نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  مطالبیرو از کتاب سرنوشت روح نوشته دکتر مایکل نیوتن در باب تقسیم و یکی شدنمجدد روح براتون انتخاب کردم و قرار میدم تا بخونید و استفاده کنید. اینکهاین مطلب رو انتخاب کردم به نظرم پر بار اومد از جهاتی هم میتونه برخیابهامات را برطرف کنه.

  تقسیم و یکی شدن مجدد روح:

  تواناییروحها در نقسیم انرژی شان , بر جنبه های زیادی از هستی روح تاثیر میگذارد. شاید اصطلاح بسط یافتن روح بهتر از تقسیم روح باشد. همانطور کهقبلا در مطلبی تحت عنوان اشباح ذکر شد تمام روحهایی که به کره زمین میآیند , حتی آنهایی که دو زندگی همزمان در بیش از یک جسم دارند, قسمتیانرژی خود را در دنیای روح باقی میگذارند. درصد انرژی که روحها باقیمیگذارند متفاوت است , اما هر ذره هز نور , نسخه کامل ذرات دیگر و جلوه ایاز هویت کامل روح است. این پدیده مشابه هولوگرام است که در آن تصاویر نوریاز هم جدا میشوند و سپس به صورت مضاعف در می آیند و هولوگرام را به وجودمی آورند. در عین حال وضعیت روح با هولوگرام تفاوتهایی هم دارد. اگر تنهادرصد کمی از انرژی روح در دنیای روح باقی بماند , این ذره بیشتر در وضعیتسکون قرار میگیرد, زیرا غلضت آن کم است. هرچند, از آن جایی که این انرژیبه شکل خالص و نیالوده باقی می ماند, هنوز قوی است.
  هنگامی که وجودذخیره انرژی خودمان در دنیای روح پی بردم , بسیاری از نکات برایم جاافتاد. عظمت سیستم قابلیت تقسیم روح , در بسیاری از جنبه های معنویزندگانی ما تاثیر میگذارد. مثلا اگر شخص محبوب شما سی سال پیش از شما فوتکند و دوباره به این دنیا بازگردد , وقتی به دنیای روح بازگردید هنوزمیتوانید او را ببینید.

  پس از مرگ توانایی روح برای یکی شدن باخودش , یک فرایند طبیعی ترمیمی است. یکی از سوژه هایم تاکید داشت که: "اگر ما تمام انرژی خود را در یک جسم زمینی وارد کنیم, فیوز مدارهای مغزجسم میزبانش خواهد پرید! " اگر تمام انرژی یک روح وارد جسم یک انسان شود,مغزش را تحت انقیاد قدرت روحی خود در می آورد. ظاهرا این وضعیت حتی درمورد روحهایی هم که رشد نکرده اند و چندان قوی نیستند صادق است. گمانمیکنم که چگونگی اشغال ذهن توسط روح در مراحل اولیه تحول انسانی , توسطاستادان عالی مقام معنوی , که کره زمین را به عنوان مدرسه جهان خاکیانتخاب کرده اند, بررسی شده است.

 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  از اینها گذشته , اگر تمام ظرفیت انرژی روح در یک جسم قرار بگیرد کل فرآیند رشد روح در روی زمین را نفی میکند, زیرا در اینصورت روح برای مبارزه با مغز مشکلی نخواهد داشت. کل روح از طریق قدرت یافتن قسمتهای مختلف انرژی اش در زندگیهای زمینی مختلف , نیرومند تر می شود. آگاهی کامل روح , تاثیر مضر دیگری هم دارد. اگر روح انرژی خود را تقسیم نکند, در هر جسم انسانی خاطرات بیشتری در حافظه معنوی روح باقی میماند. فراموشی به روح امکان میدهد وارد آزمایشگاه دنیا شود, بدون اینکه وظایفی را که برای انجامشان به آنجا فرستاده شده است بشناسد. همچنین فراموشی روح را از حمل اضافه بارهای مربوط به شکست های گذشته آزاد میکند , طوری که بتوتند با گرایش جدید و اطمینان خاطر بیشتر با مسایل و مشکلات مواجه شود. شبح گزارش شماره 15 نشان داد که ممکن است روح در تخمین درصد انرژی که با خود به این دنیا می آورد , اشتباه کند. یکی از سوژه ها این درصد را (ضریب نوری ما) می نامید. تعجب در این ست که یافته های من نشان میدهند که روحهای سطح 4 و 5 بیشتر از روحهایی با رشد کمتر خود را در معرض کمبود انرژی قرار می دهند. این موضوع بوسیله روح مبارز گزارش شماره 22 نشان داده شد. معمولا یک روح بسیار پیشرفته کمتر از 25 درصد انرژی خود را به زمین می آورد, در حالی که روحی که کمتر به انرژی یک روح تحول یافته, حتی کمتر , اما خالص تر , قابل ارتجاع تر و نیرومند تر است. به همین دلیل است که روحهای جوانتر باید در به جسم آمدنهای اولیه انرژی بیشتری با خودشان بیاورند. بنابراین, کیفیت نیروی ارتعاشی روح, که نشاندهنده تجربه و خرد روح است , معرف قدرت آن است, نه حجم انرژی آن.

  چطور این اطلاعات به ما کمک میکنند ترکیب مجموعه نیروی روح و انرژی انسانی را درک کنیم؟ هر روحی , بدون توجه به تعداد اجزایش , یک میدان انرژی خاص دارد که بازتابی از صفات جاودانی آن است. هنگامی که این خود معنوی با ساختار شخصیتی یک مغز مادی ترکیب میشود, میدانی با غلظت بیشتر بوجود می آورد . ظرافت این همزیستی آنقدر پیچیده است که من فقط بطور سطحی و مختصر به آن دست یافته ام. این دو انرژی به اشکال مختلف واکنش نشان میدهند تا از نظر دنیای خارج یکی شوند. به همین علت است که سلامت جسمانی , حواس و احساساتمان تا این حد به ذهن معنوی مان مربوط است. فکر رابطه نزدیکی با کیفیت ترکیب و شکل گیری این انرژی ها با یگدیگر دارد و اینکه این دو چطور در جسم , یکدیگر را تغذیه میکنند.

 3. #3
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  من از متغیر غلظت انرژی در هر جزء روح , در فرایند تقسیم روح نام برد. این عنصر به تجربه روح مربوط میشود. متغیر دیگر تراکم انرژی مادی در هر جسم و ترکیب احساسی آن است, که موجب تحرک جسم می شود. اگر روحی همزمان وارد دو جسم شود و به هر جسم چهل درصد انرژی اش را منتقل کند, تجلی این انرژی در هریک از جسمها متفاوت خواهد بود.
  فرض کنید از یک صحنه واحد هنگام صبح , ظهر و شب عکس بگیرند. تغییرات مربوط به انکسار نور لثرات متفاوتی روی فیلم میگذارد. انرژی روح ها پبش از آمدن به زمین طرح خاصی دارند, اما هنگامی که به زمین می آیند تغییر میکنند و این تغییر بستگی به شرایط محلی دارد. هنگامی که در دنیای روح زندگی آینده خود را بررسی میکنیم , به ما میگویند جسمی که اشغال خواهیم کرد به چه مقدار انرژی نیاز دارد. اما با خودمان است که چه میزان انرژی با خود بیاوریم. بسیاری روح ها مایلند بخش عمده انرژی شان را در دنیای روح بگذارند, زیرا آنها به خانه اصلیشان و فعالیتهایی که در آنجا رخ میدهد بیشتر علاقه دارند.
  آسیبهای عاطفی و جسمانی از ذخیره انرژی روح میکاهد. اگر ما ذرات انرژی مثبت مان را داوطلبانه به دیگران بدهیم , از انرژی مان کاسته میشود و حتی ممکن است توسط افراد منفی تخلیه شویم. برای ایجاد و نگهداری مکانیزمهای دفاعی حفاظت از خود, انرژی لازم است. زمانی یکی از سوژه هایم به من گفت: (وقتی نورم را با کسانی که فکر میکنم که لیاقت دریافتش را دارند سهیم میشوم , چون داوطلبانه داده ام , سریعتر میتوانم دوباره شارژش کنم.)

  خواب یکی از بهترین راه های تقویت و تجدید انرژی روح است. در خواب بار دیگر میتوانیم انرژی مان را تقسیم کنیم و آزادانه به گردش بپردازیم, در حالی که درصد کمی را در جسم بجا میگذاریم که در صورت نیاز به بازگشت , بلافاصله به ما اطلاع دهد. همانطور که قبلا ذکر شد , تقسیم روح بویژه هنگامی که جسم در حالت بیماری, بیهوشی یا اغماست , سودمند است.
  از آنجایی که زمان برای روح آزاد شده , عامل محدود کننده ای نیست, دوری از جسم برای ساعتها , روزها و یا هفته ها مشکلی برایش ایجاد نمی کند و نشاط بخش هم هست. همچنین روح در مواقع بحرانی بوسیله روحهای مهربان شارژ میشود. ما این تقویت انرژی را به الهامی عمیق تعبیر میکنیم. چند ساعت استراحت به دور از جسم, تاثیر شگفت انگیزی بر روح دارد. این اثر در صورتی حاصل میشود که بخش باقیمانده روح در حال فعالیت معمول خود بماند و ناچار به تجزیه و تحلیل های پیچیده خواب نباشد. در غیر اینصورت با خستگی از خواب بیدار خواهیم شد.

 4. #4
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  از آنجا که روح مختار است با تقسيم خود همزمان دو زندگي داشته باشد, چنين تصميمي چه اثراتي به بار خواهد آورد؟ بسياري از مردم معتقدند که زندگيهاي همزمان يک روح متداول است. يافته هاي من نشان ميدهد که اين پديده اصلا متداول نيست, روح هايي که خود را به دو يا چند قسمت تقسيم ميکنند و بطور همزمان در جسم هاي مختلف زندگي ميکنند, خواهان تسريع در يادگيري هستند. به اين ترتيب روح حداکثر ده درصد از انرژي اش را در دنياي روح باقي ميگذارد و بقيه را در دو يا چند جسم قرار ميدهد. از آنجا که ما مختار هستيم راهنمايان با اين عمل موافقت ميکنند, اما توصيه ميکنند که از آن اجتناب کنيم. . بطور کلي چون احتمال در مضيقه قرار گرفتن انرژي بسيار زياد است , اغلب اين روح ها پس از يکي دوبار تجربه زندگي همزمان از ادامه اينکار منصرف ميشوند. معمولا روح هازندگي همزمان نمي خواهند, مگر اينکه بيش از حد زياده طلب باشند. همچنين روح ها انرژي خود را به دوقسمت نمي کنند تا بصورت دوقلو به جسم بيايند. تقسيم انرژي باي ورود به يک خانواده , با همان خصوصيات ژنتيکي , اثرت والدين , محيط , مليت و غيره , اجازه تجربيات متنوع نمي دهد و مفيد نيست. فقدان تنوع باعث ميشود روح انگيزه زيادي براي اينکار نداشته باشد.
  مردم کنجکاوند بدانند دو روحي که در بدن دوقلوهاي مشابه وجود دارند, تا چه حد شبيه به هم اند. دو نفر از سوژه هاي من , دو دختر جوان بودند که حدود 30 سال داشتند و با فاصله يک دقيقه از يکديگر متولد شده بودند. روح هاي اين دو زن بطور صميمانه اي با يکديگر مربوط بودند و در يک گروه روحي قرار داشتند, گرچه مونس روحي همديگر نبودند. هريک از آنها مونس هاي روحي خود را پيدا کرده بودند و در حالي که عشق عميقي به شوهرانشان داشتند, زندگي مي کردند. اين دو روح هزاران سال به عنوان دوستان نزديک , خواهر و برادر, پدر و مادر و فرزندان باهم زندگي کرده بودند و هرگز زن و شوهر نبوده اند. آنها در گذشته هرگز با هم دوقلو نبوده اند و دوقلو بودن آنها در اين زندگي دو دليل دارد. يکي اينکه آنها در زندگي قبليشان در مورد اعتماد به يکديگر مشکلاتي داشتند که هنوز حل نشده بود. اما به قول خودشان دليل اصلي اين است که ( وقتي ما با هم هستيم مجموع انرژي مان دو برابر ميشود که براي دسترسي به اذهان ديگران موثرتر است)

 5. #5
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  مردم از من ميپرسند اگر روح در طول زندگي جنيني با خودش انرژي کافي نياورد, آيا ميتواند در طول زندگي انرژي بيشتري کسب کند؟ يافته هاي من نشان ميدهد که اگر ميزان انرژي در دنياي روح تعيين شود, به همان اندازه هم باقي خواهد ماند, افزودن دائم انرژي (تازه ) لز دنياي روح , تعادل دقيقي را که از ابتدا بين روح و مغز انساني برقرار شده است مختل خواهد کرد.همچنين به نظر ميرسد که امکان آوردن ماده اثيري , از روحي که در دنياي روح مانده به جسم خاکي غير ممکن است. گرچه بعضي از روحها در مواقع بحراني ميتوانند به کمک راهنمايانشان با باقيمانده انرژي ذخيره شان ارتباط برقرار کنند و موقتا از آن استفاده کنند. فرابيند يکي شدن روح ها با باقيمانده انرژي شان , وقتي برايم آشکار ميشود که آنها را به تجربه مرگ زندگي قبلي شان بر ميگردانم. غير از مواردي که در آخرين زندگي زميني مشکلاتي وجود داشته باشد, اغلب روح ها در يکي از سه ايستگاه معنوي اوليه, نزديک دروازه هاي روح , طي آشنايي مجدد با دنياي روح يا بعد از ملحق شدن به گروه روحي خود , تعادل انرژي شان را دوباره به دست مي آورند. روح هاي پيشرفته معمولا در آخرين ايستگاه پياده ميشوند.

 6. #6
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  در جسم و ذهن و حتی در سایت توجه به روح کم و یا سطحی است
  گوش دادن به ندای روح ازسخت ترین کارهاست .

  بارهاپیش آمده که افرادی قاطعانه گفته اند و باور داشته اند که زنده می ماننداما وقتی روح تصمیم به خروج گرفته آنها عقیده خود را تغییر داده اند .

  روح تا چه حد در تصمیم خود مصر است؟

  اگر فوریتی نباشد چند صباحی دیگر با جسم می ماند و بازی زندگی را به او می سپارد

  قصدروح از به این دنیا آمدن "تکامل "است ولی چنا نچه برایش روشن شود که اقامتدر عالم هستی مقاصد عالی را تامین نمی کند و راهی برای تکامل او از طریقجسم وجود ندارد تصمیم به خروج می گیرد زیرا در جسم باقی ماندن برایش یک"تراژدی" به حساب می اید

  برای روح مرگ نوعی رهایی و خلاصی است

  دقیقادر لحظات پایانی عمر است که ما متوجه می شویم چه بخشی از تثلیث جسم ذهنروح ما برگ برنده را در دست دارد؟ خود واقعی ما کدام است؟ پس همیشه فکرکنیم که لحظه آخر است و به روح مان غذا برسانیم

  تلاشمان بر آن باشد که برای منافع سطح پایین روح مان را نفروشیم و یا نکشیم

  روح فرمانده واقعی ست
  چگونه می توان به بهترین وجه به ندای روح گوش فرا داد؟

  اولین وظیفه آنستکه صزیحا بدانیم :روح به دنبال چه چیزی است؟

 7. #7
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: تقسیم و یکی شدن مجدد روح

  سه ایستگاه معنوی:

  دریافتانرژی بندرت از دروازه روح اتفاق می افتد, با این حال گاهی این اتفاق میافتد. در نقل قول زیر شوهر متوفای این زن انرژی مختصر باقیمانده همسرش رادر اولین ایستگاه معنوی برای او می آورد:
  "عشق من به آسانی توانست مختصر انرژی را که ذخیره کرده بودم به کاربیندازد. شوهرم آن را برای من آورد و در حال که یکدیگر را در آغوش گرفتهبودیم به آرامی بصورت لحافی روی تمام وجود من کشید. او می دانست که چقدرپیر و خسته بودم و لذا خودش خودش خواست نزد من بیاید. پس از تماس اولیهبقیه انرژی من مثل آهنربا به من ملحق شد. چقدر احساس کشایش میکنم. قبل ازهر چیز فهمیدم که بهتر میتوانم فکر اورا بخوانم و رویدادهای اطافم رااحساس کنم."

  اگر راهنماها تشخیصدهند که در ایستگاه دوم و طی جلسه آشنایی مجدد با دنیای روح داشتن قسمتبیشتری از انرژی به نفعمان خواهد بود نتایج آن متفاوت خواهد بود. اصولااین تشخیص مبتنی بر این عقیده است که جلسه آشنایی و راهنمایی که پس از یکزندگی مشکل ترتیب نی یابد فرایتد را مفید تر میکند.
  از این گذشته ممکناست به دلایلی بعد از جلسه آشنایی و راهنمایی بلافاصله به گروه روحی خودملحق نشویم. در اینجا یک نمونه از بهم پیوستن مجدد دو قسمت روح در ایستگاهمعنوی دوم ذکر شده است:

  "راهنمای من اوراند نگران من است که چرا واکنش نشان نمی دهم. او در حال انجام کاری است که ما آنرا آب کردن شکل مادی مینامیم.
  اوباقی انرژی مرا در یک ظرف زیبا و شفاف قرار میدهد انرژی در درونش میدرخشد.اوراند پیش من می آید و آن را به دستهای من میفشارد. من ارتقای انرژی خودمرا مثل عمل شارژ الکتریسیته احساس میکنم. سپس نزدیکم می آید فرکانسنواسانات طبیعی مرا تحریک حمی کند تا انرژی ای را که در دنیای روح باقیگذاشته امبا سهولت بیشتری بپذیرم. ..."


  اغلب روح ها بعد از بازگشت به گروه روحی شان با باقیمانده انرژی شان در دنیای روح یکی میشوند. سوژه ای چنین توضیح داد:

  "یکیشدن با باقیمانده انرژی ام پس از رسیدن به خانه و در جوار دوستانم آسانتربود. در اینجا انرژی استراحت کرده من به آرامی و با سرعت مطلوب خودم به منتزریق میشود. هر وقت آماده باشم میروم و میگیرمش"

  گزارش بعدی مصاحبه ای با یک سوژه است که در فرصت بعدی میگذارم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. سیلوهای موشکی ایران برای حملات احتمالی!
  توسط hrg1356 در انجمن دانشکده جنگ
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: سه شنبه ۰۳ آذر ۸۸, ۱۹:۳۶
 2. 5 دلیل معاون سابق سینمایی برای حمایت از میرحسین
  توسط hamid192 در انجمن اخبار ويژه انتخابات ايران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۰۴ خرداد ۸۸, ۲۱:۴۳
 3. روش تبدیل و نصب برنامه های سیمبیان 7 و 8 روی سیمبیان 9.1
  توسط SAREH در انجمن نرم افزارهاي Symbian
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۲۹ شهریور ۸۷, ۰۴:۰۷
 4. تقدیر از حسین رضازاده بعنوان قهرمان ورزشی
  توسط YAS در انجمن بایگانی اخبار ورزشی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۲۰ شهریور ۸۷, ۱۷:۳۹
 5. کوچکترین سیم سیلیکون جهان تولید شد
  توسط mina در انجمن بایگانی اخبار علمی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: جمعه ۱۴ تیر ۸۷, ۰۹:۰۶

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •