نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: افزایش فروش محصولات همراه با سود بیشتر

 1. #1
  کاربرسایت SAREH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۳۰
  نوشته ها
  605
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  افزایش فروش محصولات همراه با سود بیشتر

  افزایش فروش محصولات همراه با سود بیشتر
  مردم محصولات و یا خدمات رااز شما خریداری میکنند زیرا آنها انتظار دارند سودی به دست آورند. البتهسود دریافتی برای آنها از پول ارزشمندتر است چرا که آنها ابتدا باید پولرا خرج کنند تا سود را دریافت کنند. شما میتوانید از سه راه مختلف از سوداستفاده کنید تا نتایج تولیدات خود را از طریق تلاشهای بازاریابی افزایشدهید.
  1- فورا وضع سودهای مشتریان احتمالی را در پیامهای تبلیغاتی ترسیم نمایید.
  2- با شور و هیجان احساس سوددهی را با افزودن علایق و سلیقههای مشتریان بیان کنید.
  3- مشتریان احتمالی را به لذت بردن از این سود دریافتی و دریافت سریع آن ترغیب کنید.
  برایجلب کردن مشتریان در آگهیهای تبلیغاتی اولین مجلهای که شما باید درنامههای تبلیغاتی خود و یا در بالای صفحه سایت اینترنتی میگذارید تعیینسود دریافتی مشتری در سرتیتر این صفحات باشد این مطالب را در افتتاحتبلیغات رادیو، تلویزیون نیز استفاده کنید. این مطالب مشتریان را در توجهبه مطلب غافلگیر میکند و یک دلیل قانعکننده برای ادامه خواندن و یا گوشدادن به این تبلیغات در مشتری ایجاد میکنید.
  بیان با احساس و شور برای لذت از سود دریافتی
  برایافزایش علایق مشتریان از مجلات تصویری که کمک خاصی به درک احساس لذت سوددریافتی مشتریان میکند استفاده کنید در اینجا مثالهایی از این مجلاتتصویری خاص برای گسترش مجلات تصویری شخصی میآید.
  میدانید ما تمامصورت حسابهای شما را دریافت و پرداخت میکنیم و کاری میکنیم شما وخانوادهتان دوبار در تعطیلات هفتگی به سر خواهید برد. (یک برنامهریزمالی)
  امروز صبح دوشنبه است هنگامی که از خواب برمیخیزید تمامهمسایههای شما هماکنون در بزرگراهها سعی دارند به موقع سرکار خود برسنداما شما و خانوادهتان در حال صرف صبحانه و در حال تصمیمگیری برایگذراندن باقی روز با مشتریان خود در سایت شخصی خودتان هستید (یک فرصتاینترنتی)
  برانگیختن مشتریان برای لذت بردن از سود دریافتی
  با در نظر گرفتن این مطلب که سود را سریعا به دست میآورید شما سه راه برای متقاعد کردن سریع مشتریان خود خواهید داشت.
  پیشنهاداتی را که در زمان کم جواب دهد ارائه دهید (مانند تخفیف، اضافه پاداش و غیره)
  چند راه آسان و سریع برای خرید فراهم کنید هرچه بیشتر بهتر (اتصال روی شبکه تلفن و فاکس و غیره)
  ارتقاو بهبود خدمات را تضمین کنید. این برای شما بسیار آسان خواهد بود که محصولو یا خدمات را از طریق شبکه ارتقا دهید. در غیر اینصورت پیشنهاد دهید کهمحصول شما سریعا به دست شما برسد مثلا حمل توسط شرکت به وسیله کشتی و یاسیستمی را فراهم کنید که بعد از سفارش مشتری محصول سریع به دست او برسد.
  آیاسود وجود دارد؟ مطمئن باشید شما در حال تبلیغی هستید که بزرگترین سوددهیرا برای مشتری خواهد داشت که اگر این محصول یا خدمت را دریافت کند بهویژگی آن سود خواهد رسید. یک ویژگی و خصوصیت بارز محصول خود را بیان کنید.برای مثال یک برنامه آنتیویروس دائما در هفته در حال به روز کردن خود استاین یک ویژگی بارز محسوب میشود. سود زمانی است که یک کامپیوتر جدیدهیچگاه به وسیله یک ویروس جدید اطلاعاتش خراب نمیشود و در نتیجه آنخواستههای خریدار تامین شده است. مردم هیچوقت چیزی را که ویژگی خاصنداشته باشد نمیخرند آنها چیزی را میخرند که با ویژگی خاص خودش تولیدسود کند.
  کارهایی برای تبلیغات کوچکتر
  شامل 3 روش کلی برای تبلیغسوددهی میشود و ما باید بتوانیم بر فضای کم تبلیغات غلبه کنیم چرا کهفضای قابل دسترسی کم است. در اینجا مثالی میزنیم از تبلیغی که شامل تنها18 کلمه برای تبلیغ فعالیت تجاری خود میشود.
  سود بیشتری دریافت کنید از فعالیتتان و از استرس و فشار روحی کمتری لذت ببرید قبل از رقابت رازها را کشف کنید.
  مشتریانمحصول یا خدماتی را خریداری میکنند که سود قابل ملاحظهای به آنهاپیشنهاد کند. سود را تعیین کنید سپس 3 روش مختلف برای فروش و بازاریابیمحصولات و موارد تبلیغی خود را به کار ببندید بعد از این شما از افزایشفروش خود و سودهای دریافتی غافلگیر خواهید شد

 2. #2
  کاربرسایت SAREH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۲-۳۰
  نوشته ها
  605
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  Re: افزایش فروش محصولات همراه با سود بیشتر

  درک تفاوت بین بازاریابی و آگهی های تبلیغاتی
  آیا شما یک خرید کننده اینترنت هستید؟ یا به سادگی برنامه ها و موارد مورد نیاز خود را از راه تقلب به دست می آورید؟ واقعا امروزه درک معنایی درستی از کلمه بازاریابی در اینترنت نشده است. اجازه بدهید ببینیم می توانیم یک مقدار این موضوع را برای شما روشن تر بیان کنیم. در تحقیقات دانشگاهی بازاریابی در حقیقت شامل فرآیند، محصول، مکان، قیمت و تبلیغات تجاری تعریف شده است.
  محصول: هیچ تجارتی بدون وجود محصول و یا خدماتی برای ارائه نمی تواند وجود داشته باشد و به طور خلاصه می توان گفت کار آفرین کسی است که به یک محصول، خدمات و یا ایده اعتقاد داشته باشد آنقدر که تمام زندگی خود را صرف توسعه آمال و آرزوهایش سرمایه گذاری در این مسئله کند. در طول تاریخ نیز هر موسسه حقوقی یا بازرگانی توسط به حقیقت پیوستن رویاهای یک کار آفرین شروع به کار کرده است. به هر حال زمان زندگی و زیست یک موسسه بازرگانی هنگامی است که آنها بتوانند بر احساساتی چون ترس طبیعی و معمول از ورشکستگی و عدم موفقیت غلبه کنند ویک کار آفرین کسی است که در درجه اول بتواند یک تعادل در ایجاد و راه اندازی یک شرکت با یک ارتباط موفقیت آمیز برقرار کند، کار آفرین کسی است که بتواند در مقابل فشارها مقاومت کند وبا دقت بسیار زیاد به حرکت خود ادامه دهد و تفاوتی دائم و خوب برای حفظ حالت ایده آل و خوب خود و شرکت داشته باشد
  مکان: در یک دنیای بدون اتصال به شبکه offline مکان با محلیت تعریف می شود. مکان با اسم حوزه اینترنتی و انتخاب سرویس میزبان ضمانت وب شناخته می شود. online و یا offline بودن مکان می تواند شرکت را بدون در نظر گرفتن کیفیت و ارزش محصول تولیدی و خدماتی و یا ایده های موجود بازسازی و یا به کل تخریب کند.
  قیمت: انتخاب قیمت در وهله اول پایه و اساس شرکت را تعیین می کند و معلوم می کند که آیا شرکت می خواهد یک شرکت نازل باشد و یا شرکتی با ارزش به نظر برسد. یک مثال می زنم دو شرکت Wal-mart و Staples را در نظر بگیرید (اختصارا W و S ) شرکت W یک شرکت هدایت کاهش و تنزیل در بازار بود و در عوض شرکتS یک شرکت متخصص در تهیه ملزومات اداری بود هر دو یک کار یعنی تهیه مقدار زیادی از تجهیزات اداری را عرضه می کردند اما در حقیقت می توانستیم این تجهیزات را با قیمت پایین در شرکت W پیدا کنیم.
  اما یک دلال و واسطه گر ماهر براحتی می توانست مشتریان فراوانی را برای شرکت S و محصولات آنها تهیه کند. اکنون این سوال برای شما پیش می آید که آیا می خواهید یک شرکت با ارزش مانند S باشید ویا شرکت نازل از لحاظ قیمتی مانند W
  تحقیقات نشان می دهد محصولات و خدماتی می توانند به هر قیمتی فروخته شوند که دسترسی عموم مردم به این محصولات بیشتر باشد. در رقابت فروش، بهترین قیمت و یا خدمات پس از انجام تحقیقات کافی و مطمئن به دست خواهند آمد.
  درک مفهوم متعادل در قیمت گذاری
  فرض کنیم ما در حال فروش یک محصول هستیم و فرض کنیم که می توانیم محصول خود را به قیمت 10 و 50 دلار بفروشیم و فرض کنیم اگر قیمت محصول به زیر 1 دلار ویا فراتر از 50 دلار برود فروش محصول به طرز چشمگیری کم شود. عمده درگیری ما انتخاب یک رنج قیمتی مناسب که بتوانیم محصول را بفروشیم است. تحقیقات نشان می دهند ما می توانیم 1000 مورد در هفته را با قیمت 10 دلار بفروشیم. هم چنین تحقیقات نشان دادند 500 مورد را نیز با قیمت 50 دلار در هفته می توان فروخت و همین تحقیقات تعداد 650 مورد در هفته با قیمت 45 دلار را تایید کرده است.
  با این تحقیقات فرضی ما می توانیم محصولات فرضی خود را به فروش برسانیم. ما به سادگی در می یابیم فروش محصول با قیمت 45 دلار در هفته سود دهی بیشتری را در یک خط سیر کلی برای ما به همراه خواهد داشت بنابراین ما می توانیم تصمیم درستی برای فروش محصول خود بگیریم و آن هم قیمت عمومی 45 دلار است، البته این مثال بسیار ساده ای برای هدف ما بود که من سعی داشتم برای شما بیان کنم. من معتقدم این تمایل و مثالها می تواند به درک درستی از روشهای توسعه کنترل قیمت محصولات کمک کند.
  آگهی تبلیغاتی: در حقیقت آگهی بازرگانی یک فرآیند اطلاع رسانی به مشتری جهت اطلاع از محصول و یا خدمات قابل ارائه به آنهاست. آگهی های بازرگانی به طور واضحی با هم تفاوت دارند و آنها برای اهداف خاصی باید تنظیم شوند.
  هشدار: اگر شما یک بازاریاب و یا تبلیغات کننده روی شبکه هستید لطفا عوامل مهمی را درباره ارزش و کیفیت تبلیغات خود در نظر داشته باشید. آن عوامل چیستند؟ زمان شما. ارزش زمان شما مطمئنا هم ارزش دلارهای شما است و باید زمان در حسابهای تبلیغاتی بازرگانی محسوب شود. این را برای این گفتم که بسیاری از تبلیغ کنندگان روی شبکه این دیدگاه کسی را ندارند وخیلی راحت زمان را از دست می دهند و زمانی بالغ بر 20 ساعت را صرف فروش محصول خود در سایتهای مجانی فروش محصول می کنند.
  آیا شما یک بازاریاب شرافتمند هستید یا صرفا یک تبلیغ کننده محصول، اغلب کسانی که وارد تجارت اینترنتی می شوند به آنها بازاریاب گفته می شود اما هنوز خیلی از بازاریابها مانند اکثر مردم با چسباندن تبلیغات پشت شیشه فروشگاه خود تبلیغ می کنند. یک بازاریاب واقعی هیچ گاه بدون داشتن کار با مزیت تبلیغ نمی کند آنها زمانی را برای برنامه ریزی، سنجیدن و اندازه گیری عکس العملها و باز خورد تبلیغات خود و نتایج حاصله ازآن می کنند و دلارهای زیادی را نیز صرف این اهداف می کنند. کار آفرینان واقعی با کمال دقت و ظرافت هنر بازاریابی را برای تشکیل شرکتی که در میان سایر موسسه ها نیز رواج باشد دنبال می کنند و اگر شما یک مبلغ تجاری هستید که تساوی کلی بازاریابی را نادیده می گیرید محکوم به شکست هستید.
  اگر شما خود را یک بازاریاب بنامید بنابراین باید رفتار بازاریابی حرفه ای را نیز داشته باشید مطمئن شوید هر دلاری که خرج می کنید به خوبی خرج می شود مطمئن شوید هر دلاری را به دست می آورید به درستی خرج می کنید. بازاریابی خوب است که مردم نسلهای بعد به دنبال موجودیت شما می باشند و همواره از موفقیت شرکتی که سعی داشته از دیگران برتر باشد مثالهایی برای هم بزنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. همگام با فرشتگان-اصول همراهی و روشهای ارتباط
  توسط ARVAH در انجمن تماس با ارواح
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: شنبه ۱۰ اسفند ۸۷, ۰۰:۵۵
 2. 11 مسافر يك پژو سواري بر اثر تصادف در آتش سوختند
  توسط GHOLNAZ در انجمن بایگانی اخبار حوادث
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۰۵ دی ۸۷, ۰۰:۳۵
 3. مسواک برقی بهتر است یا مسواک معمولی؟
  توسط M.MEDICAL در انجمن دندان ودندانپزشکی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۹ آذر ۸۶, ۲۰:۰۸
 4. سواد چيست و باسواد كيست؟
  توسط hrg1356 در انجمن دانش عمومی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۱ مرداد ۸۶, ۲۱:۵۴
 5. اصول اوليه گياه خواري
  توسط Unknown در انجمن گياه درماني
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۱۰ مرداد ۸۶, ۱۴:۲۱

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •