فارسی ساز مووبل تایپ نسخه 4.2 منتشر شد!
مووبل تایپ ابزاری است که با آن می توانید از وبلاگ نوشتن لذت ببرید. این ابزار قابلیت های زیادی در اختیار شما می گذارد تا با استفاده از آن افکار و دیدگاه های خود را در سطح وب منتشر کنید. مووبلتایپ تنها طراح صحنهای است که من و شما در آن بازی میکنیم و گاهی به تماشای بازی دیگران مینشینیم.

در این میان پلاگین فارسی ساز نیز هدفی جز کمک به فارسی زبانان و فراهم کردن زمینه استفاده بهتر از مووبل تایپ ندارد. پلاگین فارسی ساز می کوشد تا صحنهای بیاراید که مطابق نیاز ها و تمایلات مدیران سایت ها و وبلاگ نویسان فارسی باشد.


امکانات و تواناییها:
- محیط کاملا فارسی و چیدمانی مطابق با زبان فارسی
- امکان تغییر زبان از فارسی به انگلیسی و بالعکس برای هر کاربر به صورت جداگانه
- تغییر خودکار تاریخ آرشیو ها ، نوشته ها ، نظر ها و آدرس های تکی نوشته ها به تاریخ شمسی و تغییر آن به میلادی در صورت خواست کاربر
- ویراشگر WYSIWYG فارسی
- پلاگین های پیشفرض فارسی


پیش نیاز:
پلاگین فارسی ساز نسخه 2 برای مووبل تایپ 4.2 طراحی و پیاده سازی شده است. از این رو برای استفاده از این پلاگین حتما باید از مووبل تایپ 4.2 استفاده کنید. شایان ذکر است که مووبل تایپ 4.2 ماندگارترین نسخهای از مووبل تایپ است که تا به حال از طرف شرکت سیکس اپارت منتشر شده است.


حق استفاده:
پلاگین فارسی ساز برای استفادههای شخصی و غیرتجاری رایگان است. اما برای استفاده تجاری باید لایسنس معتبر آن از نویسنده پلاگین خریداری شود. قیمت لایسنس تجاری این پلاگین برای هر وبسایت 250٫000 ریال ایران (و یا 25 دلار امریکا) است که برای پرداخت آن باید ابتدا با نویسنده تماس بگیرید.عنوان تجاری شامل تمامی بنگاههایی میشود که به نحوی کسب درآمد میکنند و تنها شامل تجارت آنلاین نیست.

حجم:
حدود 1.7 مگابایت برای نسخه 2.0 (RC1)


دانلود:
برای دانلود فارسی ساز مووبل تایپ نسخه 4.2 به صفحه مربوط به این پلاگین [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]در سایت رسمی مووبل تایپ فارسی مراجعه کنید.
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][