقع خودشان را نابودمیکنند و به زودی به جمع افراد خسته و دلزده میپیوندند. خود را بازیباترین مدل مویی که میتوانید آرایش کنید. همیشه حتی در تنهایی فقظلباسهایی را بپوشید که دوستشان دارید. و مهمتر از همه چیز مطمئن شوید کهبا ظاهر و تیپتان احساس راحتی میکنید.
  مطمئنتر، راحتتر،سرگرمکنندهتر و شوختر شوید. از خودتان بخواهید که شاد باشید و هرگز ناامید نشوید. کمی مرموز باشید. بگذارید مردم فکر کنند شما بیش از آن چیزیهستید که با چشمانشان میبینند. همین طور ادامه دهید. به خاطر داشته باشیدشما همان قدر جذابید که خودتان میاندیشید  چگونه فریبنده و دلربا باشیم؟

  فریبندگییعنی اینکه بتوانید دیگران را به سوی خود جذب کنید. این خصلت اخلاقی بهمرور زمان بدست می آید، از آنجایی هر یک از افراد در زمان تولد با میزانمختلفی جذابیت پا به این دنیا می گذارند می توان گفت که درصد بسیار زیادیاز جذابیت اکتسابی است و با کمی تمرین به راحتی قابل دسترسی خواهد بود.مانند رقصیدن هر چه بیشتر تلاش کنید، موفق تر خواهید بود. تلاش و توجهتمام و کمال به نیازها و خواست های دیگران می تواند به شما این اطمینان رابدهد که به چهره یک فرد جذاب تبدیل شده اید.

  مراحل

  1-طرز ایستادن خود را تصحیح کنید. اگر شرایط بدنی شما در حد مطلوب قرارداشته باشد، گویای این مطلب است که یک فرد با اعتماد به نفس بالا هستید،حتی اگر از درونتان هم یک چنین احساسی نداشته باشید. در زمان راه رفتنباید محکم و ثابت قدم بردارید. کمرتان کاملاً صاف باشد، و شانه ها به سمتعقب گرایش داشته باشند. شاید در ابتدا زمانیکه یک چنین وضعیتی را تمرین میکنید برایتان قدری عجیب و دشوار باشد، اما پس از سپری شدن چند روز به آنعادت پیدا می کنید.

  2- ماهیچه های صورت را رها کنید. سعی کنیدماهیچه های صورتتان را رها کنید تا صورت، حالت طبیعی و دلپذیر خود راداشته باشد. با این چهره می توانید رو به دنیا کنید و به همگان بگویید کهاز هیچ چیز نمی هراسید.

  3- ارتباط برقرار کنید. هنگامیکه با فرددیگری روبرو می شوید، با چشم های خود با او ارتباط برقر کنید، سرتان را بهنشانه تائید تکان دهید، لبخند بزنید و شادی خود را به او انتقال دهید.اصلاً نگران عکس العمل فرد مقابل نباشید و البته در عین حال باید به یادداشته باشید که در این کار زیاده روی نکنید.

  4- نام افراد را بهخاطر بسپارید. زمانیکه برای اولین بار کسی را ملاقات می کنید سعی کنید کهنام او را به خاطر بسپارید. این کار برای خیلی از افراد دشوار است.زمانیکه نامشان را می گویند، آنرا چندین مرتبه با خود تکرار کنید تانامشان در ذهنتان باقی بماند و سپس نام خود را نیز به آنها بگویید؛ بهعنوان مثال سلام "سارا" من "مانی" هستم. زمانی هم که با آنها خداحافظی میکنید، باز هم سعی کنید چند مرتبه دیگر نام آنها را تکرار کنید تا به طورکامل در ذهنتان باقی بمانند. هر چقدر بیشتر نام آنها را تکرار کنید، بیشتربه یادتان می ماند و طرف مقابل هم احساس می کند که او را بیشتر دوست میدارید و احتمال این امر که با شما بیشتر گرم بگیرد افزایش پیدا می کند.

