وبسایت تست درایور سخت افزارها، driveragent.com

وبسیاتdriveragent یکی از سایت های قدرتمند است در زمینه چک کردن سخت افزارها ودرایورهای آنها است.این سایت تحت نظر شرکت گیگابایت (Gigabyte)، سازندهمعروف سخت افزار کامپیوتر مشغول به کار است.در ابتدا برای آشنایی بیشترتوضیح مختصری در مورد درایور سخت افزار ها ارائه می کنیم.
تمامی سختافزارهای که شما به کامپیوتر خود متصل می کنید مانند: چاپگر، موبایل،اسکنر، پلاتر، وب کم، کارت صدا، کارت گرافیک، دوربین دیجیتال و ... احتیاجبه نرم افزاری دارند تا بتوانند با کامپیوتر و سیستم عامل شما هماهنگ شوندو قابل استفاده شوند.بطور ساده بدون نرم افزارهای راه انداز (درایور) سختافزارها بدون استفاده خواهند بود.بعضی از سخت افزارها نیز که مشاهده میکنید با اتصال به کامپیوتر اجرا می شوند نیز درایور دارند ولی این درایوردرون خود سخت افزار است و با اتصال آن به کامپیوتر و شناسایی توسط سیستمعامل بطور اتوماتیک نصب می شوند مانند موس و یا بعضی دوربین های دیجیتال.

اینسایت با برسی آنلاین و بسیار کوتاه کامپیوتر شما (سخت افزارهای کامپیوترشما) و چک کردن درایورهای آنها، به شما می گوید که ورژن و نوع درایور شمادر چه حالتی است و آیا اینکه درایور جدیدی برای این سخت افزار وجود داردیا نه.

+ شما با انجام این از مزایای زیر برخوردار می شوید:
1- کارایی بهتر کامپیوتر شما.
2- بالا بردن پایداری سیستم حود.
3- اضافه کردن قابلیت های جدید به سیستم خود بدون ارتقای سخت افزار.
5- بالا بردن امنیت.
6- بالا بردن سلامت سخت افزار خود.
7- رفع خطاها و مشکلات گذشته.
8- هماهنگی بهتر سیستم عامل با سخت افزار.
9- شناسایی سریع توسط سیستم عامل .
10- و... .

اینسایت تقریبا از تمامی سخت افزارها و در تمامی زمینه ها پشتیبانی می کند وبا ویندوز جدید ویستا سازگاری دارد و ورژن سخت افزارهای شما را نیز نسبتبه ویندوز ویستا چک می کند.
برای انجام این کار ابتدا وارد صفحه اصلیوبسیات شوید به آدرس "www.driveragent.com" و بر روی گزینه "Scan Naw,Itis Free" کلیک کنید.پس از باز شدن صفحه مورد نظر همان طور که از شما میخواهد تمامی پنجره های باز شده را قبول کرده و قابلیت Activex مرورگر خودرا فعال کنید.سپس مدتی صبر کنید تا سیستم شما را چک کند.

پساز بازرسی سیستم، صفحه ی دیگری برای شما باز می شود که کلیه سخت افزارهایشما را به همراه درایورهای آنها را لیست می کند.درایورهایی که جلوی آنهاعلامت
زده شده است یعنی بروز هستند و آخرین ورژن آنها نصب می باشد.ولی راه اندازهایی که جلوی آنها علامت
زدهشده است، نشان دهنده این است که ورژن درایور شما قدیمی است و نوع جدیدی ازآن موجود می باشد که با کلیک بر روی عکس دیسکت جلوی آن می توانید آن رادانلود و نصب کنید.

مزایای سایت:
1- سریع و آسان.
2- دارا بودن بیش از 130 هزار درایور جدید برای انواع سخت افزارها.
3- پشتیبانی کامل از ویندوز ویستا.
4- آمارهی دقیق با نمودارهای گرافیکی.
5- تحت نظر شرکت بزرگ گیگابایت.
6- ارائه لینک مستقیم درایور برای دانلود.
7- و... .

+ لینک سایت: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]