افزایش کیفیت ( ال سی دی ) های سونی اریکسون

اکثردارندگان گوشی های SonyEricsson (از هر مدلی) هنگامی که تصويری را به پشتصفه ( Backgraund ) انتقال ميدهند از کيفيت LCD گوشی خود رضايت کافی راندارند و تقريبآ هميشه در مقايسه گوشی Sony Ericsson خود با گوشي هایNokia به خصوص مدلهایی دارای (LCD 16 M.Color)-ال سی دی- 16 ميليون تعدادرنگ از کيفيت و وضوح ال سی دی گوشی خود کاملآ نا اميد ميشوند و افسوسميخورند که چرا به دنبال Nokia های 16 ميليون رنگی نرفته اند .
دراينجا شما ميخانيد که چگونه ميتوانيد کيفيت ال سي دی Sony Ericsson خود رادر حد Nokia های 16 ميليون رنگی برسانيد ، شايد هم بهتر ، البته در برخیمدلهای SonyEricsson مثل k800i - k810i - w610i - k550i - p990i - w830i و... ولی شما ميتوانيد اين کار را تقريبآ برای همه گوشی های SonyEricssonانجام دهيد .
راز کار اين است که :

- شما هر عکسي را که انتخابکرده ايد با هر (Format) فرمتي که دارد بايد آن را به فرمت PNG تبديل کنيدمثلآ با نرم افزاري مثل Adobe Photoshop .
- اندازه عکس PNG ذخيره شده بايد برابر اندازه LCD گوشي باشد .
- کساني که کار با Photoshop را ميدانند مشکلي براي اين کار ندارند .
- اين توضيهات براي افراديست که کار با Photoshop را نميدانند يا مبتدي هستند .

روش کار :
- عکس مورد نظر را در Photoshop با کليک بر روي گزينه File سپس گزينه Open باز کنيد .
- سپس کليدهاي Ctrl+N را با هم بگيريد (از چپ به راست)، صفحه New ظاهر ميشود .
-در مقابل گزينه Width عدد مربوط به طول LCD را وارد کنيد (مثلآ براي K800iWidth=240=Pixels)) و در مقابل (Height=320=Pixels) عدد مربوط به عرض LCD .
- در مقابل (Resolution=70=Pixels/CM) . سپس OK را بزنيد .
-با نگه داشتن کليد چپ موس بر روي عکس اول ، آن را بکشيد و بر روي صفحه بازشده جديد ببريد و کليد چپ موس را رها کنيد تا تصوير بر روي صفحه جديدمنتقل شود .
- در صفحه جديد عکس را از گوشه هاي کادر با اندازه همينصفحه جديد هماهنگ کنيد و با Doble Click-دوبار کليد بر روي عکس آن راتاييد کنيد .
- در آخر براي ذخيره کردن عکس کليد هاي Ctrl+Shift+S (ازچپ به راست) صفحه Save As ظاهر ميشود در نوار مقابل Format گزينه(PNG*.PNG) را انتخاب کنيد و عکس را در محل مورد نظر و با اسم دلخواهذخيره کنيد . با کليک کردن بر روي Save .

تذکر :
- اين کار برروي گوشي هاي Nokia باعث افزايش کيفيت تصوير نمي شود زيرا LCD گوشي هايSonyEricsson تصاوير PNG را بهتر از LCD هاي Nokia نشان مي دهند .
- از اين روش براي ساخت Themeهاي SonyEricsson با وضوح و کيفيت بالا ميتوان استفاده کرد .
****
برگفته از[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]