اضافه کردن regedit – msconfig و .. به کلیک راست MY Computerتقریبا یک سال و نیم پیش پستی با عنوان " اضافه کردن Shutdown ، Drive Cleanup و .. به کلیک راست MY Computer " را برای بخش ترفند در رجیستری در وبلاگ قرار دادم که این پست جز یکی از پر بازدیدترین مطالب وبلاگم شد به خاطر همین تصمیم گرفتم قسمت های جدید به منوی کلیک راست MY Computer اضافه کنم و تغییراتی بهینه در فایل مربوط به این ترفند ایجاد کنم و این امکان را در اختیار بازدید کنندگان وبلاگ قرار بدهم که بر اساس نیاز خودشان هر کدام از فایل ها ی مربوط به این ترفند را اجرا کنند . در ترفند قبلی در کلیک راست MY Computer بخش های : Shutdown ، Control Panel ، Add/Remove ، LogOff ، Drive Cleanup و Restart اضافه می شد ولی در فایل رجیستری جدید بخش های جدیدی به جای برخی از بخش های قدیمی قرار داده ام از جمله :
1- msconfig
2- Regedit
3- Device Manager
4- calculator
5- Event Viewer
و دو بخش Restart و Shutdown را نیز در این فایل قرار داده ام .
در واقع با انجام این ترفند بسیار جالب و مفید در رجیستری به منوی کلیک راست MY Computer شما بخشهای جدیدی مطابق تصویر بالا اضافه می شود .

دوستان ابتدا باید فایل مربوط به این ترفند را دانلود کنند و سپس آنرا از حالت زیپ خارج کنند و با کلیک بروی فایل رجیستری مربوط به این ترفند آنرا اجرا کنند و بعد از اجرای فایل رجیستری اگر بروی MY Computer کلیک راست کند مانند عکس بالا بخش های جدید اضافه می شود . البته دوستان می توانند با کلیک راست بروی این فایل رجیستری و انتخاب گزینه edit مسیر تغییرات در رجیستری را مشاهده و خودشان به طور دستی این کار را انجام دهند .
دانلود با حجم 1 کیلوبایت
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]