نرم افزار پیام رسان فارسی
با استفاده از نرمافزار پیامرسان فارسی شما میتوانید پیامکهای فارسی با حجم حدود 200 کاراکتر را ارسال نمائيد. اين در حالی است که در حالت عادی و بدون استفاده از اين نرم افزار، پيامک های فارسی با حجم بيش از 70 کاراکتر به چندين پيامک شکسته می شوند و اين مساله هزينه مضاعفی را برای کاربر تحميل می کند. بنابراين، استفاده از اين نرم افزار نه تنها امکانات فارسی را برای ارسال پيامک های شما فراهم می سازد ، بلکه باعث صرفه جويی قابل توجهی در هزينه های شما خواهد شد.


لازم به ذکر است که اين نرم افزار امکان ارسال پيامک های فارسی در دو حالت فشرده و غير فشرده را دارد. در حالت فشرده گوشی تلفن همراه گيرنده بايد نرم افزار پيام رسان فارسی را داشته باشد تا پيامک دريافتي قابل خواندن باشد، ولی درحالت غير فشرده، پيامک ارسالی بر روی گوشی هايی که اين نرم افزار را ندارند نيز قابل خواندن می باشد. نحوه استفاده از اين دو حالت در راهنماي نرم افزار آمده است. توصيه می شود قبل از استفاده از اين نرم افزار راهنما را به دقت مطالعه نمائيد.

نرم افزار پیامرسان ابزاری برای ارسال پیامک های فارسی است. این برنامه بر روی تمامی گوشیها و PDAهای دارای جاوا با امکانات زیر قابل اجرا میباشد:
MIDP 2.0
CLDC 1.0
JSR 120
100 KB free memory

تقریبا حدود هفتاد درصد گوشیهای مشترکان دارای این ویژگیها میباشند.

با استفاده از نرمافزار پیامرسان میتوانید پیامکهای فارسی را با حجم حدود 200 کاراکتر ارسال کنید. پیامکهای ارسالی توسط این برنامه، توسط نرم افزار پیامرسان دیگری که بر روی تلفن همراه مقصد نصب شده است، قابل دریافت و مطالعه میباشد. توسط پیامرسان میتوان برای افرادی که این نرم افزار را ندارند، نیز پیامک فارسی ارسال کرد، که شرح داده خواهد شد.

دريافت نرم افزار پيام رسان فارسی : نسخه جاوا - 0.91

فایل فشرده حاوی فایل jar برنامه (قابل نصب بر روی اغلب گوشیها)
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

فایل فشرده حاوی فایلهای jar و jad برنامه (مخصوص نصب بر روی گوشیهایی که برای نصب علاوه بر فایل jar نیاز به فایل jad نیز دارند؛ نظیر اغلب گوشیهای سامسونگ، برخی از گوشیهای نوکیا و ...)


فایل فشرده حاوی فایل jar برنامه برای گوشیهایی که دکمه C یا Clear ندارند
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]