AutoPatcher یک کلکسیون فراگیر از Patch ها و اضافات و بهبود کننده های رجیستری می باشد که به شما این قدرت را می دهد تا همیشه ویندوز شما به روز باشد و در مقابل مشکلاتی که روز به روز بر سر راه شما قرار میگیرند مقابله کنید.

خوب مطمئناً شرکت مایکروسافت به فکر است تا این به روز رسانی ها مانند اسم خودش به روز باشند و در مقابل مشکلات جدید بتونن ایستادگی کنند و حرفی برای گفتن داشته باشند، مایکروسافت هم با ارائه ویندوز هر ماهه خود این کار را برای شما انجام داده است.
بدون شک ویندوزهائی که با نام Integrated عرضه می شوند بسیار بهتر از نسخه های قبلی که مثلاً برای سال 2003 هست می باشند، شما هم برای مقابله با دشمنان و سد راههای جدید باید از این نسخه های ویندوز استفاده کنید.

دیگر لازم نیست که شما به اینترنت متصل شوید و آپدیت های جدید را دریافت کنید که معلوم هم نیست با ویندوز شما سازگاری مناسبی داشته باشند، چون خیلی ها با این مشکل برخورد کرده اند که بعد از نصب آپدیت های جدیدی که از طریق آپدیت ویندوز اجرا می شوند با مشکلات فراوانی از جمله بالا نیامدن سیستم عامل مواجه شده اند، اما این نسخه از ویندوزها کاملاً تست شده اند و مطمئناً کارائی بهتری نسبت به آپدیت های مستقیم مایکروسافت دارند.

ما که از ویستا آنچنان راضی نبودیم، بهتره که به همون اکس پی خودمون برگردیم با توجه به اینکه هرگز لینوکس را کنار نمیگذارم.