تيري آنري درصدد انتقام از رئال مادريد است.

تيم هاي رئال مادريد و بارسلونا هفته آينده در ديدار موسوم به ال كلاسيكوبه مصاف يكديگر مي روند و اين درحاليست كه اين دو تيم اسپانيايي اين روزهاوضعيت كاملاً متفاوتي نسبت به يكديگر دارند.

بارسلونا اكنون با 35 امتياز در جدول رقابت هاي لاليگا صدرنشين است ورئالي ها با 26 امتياز رده چهارم جدول را در اختيار دارند. در همين حال،تيري آنري مهاجم فرانسوي و موفق اين روزهاي بارسا كه دو سال پيش توانست بههمراه آرسنال برابر مادريدي ها پيروز شود، اين بار مي خواهد به همراهآبي-اناري پوشان پيروزي مقابل كهكشاني ها را تجربه كند.

آنري در گفت و گو با روزنامه Sport گفت: «از اينكه هنوز نتوانستم باپيراهن بارسا برابر رئال مادريد به پيروزي برسم، آزرده خاطر هستم، چرا كهپيش از پيوستن به بارسلونا هرگز مقابل آنها شكست نخورده ام.»

وي ادامه داد: «سفر فصل گذشته مان به برنابئو و تمامي اتفاقات بدي كهدر آن زمان براي ما رخ داد را همراه شرايط خود بازي دقيقاً به خاطر ميآورم. رفتن به آنجا و بازي كردن خيلي دشوار بود و از آن دشوارتر پذيرفتننتيجه بازي در پايان 90 دقيقه بود.»

مهاجم اسبق آرسنال خاطرنشان كرد: «من با آن شكست كنار آمدم و ديگر نميخواهم دوباره اين شكست را تجربه كنم. اين بازي ال كلاسيكو است و من برايپيروزي وارد آن مي شوم. برايم مهم نيست كه آيا رئالي ها در بحران هستند،آيا شكست هاي بسياري متحمل شده اند و آيا بازيكنان آسيب ديده بسياريدارند. در ديدار فصل گذشته، ما هم مشكلات خودمان را داشتيم. مسي تازه ازمصدوميت رهايي يافته بود، رونالدينيو سال خوبي را پشت سر نمي گذاشت، رافاماركس آماده نبود، اتوئو و دكو هم محروم بودند اما هيچكس براي ما اشكينريخت و اكنون ما هم براي رئال مادريد اشكي نخواهيم ريخت.»


منبع: ایسنا