امروز قصد معرفی نرم افزاری را داریم که یکی از بهترین نرم افزارهای ساخته شده برای اینترنت موبایل ( gprs یا wifi ) است . توسط این نرم افزار و فقط توسط اینترنت موبایل شما می توانید به مشاهده ۶ کانال ماهواره در گوشی های خود بپردازید . پس از ساعت ها جستجو و تلاش و صرف وقت توانستیم این نرم افزار را برای سه سیستم عامل s60 ( سری ۶۰ نوکیا ) s603rd ( سری ۶۰ ورژن ۳ ) و uiq 3 ( سیستم عامل گوشی هایی مانند p1 و p990 ) آماده کنیم و در سایت قرار دهیم . متاسفانه نسخه ای از این نرم افزار با فرمت جاوا ارائه و ساخته نشده است و ما هم شرمنده آن دسته از عزیزانی هستیم که گوشی های جاوا مانند سونی اریکسون دارند . این نرم افزار فوق العاده محبوب Vimio Live TV نام دارد . حتما الان این سوال در ذهن شما خطور کرده است که مگر امکان دارد که این نرم افزار ها با سرعت پایین اینترنت ایرانسل کار کند ؟؟؟
بگذارید ما پاسخ تان را بدهیم . بله امکان دارد . این نرم افزار بر روی دو گوشی سایت موبایل ها دات کام به طور کامل تست شد . بدیهی است به علت ترافیک بالای شبکه ایرانسل تصاویر دریافتی دارای قطع و وصلی هایی هستند اما این مشکل فقط در ساعات شلوغی شبکه ایرانسل وجود دارد . فقط کافیست این نرم افزار را یک بار در ساعات ۳ تا ۷ صبح تست کنید تا با کمال نا باوری ببینید که کانال هایی که به تماشای آن ها پرداخته اید بدون قطع و وصلی به شما نمایش داده می شوند . اما این موضوع فقط مربوط به اینترنت سرعت پایین ایرانسل است و اگر شما از اینترنت WIFI که دارای سرعت بالاست استفاده کنید به هیچ وجه مشکل قطع و وصلی تصویر را ندارید . بگذارید حال که صحبت WIFI شد برای دوستانی که این کلمه را نمش شناسند کمی توضیح بدهیم . در بیشتر کشورهای خارجی و در بیشتر اماکن مانند رستوران ها و فرودگاه ها و …. مسئولان این اماکن برای رفاه حال مشتریان خود نوعی اینترنت بی سیم را فراهم کرده اند . این اینترنت بی سیم دارای سرعت بالا در حد ADSL است . این اینترنت توسط تمام گوشی و نوت بوک هایی که دارای کارت شبکه بی سیم یا همان WIFI هستند قابل دریافت است . از گوشی هایی که دارای WIFI هستند می توان به N95 و N82 و N78 , …. نام برد . این اینترنت در کشورهای خارجی به صورت تمام رایگان ارائه می شود . در ایران هم در بعضی فرودگاه ها مانند فرودگاه تهران و یا نمایشگاه کتابی که چند وقت پیش در تهران برپا شده بود این اینرتنت وجود داشت . اما متاسفانه تعداد این اماکن برعکس کشورهای خارحی بسیار کم است . خوب بگذارید به ادامه معرفی نرم افزار بپردازیم .

vimio Live TV قابلیت دریافت ۶ کانال از بهترین کانال های ماهواره را دارد که این کانال ها را در زیر نام می بریم :

۱- Cnn INTL

2- DVD STREAM

3-EUNAN KING

4- FASHION TV DVD

5- SKY NEWS

TRAVEL CHANNEL - 6

توضیح مهم اینکه اگر از اینترنت ایرانسل برای تماشای این کانال ها استفاده می کنید هنگام انتخاب کانال ها از شما پرسیده می شود که این کانال ها با کیفیت LOW نمایش داده شوند یا با کیفیت HIGH و شما هم برای دریافت بهتر تصاویر کیفیت LOW را انتخاب کنید .

این لیست کانال ها همیشه ثابت نیست و در برخی از ساعات روز با دیگر کانال ها تعویض می شود و فکر نمی کنیم احتیاج به توضیحات بیشتر باشد و تست و کارکرد این نرم افزار را به خودتان می سپاریم .

دانلود نرم افزار Vimio Live TV برای گوشی های سری ۶۰ ( S60 ) با حجم ۱۲۴ کیلوبایت
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ... ve-s60.zip

دانلود نرم افزار Vimio Live TV برای گوشی های سری ۶۰ ورژن ۳ ( S603RD ) با حجم ۲۱۱ کیلوبایت
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ... s603rd.zip
دانلود نرم افزار Vimio Live TV برای گوشی های UIQ3 ( نسخه مخصوص P990 و P1 و … ) با حجم ۱۴۷ کیلوبایت
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] ... e-uiq3.zip
پسورد فایل های فشرده : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]