  5-به دیگران علاقمند باشید. اگر شما یکی از آشناهای قدیمی را ملاقات کردیدبه عنوان مثال یک همکار، همکلاسی، دوست یکی از دوستان و ... در موردخانواده و علاقمندی های جدید آنها سوالاتی مطرح کنید. اسم افراد نزدیک بهآنها را بپرسید و نام آنها را به خاطر بسپارید. مطرح کردن یک چنین مسائلی،موضوعات جدیدی برای صحبت کردن در اختیار شما قرار می دهد و آنوقت مجبورنیستید که تنها در مورد کار و کلاس های درسی با هم صحبت کنید. می توانیدتا حدودی در مورد خودتان نیز صحبت کنید. در تمام طول بحث خودتان راعلاقمند نشان دهید و نشان دهید که تمایل دارید به گفتگوی خود با او ادامهدهید.

  6- گفتگو در مورد موضوعات مناسب. باید در مورد موضوعاتی صحبتکنید که طرف مقابل به آنها علاقه دارد، حتی اگر خودتان هم علاقه شدید بهآنها نداشتید، بازهم این کار را ادامه دهید. به عنوان مثال اگر در یک جمعورزشی قرار گرفتید، در مورد بازی دیشب یا گل کردن تیمی که به تازگی واردلیگ شده صحبت کنید. اگر با کسانی هستید که به سرگرمی های مختلفی علاقمندهستند، می توانید در مورد سرگرمی های مورد علاقه آنها از جمله ماهیگیری،بافتنی، کوهنوردی، و سینما صحبت کنید.

  هیچ کس از شما انتظار نداردکه در تمام زمینه ها یک متخصص باشید، باید به آنها بگویید که فقط به دلیلعلایق شخصی است که تمایل دارید در مورد موضوعات مختلف با دیگران به بحث وگفتگو بنشینید. ذهن خود را باز کنید، اجازه دهید تا دیگران توضیحات لازمدر مورد موضوعات مختلف را برای شما بازگو کنند. روراست باشید و به آنهابگویید که دانشتان در مورد برخی چیزها محدود است و بدتان نمی آید کهچیزهای بیشتری در مورد آن مبحث یاد بگیرید.

  7- به جای غیبت کردندیگران را تکریم کنید. اگر در جمعی در حال صحبت کردن هستید که همه افرادبه نحوی در مورد یک شخص بخصوص در حال غیبت کردن هستند، بد نیست شما چیزیدر مورد آن بگویید که دوست می دارید. گفتن چیزهایی که در دیگران دوست میدارید می تواند 100% شما را تبدیل به یک فرد جذاب کند. در عین حال با اینکار می توانید حس اعتماد دیگران را نیز به خود جلب کنید. همه اطرافیان بهاین نتیجه می رسند که شما هیچ وقت ایده ی بدی نسبت به دیگران ندارید. همهبه این نتیجه می رسند که آبرویشان در دست شما محفوظ خواهد بود.

  8-دروغ نگویید. شاید به دلایلی دروغ بگویید اما مدارک و شواهدی وجود دارد کهبر خلاف گفته های شماست. اگر به مریم بگویید که عاطفه را دوست دارید و بهنسیم بگویید که عاطفه را دوست ندارید، مطمئن باشید که مریم و نسیم با همصحبت می کنند، حرف های شما را با هم در میان می گذارند، و با این کاراعتبارتان را نزد آنها از دست خواهید داد، و از آن به بعد هم دیگر هیچ کسحرف های شما را باور نخواهد کرد.

  9- با صداقت از دیگران تعریف وتمجید کنید. این کار خصوصاً در ارتقای عزت نفس دیگران نقش مهمی را بازیمیکند. چیزهایی که خوشتان می آید را انتخاب کنید و در هر شرایطی به آنهااشاره داشته باشید. اگر از کاری و یا از کسی خوشتان می آید راهی برای بیانآن پیدا کنید و فوراً به آن اشاره کنید. اگر برای انجام این کار بیش ازاندازه صبر کنید، ممکن است حرف های شما قدری ریاکارانه جلوه کنند. زمانیکهاحساس می کنید با تشویق های خود می توانید زمینه پیشرفت را برای آنهافراهم آورید، حتماً این کار را انجام دهید و از آنها تعریف کنید. اگراحساس میکنید که چیزی در مورد فردی تغییر پیدا کرده است (به عنوان مثالمدل مو، طرز لباس پوشیدن و .. به آن توجه کنید و چیزی را که در مورد آنخوشتان آمده، به زبان بیاورید. اگر مستقیماً سوالی می پرسید، با خوشروییآنرا بیان کنید و سپس سوال خود را با یک تعریف بجا به پایان برسانید.

  10-در پذیرش تعریف و تمجید مهربان باشید. این فکر را که برخی از تعریف وتمجید ها هدف خاصی را در پس خود دارند را از ذهن بیرون کنید. در قبول هرنوع تعریف و تمجیدی پرحرارت و علاقمند ظاهر شوید. خیلی بیشتر از گفتن یک"خیلی ممنون" ساده پیش بروید و آنرا با جملاتی نظیر: "خوشحالم که خوشتآمده" و یا "خیلی مهربانی که به این مورد اشاره کردی" همراه کنید. اینعبارات خودشان می توانند به عنوان نوعی تعرف و تمجید در جواب تعریف هایفرد مقابل به شمار روند. در عین حال باید دقت داشته باشید که برداشت بدیاز تعریف های دیگران نکنید. به عنوان مثال اگر کسی به قصد تعریف از شماگفت: "نمیدانی چقدر دلم می خواست که من هم به اندازه تو ... بودم" شمانباید در جواب او بگویید من اصلاً هم یک چنین خصوصیتی را نداشته و ندارم واحساس می کنم که برداشت تو در این مورد غلط بوده و قضاوت نادرستی داشتی."

  11-تن صدای خود را کنترل کنید. یکی از نکات ضروری که باید همواره به خاطرداشته باشید، ماهیت صحبت کردن است. برخی از افراد هستند که در درون خوداحساس ناامنی می کنند و به راحتی نمی توانند تعریف و تشکر دیگران را پذیراشوند. در مورد یک چنین افرادی بیشتر باید دقت کنید و روان و سلیس با آنهاصحبت کنید. اگر تمایل داشتید به آنها بگویید که "امروز زیبا شده اید" تنصدایتان باید همانطوری باشد که می گویید: "امرور روز زیبایی است." هر گونهتغییر در تن صدا و نحوه بیان کردن آن، این شک را در آنها بوجود می آورد کهگفته های شما از سر صدق و درستی نیست. می توانید برای تمرین، صدای خود راروی نوار ضبط کنید و چند مرتبه آنرا گوش کنید تا متوجه هر گونه تغییریبشوید. از خودتان سوال کنید که صدای شما نشان می دهد که از روی صداقت صحبتمی کنید؟ تا زماینکه به یک عبارت خالصانه و صادقانه نرسیده اید، به ظبطکردن صدای خود ادامه دهید.

  چند نکته
  همیشهخونسرد باقی بمانید. قصد شما خوشحال کردن دیگران است و نباید به این موضوعفکر کنید که ممکن است آنها در قبال شما چه واکنشی نشان داده و چه خیالبافی هایی در ذهن خود انجام دهند. اگر این کار را انجام دهید، آنوقت تمامتاثیر این کار بر روی صورت شما نمایان خواهد شد، و تبدیل به فردی می شویدکه فقط در پی راضی کردن اطرافیانش است. کسی که نیازهای شخصی اش را زیر پامی گذارد تا دیگران دوستش بدارند. باید همیشه به خاطر داشته باشید که مردمآنقدر کارهای متنوع دارند که نمی توانند که همواره به شما فکر کنند. بیشتراوقات در مورد خودشان و کارهایی که باید انجام دهند، فکر می کنند.
  میزانجذابیتی که می توانید بدست آورید، به میزان خلاقیت شما در تحسین کردندیگران بستگی دارد. تعریف ها و تحسین های خود را با لحنی قاطع اما در عینحال شاعرانه بیان کنید. هیچ اشکالی ندارد که چند قطعه از قبل آماده شده رادر ذهن داشته باشید تا در زمان تحسین کردن از فردی بیان کنید، اما افرادجذاب کسانی هستند که بتوانند در همان لحظه چیزی را ابداع کنند و نوآوری بهخرج دهند. اگر ذهن شما خلاقیت داشته باشد و دائماً ابداع و نوآوری کنید،دیگر نگران تکرار مکررات هم نخواهید شد.
  گاهی اوقات مجبور می شویدعقایدی را بیان کنید که شاید کمتر اتفاق می افتد دیگران نظر مثبتی نسبت بهآن داشته باشند. در چنین شرایطی می توانید این کار را با قدری شوخیبیامیزید. شوخی و خنده مانند قاشق پر از شکری هستند که به بیمار کمک میکنند دارو را راحت تر فرو ببرد.

  همدلی یکی از ملزومات بی چون وچرای جذابیت است. باید بدانید که چه چیزهای اطرافیانتان را خوشحال میکنندو چه مواردی موجبات ناراحتی آنها را فراهم می آورند، آنوقت می توانیدبهترین انتخاب را در مورد آنها داشته باشید.
  اگر احساس می کنید که بهیکباره نمی توانید عضلات صورت خود را رها کنید، می توانید این کار را ازشانه های خود شروع کنید، اگر از جای اصلی خود بالاتر آمده باشند، نشاندهنده این مطلب هستند که شما قدری عصبی هستید. آنها را به سر جای خودشدانبازگردانید، ژست عمومی بدن خود را تصحیح کنید، نفس عمیقی بکشید و لبخندبزنید.  هشدار
  ازبحث و جدل بپرهیزید. حتی اگر نیمی از افراد با شما مواق باشند، باز هم شمانمی توانید جذابیت 100% پیدا کنید. چیزهایی که بر زبان می آورید باید برایتمام افراد خوشایند باشند. زمانی که احساس کردید دلتان می خواهد در یک بحثشرکت کنید، از خودتان بپرسید که: "آیا واقعاً لازم است که در همین لحظه،نظر خودم را مطرح کنم؟" اگر احساس می کنید که هیچ گونه الزامی در این کاروجود ندارد، بنابراین قدری بذله گویی کنید و مطرح کردن نظر خود را بگذاریدبرای یک وقت دیگر.
  هیچ گاه به جوک هایی که خودتان تعریف می کنید،نخندید. این کار سیمای قشنگی ندارد. می توانید لبخند بزنید؛ همین کفایت میکند، اصلاً هم ناراحت نشوید اگر هیچ کس به آن نخندید. گاهی اوقات افرادمتوجه جوک نمی شوند. این امر باید برای خود آنها ناراحت کننده باشد کهمتوجه منظور شما نشده اند. هدف شما صرفاً خوشحال کردن آنها بوده است.
  هیچگاه در مورد مسائل مختلف توضیح بیش از اندازه ندهید چون صرفاً ارزش گفتههای خود را از بین می برید. این کار نشان دهنده این مطلب است که شما ازاعتماد به نفس پایینی برخوردار هستید و به سختی می توانید باور کنید کهدیگران حرف های شما را متوجه شده اند. همچنین ممکن است این سوء تفاهم رانیز ایجاد کند که شما به مخاطبان خود اعتماد ندارید و تصور می کنید کهآنها متوجه منظورتان نمی شوند و خودتان قصد دارید به جای آنها تصمیمبگیرید. زمانیکه نکات غیر ضروری را از گفته های خود حذف می کنید، مردم بااشتیاق بیشتر به حرف های شما گوش می دهند. با این کار ممکن است که برایکسب اطلاعات بیشتر نیز وارد بحث شده و سوالاتی را مطرح کنند. باید اعتمادکنید که مخاطبانتان حساب دو دوتا چهارتا سرشان می شود.
  برخی از افرادهستند که مقوله تکبر و جذابیت را اشتباه می گیرند. درحقیت باید دانست کهتکبر نقطه مقابل جذابیت است. جذابیت حس رضایت دیگران را بر می انگیزد، اماتکبر فقط می خواهد حس رضایت فردی را برانگیزاند. تکبر افرادی را جذب میکند که در وجود خود ناامنی هایی دارند، اما جذابیت توانایی جذب تمام افرادرا دارد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. آيا شما هم از اين بعضي ها هستيد
  توسط ANDISHEH در انجمن گفتار پراکنده
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۰۴ دی ۸۸, ۲۱:۱۲
 2. نام خود را به فضا بفرستيد
  توسط SadafG در انجمن نجوم و فضا
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۰۷ آبان ۸۷, ۱۹:۳۲
 3. 40 نماينده استيضاح كننده علیاحمدی از حرف خود برگشتند
  توسط YAS در انجمن بایگانی اخبار سیاسی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۲۰ شهریور ۸۷, ۱۶:۵۳
 4. اگر چنين هستيد ، صبر كنيد ، ازدواج نكنيد
  توسط Vesal در انجمن دل باختگی و وصلت
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۰۹ اسفند ۸۶, ۲۲:۴۷
 5. اگر چنين هستيد ازدواج نکنيد
  توسط M.MEDICAL در انجمن دل باختگی و وصلت
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۲۸ آبان ۸۶, ۱۹:۵۶

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •