س از مسابقات GOOC 2008 گیگابایت، مقامات برگزارکننده به کمک تیم اولمسابقات مسابقهای با موضوع اورکلاکینگ رمهای DDR با نام Beat the prosبه راه انداختند و از علاقهمندان دعوت کردند که رکوردهای خود را ارسالنمایند.

از شرایط مسابقه استفاده از مادربردهای سری UD3 (UltraDurable 3) گیگابایت برای ثبت رکورد بود. از همان ابتدای کار چند اورکلاکراز ایران با حمایت گروه آواژنگ دست به کار ثبت رکورد و اورکلاک انواع واقسام رمها شدند. در نهایت پس از یک ماه نیم تلاش «شهریار بارانی» ازایران موفق شد به کمک مادربرد Ep45-UD3R گیگابایت به فرکانس 1800 مگاهرتزروی رمهای DDR2 دست پیدا کند و بدین ترتیب به بالاترین رکورد اورکلاک رمجهان دست پیدا کند و به مقام اول برسد.

«علی کریمخانی»، شرکتکنندهدیگری ایرانی نیز با ثبت فرکانس 1599 به مقام هفدهم مسابقات رسید. شایانذکر است که 1800 بالاترین فرکانس بدست آمده برای رمهای DDR2 در جهان تابه امروز است. مسابقات اورکلاگینگ رم DDR2 گیگابایت (Beat the pros) درتاریخ بیست و هفتم بهمن ماه به پایان رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاهده جدول نهایی ردهبندی میتوانید به وبسایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] مراجعه کنید.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]