نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

 1. #1
  کاربرسایت kingsaeid آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۱-۰۹
  محل سکونت
  تهران - kingsaeidmobashery@yahoo.com
  سن
  31
  نوشته ها
  3,498
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 16 در 16 پست

  Question پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  سلام و درود بر همه دوستان

  بنده از مدیران محترم سایت یک خواهش دارم و تقاضا می کنم رویم را زمین نیندازند و حداقل این طرح بنده را که بیان می نمایم به صورت آزمایشی به تصویب برسانند و اجرا نمایند اگر بازتاب عالی و خوشایندی داشت برای همیشه اجرایی نگه دارند .

  مدیران محترم از آنجا که پیشنهادات من تا اکنون نتیجه مطلوبی به بار آورده که نتیجه اعتماد شما عزیزان به بنده است یکبار دیگر قصد دارم با هم وارد یک گود دیگر بشویم و در این گود هم از بنده پشتیبانی به عمل آورید تا انشاالله به نتیجه خوب دیگری دست یابیم .

  در بخش ویژه که از اسمش پیدا است به مطالب کاملا ویژه ای می پردازیم که یکیش سیاست است و دیگری علوم جنگی و دیگری خبرگزاری و دیگر سایر مطلب ویژه که گستردگی عنوان دارند می پردازیم حال قصد دارم در گام نخست ویژه بودن انجمن ها را اثبات نمایم از آنجا که ما همگی مسلمان هستیم وظایفی داریم که بر سایر عمور غیر واجب اولویت دارند بر هر مسلمان تاکید شده که از امور جامعه خود آگاه باشد و ما این کار را به صورت بحثی در انجمن " علم سیاست " انجام می دهیم و از سوی دیگر به صورت خبر رسانی این مهم را در انجمن " خبرگزاری گنجینه دانش " تکمیل می نماییم و وظیفه دیگری که بر ما واجب است این است که آنقدر اطلاعات جنگاوری داشته باشیم تا بر دشمنان دینی و میهنی خود غالب گردیم که این مهم را نیز در انجمن " علوم جنگی " به سر منزل مقصود می رسانیم انشاالله .

  حال یک وظیفه کاملا" واجب و ویژه ای که خداوند بزرگ و یکتا در قرآن بدان بندگان را دستور فرموده این است بر روی زمین بگردید و از سرگذشت پیشینیان خویش پند بگیرید اگر به یاد داشته باشید این جواب کتاب های تاریخی مان در مدرسه ها بود که چرا باید تاریخ بخوانیم اکنون که این امر به فرمایش خداوند خاص و ویژه گردیده چرا ما نباید در بخش ویژه از آن بهره ببریم بنده به عنوان یک کاربر دل سوز و عاشق سایت که پیشنه خوبی در انجام دادن کارهای خاص دارم از مدیران عزیز خواهش می کنم به بنده اعتماد نمایند و انجمن " علم تاریخ " را به بخش ویژه برگردانند تا رونقی دوباره گیرد . پیشاپیش ممنون

  پیشنهاد دیگرم این است که انجمن " هوا فضا " را که در حال نابودی به سر می برد را زیر انجمن انجمن " نیروی هوایی و ادوات " گردانید . پیشاپیش ممنون

  بنده یک پیشنهاد توفانی دارم که اگر مدیران لطف نمایند و نهایت اعتماد و پشتیبانی خود را از من به عمل آورند خودم روی سابقه کاریم تضمین می دهم که باعث اوج گیری سایت و مطرح شدن سایت در دنیای مجازی و در نزد افرادی که تخصصی دنبال مطالب خاص هستند گردد البته وعده سنگینی می دهم ولی اگر توانستم بخش پرباری از کار در آورم همین جا از مدیران عزیز خواهش می کنم اگر خواستند کسی یا کسانی را در مدیریت انجمن آتی با بنده شریک گردانند حداقل درجه اش از من کمتر باشد و حداقل قولی که می دهم بالا رفتن مخاطب و نظر دهنده و مطالب با ارزش است حال نظر من این است چون پایه هر حکومتی بر دو چیز استوار است که یکی قدرت است و دیگری ثروت و قدرت خود بر سیاست و جنگاوری بخش می شود و چون ما از این سه چیز انجمن " علم سیاست " و انجمن " علوم جنگی " را داریم کمبود انجمنی به نام " علم اقتصاد " بی نهایت احساس می شود امیدوارم مدیران عزیز همین حس را داشته باشند حا از ریاست محترم سایت تقاضا دارم گام محکم و بزرگی در این راستا بردارند و با اطمینان به موفقیت بنده انشاالله انجمن " علم اقتصاد " را در بخش ویژه افتتاح نمایند و بخش " تجاری و اقتصادی " را منحل نمایند چون هم بخش کوچکی است و هم کم بیننده بگزارید که به انجمنی قوی تبدیل گردد از طرفی ما در سایتمان کاربر ویژه ای به نام " Yaser " داریم که سابقه مدیریت در این بخش را در سایت سنترال دارد و نظر من بر روی ایشان این است که ایشان به درجه مدیر متخصص ارتقا درجه یابد که هم برایشان ایجاد انگیزه است و هم سابقه کاری مناسبی دارند و از ایشان برای مدیریت انجمن " علم اقتصاد " که انجمن وسیعی آن هم تخصصی خواهد شد در کنار بنده استفاده شود .

  بنده تمام جوانب کار را تخصصی سنجیده ام پیشنهادات پیششن من سابقه درخشانی برای بنده است و این سابقه با اعتماد و پشتیبانی مدیران عزیز حاصل گشته پس مدیران عزیز بیایید و این پیشنهاد بنده را اجرایی نمایید تا پله هایی دیگر را در مسیر موفقیت پشت سر بگزارید .

  در صورت تصویب این طرح توسط مدیران محترم چند ریزه کاری است که بلافاصله بعد از تصویب بنده در همین تایپک خدمتتان عرض می نمایم .

  شما مدیران همچو سرمایه گزاران موفقی هستید که با پشتیبانی سرمایه چرخانانی مثل من حقیر باعث خیر شدن چشم سایر سرمایه گزاران می شوید ( منظور سرمایه داران سنترا... ) آرزوی من موفقیت سایت است چون موفقیت سایت , شکست سایر رقبا است .


  پیروز و سربلند و جاودانه باشید .  بدرود - سعید مبشری مدیر ارشد انجمن - یاعلی
  بدرود _ پیروز و خرسند باشید _ یا علی
  شاه سعید مبشری

 2. #2
  کاربرسایت MR HAMID آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۱۱-۰۲
  نوشته ها
  156
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 4 در 4 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  با سلام ودرود بر شما kingsaeid دوست عزیز وگرامی ومدیر توانای مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش ^-^

  واقعا از اینهمه ابراز لطف و حس مسولیت ونگرش مثبت شما در سایت تقدیر و تشکر می شود.و واقعا از اینکه مجددا بعد از مدتها چندی است که حضور مجدد شما را شاهد هستیم باعث خرسندی است .
  ضمن تایید اکثر مطالب شما نکات زیر شایان توجه است :
  1-بخش تاریخ:
  از انجاییکه تاریخ نیز یک علم است وصد البته ویژه ومهم لذا بایستی در جایگاهی قرار گیرد که تناسب بیشتر و بهتری داشته باشد یعنی دقیقا همین جاییکه است یعنی علوم ویژه .

  2- هوا فضا :

  یه جورایی با شما موافقم در اسرع وقت در مورد جایگاه بهتر ان تصمیم گیری خواهد شد .

  3-درجه کاربری شما:

  با فعالیت رو به رشد شما درجه شما به عنوان پاداش ولیاقت وقدردانی از شما تعیین گردیده وارتقا خواهید یافت واین حق مسلم هر کاربر است .

  4-بخش اقتصاد:

  اولا که با نگاهی کلی به سایت متوجه تخصصی بودن ان شده که مستلزم ان است که هر بحثی به صورت تخصصی دنبال شود وبخش تجاری واقتصادی هر چند الان کوچک به نظر می رسد اما در اینده دستخوش تغییراتی به مرور زمان خواهد شد که بزرگ وتخصصی تر دیده خواهد شد..

  ثانیا هر بخشی که به صورت تخصصی دنبال شود به نوعی مهم و ویژه محسوب می شود و دلیل نمی شود که همه انها تحت یک عنوان ویژه قرار گیرند.البته با نظر شما که مطرح نمودید منظور شما چنین نیست که همه بخشها ویژه هستند وبایستی در بخش ویژه قرار گیرند اما این نظر ودیدگاه شما در مورد ویژه بودن بخشهای مطروحه شما است و ممکن است کاربردیگری بیاید وبخشهای دیگری را وِیژه حساب کرده وبرای خود نیز دلیلی منطقی داشته باشد وخواهان جابجایی بخشها باشد ...

  ثالثا با این وجود ضمن احترام به نظر شما بابررسی بیشتر سعی می کنیم تصمیمی اتخاذ نماییم که در برایند کلی نظر همه تامین گردد .


  5:در مورد کاربر معرفی شما از سوی شما :

  اولا این کاربر ان کاربر مدیر بخش اقتصادی سایت سنترال نمی باشد.
  ثانیا ایشان هیچگونه فعالیتی در بخش موبوط به اقتصاد نداشته اند.
  ثالثا ایشان فعالیت محدودی به نسبت سایر سایتها علی الخصوص در سایت سنترال دارند و اگر ارسالهای مشابه ایشان را در سایت سنترال مشاهده کنید متوجه نام اصلی کاربری ایشان را در ان سایت خواهید شد.

  رابعا ویژه شدن ایشان فقط بنا به درخواست دوستان بوده نه از روی فعالیت ایشان که می خواستند با این کار موجب فعالیت بیشتر ایشان در سایت شوند که متاسفانه چنین چیزی محقق نشد.

  6:سابقه شما

  در مورد زحمات وارایه طرحهای شما بحثی نیست اما تا کنون طرحهای قبلی شما نتایج مطلوبی از جمله سرازیر شدن کاربرهای فعال را نداشته است.ان شاء اله که در این حرکت جدید شاهد محقق شدن وعده های شما باشیم که صد البته زحمات شما بی پاسخ نخواهد ماند.

  7:شکست رقبا

  اولا هدف این سایت ارتقا سطح علمی بوده وبه هیچ وجه هدفی به نام شکست دیگران را ندارد.
  ثانیا با علم به اینکه رقابت با دیگر سایتها خوب است اما به شرط اینکه منجر به ارتقاء سطح علمی شود نه خدای ناکرده در گیری با دیگر سایتها به اطلاع شما برسانم که هیچ چیز به رقابت سالم نمی رسد.
  ثالثا ما بایستی به مدیران دیگر سایتها احترام گذاشته و به انها به دید دوست بنگریم نه حریف جنگی که در این صورت بخواهیم در صدد شکست انها براییم ویکی از شرایط ارتقاء روابط دوستانه است .

  سخن اخر:

  درنهایت با توجه به زحمات شما به شما پیشنهاد می دهم که همچنان شما اهداف خود را با همین وضع فعلی شروع و عملی کنید ان شاء اله در حد امکان سعی خواهد شد از نظرات و طرحهای شما نیز استفاده شود.

 3. #3
  کاربرسایت kingsaeid آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۱-۰۹
  محل سکونت
  تهران - kingsaeidmobashery@yahoo.com
  سن
  31
  نوشته ها
  3,498
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 16 در 16 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  با سلام خدمت مدیران زحمت کش و عزیزمان

  این داوری شما در مورد بنده یه ذره سخت گیرانه بود جذب کاربر برای سایت مدت زیادی لازم دارد مثلا" همین سنترال ببینید چند سال است و حالا این تعداد کاربر دارد آیا در شورع هم این تعداد را داشته ما تازه جوانیم و نزدیک به دو سال داریم که انشاالله با گذشت زمان و کارهایمان آنها را افزایش می دهیم از طرفی من کاربر نوعی حداکثر قادرم با فعالیت در بخش های مختلف بازار سایت را داغ کنم تا مهمان سایت را زنده ببیند .

  حال خود بگویید بنده در مدت حضورم سایت را هر روز زنده نگه نداشتم ؟

  و اگر یک ارگانی در دست داشتم مطمعن باشید حتما" دعوتشان می کردم بیایند و سایتمان را از نزدیک ببینند ولی بنده تنها با یک معلومات اندک در گود حضور دارم .

  من از هر اقدامی که باعث حضور حداکثری می شد استفاده کردم مانند :

  فعالیت هر روزه در مباحث گوناگون تاریخ , سیاست , خبرگزاری , موسیقی , نستراد آموس و ...

  به راه انداختن رقابت برای نفرات نخست سایت که خود شاهد بودید رنکینگ سایت از شروع بنده تا حال چقدر تغییر کرد خودم نفر چهارم شدم نفر نخست پس از مدتها ثبات جایش را به دوست عزیزمان " اعتقادات " داد که تا چندی پیش با نام دیگری فعال بودند و به همین شکل ده نفر اول که اگر اشتباه نکنم 5 نفرشان فعالیت نداشتند جایشان را به افراد فعالی داند که اسناد مربوط به این گفته ها را برای پرهیز از اشتباه می توان در مبحث " اخبار و آمار سایت " دید .

  ایجاد انجمن " خبر گزاری گنجینه دانش " که تا قبل از آن انجمن " اخبار " بود که فعالیت بی رمقی داشت و توانستیم با هم آنجا را به پایگاهی از اخبار روز تبدیل کنیم که انجمنی شد هر روز زنده و مایه افتخار است برای بخش ویژه .

  درست کردن مبحث " اخبار سعید " که باعث دوستان دیگر روی به مشابه سازی بیاورند و میاحثی طراحی نمایند که هر روز فعال است مانند " اخبار لیگ "

  درست کردن انجمن " علوم جنگی " که حال مانند یک دانشگاه جنگ به چشم می خورد و از مدیران عزیز همین جا تقاضا دارم که نام انجمن " علوم جنگی " را به انجمن " علوم جنگی « دانشگاه جنگ » " تغییر دهند امیدوارم این خواهشم را جامه عمل بپوشانید .

  و فعالیت های جالب جزیی .

  بنده فقط شاید قادر به جذب کاربر نبودم ( البته نظرم این است این مهم را باید در دارز مدت سنجید ) که آن هم اگر ریز تر بنگرید برای یک کاربر مثل من امری فوق العاده سخت است من همواره قول ایجاد بازار داغ را برای سایت می دهم انشاالله .

  حال از شما در اول دوستان خود و در دوم مدیران خود سوال می کنم به بنده چه نمره ای از 20 نمره می دهید ؟
  بدرود _ پیروز و خرسند باشید _ یا علی
  شاه سعید مبشری

 4. #4
  مديركل سايت ganjineh آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۱۹
  نوشته ها
  425
  سپاس ها
  107
  سپاس شده 26 در 22 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  با سلام خدمت شما kingsaeidدوست عزیز و گرامی

  خدمت شما عرض شود که من نمی دانم کجای بحث قلبی در مورد شما سخت گیرانه بوده اما این را می دانم که تماما به واقعیات اشاره شده است و بنده هم بانظر ایشان موافقم .البته موافقت بنده خدای ناکرده دلیلی بر نا دیدهگرفتن زحمات و طرحهای پیشنهادی شما نیست و همانطور که قبلا همملاحظه کرده اید تغییرات زیادی ا پیشنهادات شخص شما در سایت انجام شده استو از انجاییکه اینجا بخش پیشنهادات است مدیران سایت در تلاش هستند که دربین پیشنهادات بهترین را در حد امکان عملی سازند.و همواره احترام به نظراتو پیشنهادات و حتی انتقادات دوستان از وظایف مدیران محسوب شده که در موردنظرات شما هم چنین است .اتفاقا اگر نظر به سختگیری باشد به نظر من یهجورایی این قضاوت شما در مورد خودتان سختگیرانه است .حیف است که مدیرزحمتکش و لایقی چون شما خودش را درگیر این قضاوتها کند .ان شاء اله کهخداوند پاداش اصلی را بابت همه زحمات شما در عرصه زندگی چه در این سایت ودنیای مجازی و چه در دنیای حقیقی به شما عطا کند.

