[align=center]SunCalendar 3.0 Full

[/align]این نرم افزار یک تقویم خورشیدی با خاصیت پیام گذاری ، نمایش مناسبت ها،شمارش معکوس،قابلیت ورق زدن تقویم،سازگاری با ویندوز ویستا ، گرافیکی زیبا و .... است.

دارای چهار قسمت اصلی به شرح زیر میباشد:

صفحه اصلی که در این قسمت قابلیت ورق زدن تقویم گنجانده شده که میتوانید با انتخاب هرو روز مناسبت انروز را ببینید و اگر احیانا پیامی برای آنروز گذاشته اید آنرا نیز مشاهده کنید با پشتیبانی از تمام سالها.

پیام گذاری همانطور که از اسم ان معلوم است میتوانید پیام های خود را برای تمام ماهها و روزهای سال جاری بگذارید و حتی میتوانید برای یک روز بینهایت پیام زمان دار بگذارید و همچنین میتوانید تمام پیامهایی را که گذاشته اید اعم از زماندار یا تمام وقت ببینید و ویرایش کنید و دراین قسمت نیز میتوانید تاریخچه تمام پیامهایی را که برای هر سالی گذاشته اید ببینید.

بخش تنظیمات که میتوانید برنامه را به سلیقه یخود تنظیم کنید درضمن میتوانید تعداد روز مورد نظر برایشمارش معکوس را هم دراینجا وارد کنید.

ابیات: از خصوصیات جالب دیگر این برنامه این است که شما می توانید گزینه نمایش ابیات را فعال کرد تا در موقع راه اندازی سیستم پنجره نمایش پیام ظاهر شده وابیاتی را به صورت اتفاقی از میان کتابخانه ابیات نمایان کند الیته میتوانید با راست کلیک بر روی آیکون برنامه درSystem Try نیز این ابیات را ببینید.[align=center]
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
[/align]

منبع :.:: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ::.