نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

 1. #1
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي


  فروشفيلم سينمايي «اخراجيها2» دومين قسمت از تريلوژي «اخراجيها» بهكارگرداني «مسعود دهنمكي» از مرز يك ميليارد و پانصد ميليون تومانگذشت. فيلم سينمايي «اخراجيها2» كه در اكران نوروزي و از تاريخ اولفروردين به روي پرده سينماها رفت، توانست طي 8 روز در تهران و شهرستانهابه فروشي معادل يك ميليارد و 571 ميليون تومان دست يابد تا ركورديبيسابقه را در سينماي ايران به جاي بگذارد.
  براساس اين گزارش،«اخراجيها2» تاكنون توانسته در اين مدت 700 ميليون تومان در شهرستانهاو 871 ميليون تومان در تهران فروش داشته باشد تا به عنوان پرفروشترينفيلم تاريخ سينماي ايران شناخته شود.
  اين در حالي است كه در برخي ازشهرستانها نظير مشهد مقدس نيز استقبال مردم به حدي بوده است كه براينظمدهي به جمعيت نيروي انتظامي مجبور به دخالت شده است بهطوري كه فروشروز گذشته اين فيلم در مشهد بيش از 17 ميليون تومان بوده است.
  بهگزارش خبرنگار سينمايي فارس، «اخراجيها2» در حالي توانسته است به فروشيبالغ بر 1 ميليارد و 571 ميليون تومان دست يابد كه روز گذشته تنها درتهران توانست 122 ميليون تومان فروش داشته باشد تا از اين نظر نيز ركورديجديد برجاي گذاشته باشد.
  همچنين در خصوص وضعيت نمايش اين فيلم «مرتضيشايسته» يكي از مديران دفتر سينمايي هدايت فيلم- پخش كننده «اخراجيها2»به خبرنگار سينمايي فارس گفت: برخلاف جوسازيهاي برخي از رسانهها در موردسالنهاي نمايش اين فيلم، بايد بگويم كه «اخراجيها2» در 27 سالن سينماييبه روي پرده است كه از اين ميان 7 سالن به عنوان سالن هاي حمايتي از سويوزارت ارشاد فيلم را موظف به نمايش در آنها نموده است.
  شايسته ادامهداد:به عنوان يك سينماگر تاكنون چنين استقبالي را از هيچ فيلمي نديده بودمبه طوري كه سينماهاي استقلال، آزادي، اريكه ايرانيان و صحرا تا ساعت 3 صبحمجبور شدند سئانس فوقالعاده براي «اخراجيها2» در نظر بگيرند و در سينماآزادي استقبال به حدي بود كه مسولان اين سينما مجبور شدند تا سئانس 3-5صبح را نيز به نمايش فيلم اختصاص دهند.
  اكبر عبدي، امين حيايي، حسامنوابصفوي، محمدرضا شريفينيا، ارژنگ اميرفضلي، عبدالرضا اكبري، بيوكميرزايي، محمود مقامي، سيدجواد هاشمي، قاسم زارع، جواد رضويان، شيلاخداداد، نگار فروزنده، نيوشا ضيغمي، منوچهر آذر، ميناجعفرزاده، ابوالفضلهمراه، شاهرخ نورمحمدي، ليلا بلوكات از جمله بازيگران شناخته شدهاي هستندكه در «اخراجيها2» بازي كردهاند.
  «اخراجيها2» دومين قسمت ازتريلوژي «اخراجيها» خواهد بود و به روايت حال و هواي دوستان مجيد سوزوكيدر اسارت ميپردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجيد و خانوادههاي آنان پس ازشهادت وي را به تصوير ميكشد.


  وقتی همه خوابیم
  دهمين فيلم بلند سينمايي «بهرام بيضايي» توانسته است در 8 روز نخست اكران عيد نوروز حدود 70 ميليون تومان فروش كند.

  درروزهاي نخست سال 88، تماشاگران استقبال خوبي را از «وقتي همه خوابيم»دهمين ساخته بلند سينمايي «بهرام بيضايي» انجام دادهاند تا اين فيلم دررقابت اكران با فروشي معادل 70 ميليون تومان همچنان اميدوارانه به اكراننوروزي چشم دوخته باشد.
  براساس اين گزارش، «وقتي همه خوابيم» در گروهسينمايي قدس اكران شده است و در 8 روز نخست اكران نوروزي توانسته به اينميزان فروش دست يابد. اين رقم تنها در تهران بهدست آمده است و هنوز آماردقيقي از فروش فيلم در شهرستانها منتشر نشده است كه با اين وجود و بااحتساب قيمت بليط 2هزار توماني سينماها ميتوان نتيجه گرفت تاكنون حدودسيصد هزار نفر در تهران به تماشاي آخرين ساخته «بهرام بيضايي» نشستهاند.
  بهگزارش خبرنگار سينمايي فارس،پس از گذشت 8 سال كه بهرام بيضايي جايزهبهترين فيلمنامه را به خاطر «سكگشي» دريافت كرد، حتي با گرفتن پروانهساخت نيز به دلايل اجرايي امكان توليد هيچ يك از فيلمنامههايش (از جملهلبه پرتگاه) بهوجود نيامد. او سرانجام با كسب پروانه ساخت فيلم «وقتي همهخوابيم» در ارديبهشت ماه امسال، موفق به توليد فيلم جديدش شد و در جريانجشنواره فيلم فجر استقبال از «وقتي همه خوابيم» به حدي بود كه در چندينسينما براي ديدن فيلم بين تماشاگران درگيري فيزيكي بهوجود آمد و در نهايتجايزه بهترين فيلم بخش بينالملل جشنواره بيست و هفتم به اين فيلم تعلقگرفت.
  در «وقتي همه خوابيم»، بيضايي ماجراي ساخته شدن يك فيلمسينمايي و روابط پيدا و پنهان اين ماجرا را دستمايه ساخت دهمين فيلم بلندسينمايي خود قرار داده است.
  مژده شمسايي، عليرضا جلاليتبار،حسامنوابصفوي، شقايق فراهاني، مجيد مظفري، هدايت هاشمي، سيدمهرداد ضيايي،انوش فاطمي و سحر دولتشاهي بازيگران فيلم جديد بيضايي هستند.

  سوپر استار
  فيلمسينمايي «سوپراستار» به كارگرداني «تهمينه ميلاني» با فروشي معادل 126ميليون تومان به عنوان دومين فيلم پرفروش اكران نوروز 88 شناخته شده است.
  «سوپراستار»در حالي توانسته است طي 8 روز به چنين مبلغي دست يابد كه سينما آزادي بافروشي معادل 35 ميليون تومان و سينما فرهنگ با فروشي بالغ بر 24 ميليونتومان بيشترين حجم استقبال از تازهترين ساخته سينمايي «تهمينه ميلاني» رابه خود اختصاص دادهاند.
  براساس اين گزارش،«سوپراستار» از تاريخ اولفروردين ماه روانه پرده سينماها شده است كه علاوه بر 24 سينما و فرهنگسرادر تهران به صورت همزمان در 15 شهرستان نيز اكران شده است كه براساس گفتهمسولان هدايت فيلم استقبال از اين فيلم روز به روز در حال افزايش است واين فيلم ميتواند در ادامه اكران، خود را به باشگاه ميليارديها برساندكه در اين صورت، اين دومين موفقيت چشمگير فيلمي از «تهمينه ميلاني» پس از«آتش بس» خواهد بود.
  فيلمهاي ديگه چه خبر (71) و زن زيادي (84) نيز جزو فيلمهاي پرمخاطب «تهمينه ميلاني» بودهاند.
  شهاب حسيني، فتانه ملكمحمدي، محمدرضا شريفينيا، سارا خوئينيها، ليلا زارع، نسرين مقانلو و افسانه بايگان از جمله بازيگران
  «سوپراستار» هستند كه در جشنواره فجر نيز توانست در بين ده فيلم منتب تماشاگران قرار گيرد.

  بیست

  درحالي كه اكران نوروزي سينماها تحتتأثير فروش نجومي «اخراجيها2» قرارگرفته است، فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني «عبدالرضا كاهاني» با رونديثابت و پايدار همچنان مخطبان خود را به سينماها ميكشاند.

  فيلمسينمايي «بيست» به كارگرداني «عبدالرضا كاهاني» با روندي ثابت و پايدارهمچنان مخطبان خود را به سينماها ميكشاند و در مدت 9 روز كه از اكراننوروزي سينماها ميگذرد، توانسته است با فروشي معادل 70 ميليون تومان،رقمي بالاتر از كف فروش سينماها را بهدست آورد.
  براساس اين گزارش،فيلم سينمايي «بيست» به كارگرداني «عبدالرضا كاهاني» از روز 29 اسفند ماهو پس از كشوقوسهاي فراوان در گروه سينمايي عصر جديد اكران شده است و دراين مدت توانسته است با فروش متوسط روزانه 9 ميليون تومان در حدود 70ميليون تومان در تهران فروش داشته باشد.
  اين در حالي است كه حركتآرام و پيوسته اين فيلم در اكران شهرستانها نيز ادامه دارد و فيلميرانبراي اكران گسترده اين فيلم از 15 فروردين به بعد در تهران و شهرستانهاتدارك ويژهاي ديده است.
  فيلم سينمايي «بيست» در حالي توانسته 70ميليون تومان در تهران فروش داشته باشد كه بر خلاف اظهار نظرهاي قبلي، ازسينماهايي كه قرار بود فيلم «درباره الي...» در آنها به نمايش درآيد - وبا تصميم ناگهاني معاونت سينمايي به نمايش درنيامد- تنها سينما آفريقا دراختيار اين فيلم قرار گرفته است و مابقي فيلمها در اختيار فيلم«اخراجيها2» قرار گرفته است.
  فيلم سينمايي «بيست» يكي از سه فيلمبرتر جشنواره بيست و هفتم فيلم فجر از نگاه منتقدان و روزنامهنگارانسينمايي است و مهمترين ويژگي اين فيلم ديدن چهرههاي متفاوت و بازيهايفوقالعاده زيبا از بازيگراني است كه سالها عادت كرده بوديم آنها را درقالبهاي تكراري ببينيم. فيلمي كه بازيهاي فوقالعاده بازيگراناش از ديدداوران جشنواره پنهان نماند و جوايز نقش مكمل مرد و زن را براي عليرضاخمسه و مهتاب كرامتي به ارمغان آورد و شايد اگر كمي داوران مهربانتربودند، پرويز پرستويي نيز سيمرغي ديگر به ويترين پرافتخار سينمايي خوداضافه ميكرد.
  سومين فيلم بلند داستاني كاهاني قصه يك تالار پذيرايياست كه تعدادي كارگر در آن مشغول به كارند و وابستگي عاطفي و كاري بهتالار دارند. تالار قرار است 20 روز ديگر تعطيل شود و آنها در روزهايباقيمانده بايد تلاش كنند اين اتفاق نيفتد...
  پرويزپرستويي ، مهتابكرامتي، عليرضا خمسه، مهران احمدي ، عليرضا حسيني، فرشته صدرعرفايي و حبيبرضايي بازيگران اصلي اين فيلم را تشكيل ميدهند.
  قطعا تماشاي «بيست» براي تماشاگراني كه به دنبال فيلمي متفاوت در سينمايي ايران ميگردند، خالي از لطف نخواهد بود.


  فارس
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 2. #2
  کاربرسایت hasan21 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۱۱-۲۴
  نوشته ها
  6
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  Re: "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

  به نام خدا
  می خواستم بپرسم اخراجی های 2 کی میاد رو اینترنت برای دانلود ؟
  یا علی .

 3. #3
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  Re: "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

  فعلا که روی پرده است و بایستی صبر کرد.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 4. #4
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  Re: "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

  [JUSTIFY][JUSTIFY]بهگزارش جهان نیوز فروش رکورد شکن فیلم اخراجی ها ، یک پدیده به شمار میرود. رقم فروش رسمی فیلم در تهران در حالی که تقریبا یک چهارم زماناستاندارد اکران را پشت سر می گذارد ، از همه ی فیلمهای سال 87 بیشتر بودهاست ، از مجموع فروش سال گذشته 27 فیلم پر فروش بیشتر بوده است ، از مجموعفروش فیلمهای حاتمی کیا ، مجیدی، تبریزی و میرکریمی بیشتر بوده است وتقریبا چهار برابر! مجوع سه فیلم دیگر اکران نوروزی سینمای ایران :"وقتیهمه خوابیم " (بهرام بیضایی) ، " سوپراستار " (تهمینه میلانی ) و " بیست" (عبدالحسین کاهانی) بوده است.[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]ایندر حالی است که بسیاری سینمایی نویسان و منتقدان مطبوعات در جدول ارزشگذاری به این فیلم نمره قابل قبولی نداده اند. به راستی چرا چنین فیلمی پرفروش می شود؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]1- ارزش[/JUSTIFY][JUSTIFY]بهراستی آیا فیلم "اخراجی ها " فیلم بی ارزشی است؟ بیایید به نحوه ارزشگذاریاین سالهای منتقدان نگاه کنیم ، کدام فیلم پرفروش با اقبال آنها مواجهشده؟ ظاهران هر روز این قشر منتقد فاصله ای بیشتر با مردم می گیرند. مردماز تماشای اخراجی های 1 احساس رضایت داشتند ، چرا هرچند شوخی هایش نامتعارف تر از سینمای ایران بود اما روابط انسانی اش به زندگی ایرانیاننزدیک بود. مثل اکثر خانواده های ایرانی و برخلاف آنچه در فیلم ها و سریالهای این سالها ، هویت و جایگاه زن و مرد مورد بی احترامی قرار نگرفت !برادران نسبت به خواهران خود غیرت داشتند و زندگی و عشقشان ، به سادگیروایت می شد. مردم فیلم اخراجی های یک را دوست داشتند چون از بچه های خودبرای تماشا کردن این فیلم خجالت نمی کشیدند![/JUSTIFY][JUSTIFY]2- داستان[/JUSTIFY][JUSTIFY]اخراجیها یک فیلم زمینی بود. همان چیزی که "ده نمکی " به آن اذعان دارد. دراخراجی ها حاجی پولدار بازاری نقد می شود ، حزب اللهی ترسو شماتت می شود وارزش اراذلی که به جبهه ها می روند ، تکریم شده است.در اخراجی های 2 وطنفروشی خصلت بدی است. جنگ همراه با خشونت است و تقدیس نمی شود و رزمندگانبه دو دسته ی "منفعت طلبان " و "دیگران " تقسیم شده اند.این داستان برایمردم جالب و تازه و شنیدنی تر از مثلا تماشای زندگی یک سوپراستار بود(فیلم تهمینه میلانی بزرگترین رقیب اخراجی ها 2 است. اما سراغ موضوعی رفتهکه هر سال حداقل یک فیلم پرفروش با همین داستان ساخته می شود)[/JUSTIFY][JUSTIFY]3- محتوا:
  فیلمهای دفاع مقدس هم برای آنهایی که جنگ را دیده اند و هم برای آنها که ندیدهاند جذابیت دارد. به خصوص اینکه ده نمکی این بار به جای تصاویر تکراری چونپرویز پرستویی ، چهره هایی چون " امین حیایی " ، "جواد رضویان " و حتیچهره ای قدیمی چون "اکبر عبدی " را در جایگاه هنرپیشه گان فیلم خویش قرارداده است. مردم ایران با استقبال از اخراجی ها نشان داده اند به ملیتایرانی خویش افتخار می کنند و از فیلم هایی که در دفاع از تمامیت ارضیباشد ، لذت می برند. [/JUSTIFY][JUSTIFY]4- مضمون[/JUSTIFY][JUSTIFY]درهمه ی این سالها کمدی ها پرفروش بوده اند. از مارمولک تا چهار چنگولی و ازتوفیق اجباری تا آتش بس و بلاخره از اخراجی های 1 تا اخراجی های 2! چراییاین مسئله را که کم کم به قاعده تبدیل شده است را باید از جامعه شناسانپرسید اما همین فرمول ساده را می توان یکی از مهمترین عوامل فروش بالایاخراجی ها عنوان کرد.[/JUSTIFY][JUSTIFY]5- هنرمندان[/JUSTIFY][JUSTIFY]یکدو جین ستاره در فیلم ده نمکی حضور دارند : ستاره های فیلم به قدری هستندکه در هیچ فیلم دیگر ایرانی برایش رقیبی نمی توانید بیابید. بسیاریبازیگران نقشهای فرعی این فیلم در فیلم های دیگر نقش اول را داشته اند والبته هم تماشای این هنرمندان جذاب بوده است و محصول ، اثری شده که حداقلاثری از بازی های تصنعی در آن دیده نمی شود و تماشاگر احساس نمی کند باتماشای این فیلم به شعور او توهین شده است و یا پول خود را دور ریخته است.[/JUSTIFY][JUSTIFY]6- تبلیغات[/JUSTIFY][JUSTIFY]دربرنامه های لحظه تحویل سال سیما وقتی یکی از هنرمندان از مجری برنامه ،فرزاد حسنی پرسید "آیا حرفهای ما تبلیغ محسوب نمی شود؟ " فرزاد حسنی بهخوبی پاسخ داد "فقط مانده که بلندگو در دست بگیرم و برای این فیلم تبلیغکنم!" صدا و سیما برای این فیلم سنگ تمام گذاشت. از دعوت هنرمندان گرفتهتا پخش تیزر و آنونس فیلم در نوبت های مکرر و متعدد. اخراجی ها که با توجهبه قسمت اول فیلم نا آشنایی نبود از دوپینگ هدیه شده توسط سیما به خوبیاستفاده کرد. فقط کاش دیگر فیلم ها نیز مورد مهرورزی سیما قرار می گرفتند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]7- جنجال: [/JUSTIFY][JUSTIFY]یادمهست در جایی در مورد اصول تبلیغات خواندم اگر نمی توانید یک آگهی بسازیدکه مردم از آن لذت ببرند، سعی کنید برعکس آن عمل کنید. شاید کسی خوششنیاید اما اسم شما را فراموش نمی کنند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]
  "مسعودده نمکی " یک فرد جنجالی است .هر مصاحبه اش و هر حضورش و البته سابقه اشآنقدر جذابیت خبری دارد که مثلا تنها فیلمی در سال گذشته بود که هر مرحلهاز ساختش در لیست اخبار جهان قرار می گرفت.[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]دهنمکی جذابیت خبری دارد و این جذابیت خبری به حدی هست که کوچکترین حرکاتشدر روزنامه ها با استقبال و کنش و واکنش مواجه می شود. در کنار همه یاینها بی شک انتقاد های فراوانی که به شخصیت ، گذشته و بوجه فیلمش دررسانه های مخالف او منتشر شده بود ، اثری مستقیم در شکستن رکورد های فروشداشته است. مردم اسم ده نمکی را در ناخود آگاه خود فراموش نکرده اند.[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 5. #5
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  Re: "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

  فروش فيلم سينمايي «اخراجيها2» به كارگرداني «مسعود دهنمكي» از مرز 5 ميليارد تومان عبور كرد.

  بهگزارش فارس، فروش كل فيلم سينمايي «اخراجيها2» تا پايان روز پنجشنبه 27فروردينماه بيش از 5 ميليارد تومان بوده است و روز به روز رقم فروش اينفيلم به پيشبيني 6 ميلياردي «مرتضي شايسته» پخش كننده «اخراجيها 2»نزديك ميشود.

  بر اساس اين گزارش، تا پايان روز چهارشنبه 26فروردين ماه فيلم سينمايي «اخراجيها2» به كارگرداني «مسعود دهنمكي»توانسته بود در تهران دو ميليارد و 432 ميليون تومان و در شهرستانها بيشاز 2 ميليارد ميليون تومان فروش داشته باشد كه با احتساب رقم فروش 27فروردين توانست به ركورد افسانهاي بيش از 5 ميليارد تومان در مجموع دستيابد.

  «اخراجيها2» كه در 29 سينماي پايتخت و در مجوع 50 شهر اكرانشده است در حالي توانسته به فروشي معادل 5 ميليارد تومان دست يابد كه فروشروزانه اين فيلم به طور متوسط در تهران و شهرستانها، 250 ميليون توماناست تا از اين نظر نيز ركوردي جديد برجاي گذاشته باشد.

  اكبر عبدي،امين حيايي، حسام نوابصفوي، محمدرضا شريفينيا، ارژنگ اميرفضلي، عبدالرضااكبري، بيوك ميرزايي، محمود مقامي، سيدجواد هاشمي، قاسم زارع، جوادرضويان، شيلا خداداد، نگار فروزنده، نيوشا ضيغمي، منوچهر آذر،ميناجعفرزاده، ابوالفضل همراه، شاهرخ نورمحمدي، ليلا بلوكات از جملهبازيگران شناخته شدهاي هستند كه در «اخراجيها2» بازي كردهاند.

  «اخراجيها2»دومين قسمت از تريلوژي «اخراجيها» خواهد بود و به روايت حال و هوايدوستان مجيد سوزوكي در اسارت ميپردازد و ادامه سرنوشت دوستان مجيد وخانوادههاي آنان پس از شهادت وي را به تصوير ميكشد.

  «ده نمكي»چندي پيش در جربان نشست نقد و بررسي «اخراجيها» در خبرگزاري فارس از ساختقسمت سوم اين فيلم تا پايان سال جاري خبر داد و اظهار داشت اين فيلم را باتمركز كامل بر اوضاع آزادگان خواهد ساخت.

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

 6. #6
  کاربر ویژه hamid192 آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۸-۱۸
  نوشته ها
  9,840
  سپاس ها
  13
  سپاس شده 84 در 80 پست

  Re: "اخراجیها 2" و فروش يك ميلياردو نيمي

  فروش 6 ميلياردي اخراجيها -2
  جام جم آنلاين: فيلم "اخراجي ها - 2" ساخته مسعود ده نمکي که با گذشت بيش از يکماه صدر نشين مطلق جدول اکران سينماهاست، توانست در پايان هفته پنجم نمايش خود به فروش 63 ميليارد ريالي (شش ميليارد و 300 ميليون تومان) دست يابد.

  به گزارش امروز شنبه ايرنا، اين فيلم در پايان هفته پنجم نمايش خود در تهران به رقم 30 ميليارد ( سه ميليارد تومان) و در شهرستان ها به 33 ميليارد ريال ( سه ميليارد و 300 ميليون تومان) دست يافت.

  اخراجي ها 2 که از مضمون دفاع مقدس و روايتي طنز برخوردار است، هجو دشمن در اسارت را با تلفيق دو داستان موازي ( حضور ياران مجيد سوزوکي در اردوگاه اسيران و هواپيما ربايي منافقين ) بازگو مي کند.

  در اين فيلم مجموعه اي از بازيگران مطرح سينما و تلويزيون چون "اکبر عبدي"، "امين حيايي"، "جواد رضويان"، "محمد رضا شريفي نيا"، "فخرالدين صديق شريف"، "سيد جواد هاشمي"، "نيوشا ضيغمي"، "شيلا خداداد"، "نگار فروزنده" و "مهراوه شريفي نيا"، ايفاي نقش کرده اند.

  نمايش همزمان فيلم در تهران و شهرستان ها به همراه جلوگيري از قاچاق فيلم در کنار وجوه طنز و جذاب روايي اخراجي ها2، به فروش رويايي اين فيلم کمک کرده است.

  بازسازي و بهسازي سالنهاي نمايش فيلم و اختصاص سينماهاي مناسب در شهرستان ها، از عوامل پيشي گرفتن فروش اخراجي ها از سالنهاي پايتخت به شمار مي رود.

  بيش از 100 سالن نمايش فيلم در طول سه سال گذشته در تهران و شهرستان ها بازسازي و بهسازي اساسي شده اند.
  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]� -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] -+- [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ورود يك هواپيماي سبك غيرنظامي به حريم هوايي "دیمونا"
  توسط hamid192 در انجمن بخش هواپیما و صنایع هوایی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۶ مهر ۸۸, ۰۱:۴۸
 2. "سایه تنهایی" روي انتن شبكه ي يك
  توسط hamid192 در انجمن صدا وسیما و رسانه ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۸۸, ۱۹:۰۶
 3. "در چشم باد" بعد از "فاکتور 8" روي انتن شبكه ي يك
  توسط hamid192 در انجمن صدا وسیما و رسانه ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۸۸, ۱۹:۰۴
 4. پخش مجموعه نوروزی "اشکها و لبخندها" از شبكه ي يك
  توسط hamid192 در انجمن صدا وسیما و رسانه ها
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۱۲ فروردین ۸۸, ۱۶:۱۲
 5. پخش مجموعه نوروزی "اشکها و لبخندها" از شبكه ي يك
  توسط hamid192 در انجمن صدا وسیما و رسانه ها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۷ اسفند ۸۷, ۱۹:۵۰

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •