همانطور که در اخبار پرشین هک خواندید یک گروه تحقیقاتی از هکرهای ایرانی که متعلق به چند گروه امنیتی و هکری معروف ایران بودند به هدف شفاف سازی سایت ایکس پی گروپ تشکیل شد.نتایج این گروه تحقیقاتی:

روز گذشته در اخبار سایت پرشین هک خواندیم که سایت xp-group.net در تاریخ 5 مهر هک شد. با خواندن ادامه این خبر، متوجه شدیم که این سایت توسط گروه دلتا هکینگ مورد نفوذ قرار گرفته و هک شده است.

در خبرها خوانده بودیم که گروه XP که یک گروه وهابی ظاهرا اماراتی است در تاریخ 28 شهریور تعداد زیادی از سایت های مراجع تقلید و شخصیت ها و مراکز مذهبی شیعه را هک کرد. با کمی جستجود در google متوجه می شوید که این گروه که نزدیک 2 سال است در حال فعالیت و هک کردن سایت های مختلف است، هیچ سایت رسمی ندارد!

با Whois گرفتن از دامنه سایت xp-group.net از طریق لینک زیر به نتایج جالبی برخورد می کنید:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Created: 2008-09-20مشخص است که این دامنه در تاریخ 20 همین ماه میلادی ثبت شده است یعنی درست 6 روز پیش و دو روز بعد از هک شدن سایت های مهم شیعه توسط گروه .XP

با مشاهده ثبت کننده ICANN این دامنه متوجه می شوید که دامنه xp-group.net در سایت DIRECTI ثبت شده و قرار دارد و دقیقا همان سایت ثبت کننده دامنه ای که دامنه deltahacking.net قرار دارد. فقط دامنه xp-group.net منوی Privacy policy را در پنل دامنه خود انتخاب کرده است تا اطلاعات شخصی که دامنه را ثبت و نگهداری می کند را برای اشخاصی که whois می گیرند نمایش ندهد.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]با دیدن آمار و رنکینگ سایت xp-group.net در سایت جهانی alexa به نکته جالب تری برخوردیم. 95 بیش از درصد آمار کل بازدید این سایت از کشور ایران بوده است و تنها کمتر از 5 درصد کل بازدید این سایت از کشورهای دیگر بوده است! لینک اثبات این موضوع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]ممکن نیست که یک سایت گروه عرب که در امارات هستند بیشترین بازدیدش از کشور ایران باشد!

بنابراین به آن حدس و شکی که کرده بودیم نزدیکتر شدیم ...

با مشاهده dns و فضای هاست این سایت (ns01.000webhost.com ) متوجه می شوید که ایشان فضای این سایت را از 000webhost.com که یک سایت free هاست می باشد به صورت رایگان گرفته است. در صورتی که گروه XP حتما توانایی خریدن یک هاست معمولی با هزینه نادر را دارا است.

و در نهایت با search کردن سایت xp-group.net در google متوجه شدیم که در هیچ سایت عربی لینک این سایت داده نشده است و فقط در چند سایت ایرانی ( که زیاد معتبر هم نیستند ) خبر هک شدن این سایت را توسط گروه دلتا منتشر کرده اند![برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]دلایل فنی دیگری نیز موجود است که برای پیگیری به مراجع قانونی داده می شود.

تمامی این دلایل نشان دهنده این است که سایت xp-group.net سایت گروه هکری XP نیست و مدیر تیم دلتا اقدام به ثبت این سایت و طراحی یک صفحه بسیار ساده برای این سایت کرده است و خود پس از 4 روز و تبلیغاتی که برای هک کردن این سایت کرده است، اقدام به تغییر چندین باره صفحه این سایت در دو شب گذشته می کند. ( برای اینکه نشان دهد گروه XP در حال تصحیح سایت خود هستند )

متاسفانه ایشان از هر جمله ای برای بی احترامی و توهین به تشيع و شيعيان در این سایت استفاده کردند تا نشان دهند که چقدر مذهب خود برای ایشان بی اهمیت است و برای معروفیت دست به هر کار ناجوانمردانه ای زدند.متاسفیم برای دشمنان ایران و ایرانی و شیعیان ...

گروه تحقیقاتی تیمهای هکری مختلف ایران

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]