  این را در نظر داشته باشید که تمام کارها و زحمات شما دیده می شوند و موردقدردانی هر چند جزیی که ان شاء اله جزئی نباشد قرار خواهید گرفت .


  موفق و موید باشید.


  مدیریت مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
  12سال اهنگر نفس خود بودم برکوره ریاضت می نهادم و بر اتش مجاهده می تافتم و بر سندان مذمت می نهادم و پتک ملامت بر او می کوفتم تا نفس خویش را اینه ساختم و اسلامی تازه اوردم و همه خلق مرده دیدم.
  *بایزید بسطامی*
  مركز انجمنهاي اعتقادي گنجينه الهي:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  مركز انجمنهاي تخصصي گنجينه دانش:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 5. #5
  کاربرسایت kingsaeid آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۱-۰۹
  محل سکونت
  تهران - kingsaeidmobashery@yahoo.com
  سن
  31
  نوشته ها
  3,498
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 16 در 16 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  با سلام خدمت مدیران عزیز

  اول از همه دوستان عزیز من MR HAMID , ganjineh و دوم مدیران عزیز بنده در نخست باید بگویم من خوشحالم از اینکه شما دوستان برای سایت و دنیای خودمان واقعا" زحمت می کشید و امیدوارم من هم بتوانم در مسیر اهدافتان کمک حالتان باشم چون موفقیت در هر زمینه ای را دوست دارم .

  باید بگم از توجه تان به بنده بی نهایت ممنونم که وقت برای من قرار دادید من وظیفه خود می دانم نظرات خودم را مطرح کنم و شما لطف می کنید پیرامونش بررسی می کنید چه این طرح ها اجرایی شه و چه نشه من وظیفه خودم می دانم به دنیای خودم خدمت کنم البته الان که درست فکر می کنم در طرحهایم سلیقه ای هم عمل کردم و سعی می کنم سلیقه را از خودم دور کنم چون باعث همه پسندی طرح می شود .

  کماکان سعی می کنم نظرات خودم را در این قسمت درج کنم تا شما عزیزان بررسی کنید و اگر به صلاح سایت تشخیص دادید اجرایش کنید .

  من از این خوشحالم که به عنوان مدیر ارشد انجمن در کنار شما دوستان فعالیت می کنم .

  MR HAMID , ganjineh , HRG دوستان خوبم از محبت بی نهایت شما خیلی ممنون امیدوارم همواره از بنده راضی و خشنود باشید بالاخص HRG حمید گلم که خیلی اذیتش می کنم .

  از تغییرات حاصله خیلی ممنون ولی یاد بخش ویژه به خیر تمام سعی خودم را می نمایم تا این بخش نو پا پر بار گردد .

  باز هم نظر : اگر از لفظ دانشگاه بهتر نبود استفاده شود « دانشگاه جنگ » خیلی زیباتر است .

  بدورد - دوست دار شما سعید مبشری - یاعلی
  بدرود _ پیروز و خرسند باشید _ یا علی
  شاه سعید مبشری

 6. #6
  مديركل سايت ganjineh آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۶-۰۴-۱۹
  نوشته ها
  425
  سپاس ها
  107
  سپاس شده 26 در 22 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  عرض به حضور جنابعالی که با توافق مدیران و انجام تغییرات کلی سعی کردیم تا با دخالت مستقیم نظرات شما شکلی بهینه به قسمت مربوطه داده شود ولفظ دانشگاه را به کار نبردیم چون در سرچ گوگل با توجه به وجود سایتهای زیاد دانشگاهی همیشه در صفحات بعدی در اینده نمایان می شد ولی دانشکده هم که نسبتا هم معنا با دانشگاه است به نسبت دانشگاه کمتر مورد استفاده قرار گرفته و در سرچهای اینده امید اینکه در صفحات اولیه نمایان شود زیاد شود که بهتر موجب جذب کاربر خواهد شد.

  اما اینکه چرا دیگر بخش ویژه را برنگرداندیم :

  اول اینکه اگر ملاحظه کرده باشید در اسامی بیشتر سرشاخه ها تغییراتی صورت گرفت که بنا شد کلمه بخش به کار برده نشود و از طرفی با پیشنهاد شما مبنی به تغییر نام چند بخش به دانشگاه (دانشکده فعلی ) ان وقت بخش تبدیل به محل علمی و دانشی شد که دیگر نام بخش ویژه زیبنده ان نبود و دانش ویژه بهترین نام برای انجا شد.

  در قدم بعدی از انجاییکه خبرگزاری گنجینه دانش در محدوده دانشکده و علم کمتر می گنجید را نیز از ان سر شاخه جدا کردیم ولی برای اینکه ترتیب قبلی یه جورایی مراعات شود بلافاصله زیر همان بخشها اما در سرشاخه بعدی قرار داده شد.

  موفق باشید.
  12سال اهنگر نفس خود بودم برکوره ریاضت می نهادم و بر اتش مجاهده می تافتم و بر سندان مذمت می نهادم و پتک ملامت بر او می کوفتم تا نفس خویش را اینه ساختم و اسلامی تازه اوردم و همه خلق مرده دیدم.
  *بایزید بسطامی*
  مركز انجمنهاي اعتقادي گنجينه الهي:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
  مركز انجمنهاي تخصصي گنجينه دانش:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

 7. #7
  کاربرسایت kingsaeid آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۱-۰۹
  محل سکونت
  تهران - kingsaeidmobashery@yahoo.com
  سن
  31
  نوشته ها
  3,498
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 16 در 16 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  با سلام

  MR HAMID عزیز دقیقا" گفته هایت را قبول دارم و انشاالله که همگی موفق باشیم و سایتمان همیشه در صدر جستجوی گوگل باشد از لطفت خیلی ممنون .

  من هم با این تغییرات حاصله کاملا" موافقم و از شما دو مدیر عزیز و حمید رضای گل نهایت تشکر را دارم .

  بی زحمت مدیریت هوا و فضا را به بنده بسپارید تا رسیدگی مطلوب را انجام دهم .


  فعلا" - یاعلی
  بدرود _ پیروز و خرسند باشید _ یا علی
  شاه سعید مبشری

 8. #8
  کاربرسایت kingsaeid آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۱-۰۹
  محل سکونت
  تهران - kingsaeidmobashery@yahoo.com
  سن
  31
  نوشته ها
  3,498
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 16 در 16 پست

  Re: پیشنهاد برای پربارتر کردن بخش ویژه

  سلام

  مدیریت محترم و دوستان عزیز از اینکه مدیریت هوا و فضا را نیز به بنده دادید از شما تشکر می نمایم .

  تا پیشنهادی دیگر - یاعلی
  بدرود _ پیروز و خرسند باشید _ یا علی
  شاه سعید مبشری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. کتابچه آلیاژهای ویژه آهنی
  توسط HRG در انجمن شيمی و علم مواد chemistry
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۲۹ خرداد ۹۰, ۲۰:۲۷
 2. برنامه های ویژه احمدی نژاد در سفر به لبنان
  توسط HRG در انجمن اخبار سیاسی
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: یکشنبه ۲۱ شهریور ۸۹, ۰۰:۱۰
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۲۶ مرداد ۸۹, ۰۱:۴۸
 4. 11 پیشگویی 2008 به روایت پیشگوی کانادایی !!
  توسط hamid192 در انجمن گفتار پراکنده
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۳ دی ۸۶, ۱۸:۳۱
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: یکشنبه ۲۱ مرداد ۸۶, ۰۱:۲۶

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •