[COLOR=#306060 hasbox=2]" تلویزیونهای قرانی" شرکت ال جی کره جنوبی وارد بازار خاورمیانه شد [/COLOR]
[BLOCKQUOTE][/BLOCKQUOTE]
[COLOR=#003030 hasbox=2]شرکت ال جی الکترونیکس بزرگترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی در کره جنوبی امروز سه شنبه از عرضه نوعی جدید از تلویزیون در بازار منطقه خاورمیانه خبر داد که متن دیجیتالی قران کریم بر روی سیستم ان نصب شده است .


[/COLOR]
[COLOR=#556655 hasbox=2]به گزارش شیعه نیوز، شرکت ال جی الکترونیکس کره جنوبی امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد این تلویزیونها در ابعاد چهل و دو و پنجاه اینچ به بازار کشورهای خاورمیانه عرضه شده و به بینندگان این امکان را می دهد که با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور ، منوی مربوط را روی صفحه بیاورند و همه یکصد و چهارده سوره قران کریم را قرائت کنند .
این تلویزیونها همچنین مجهز به حافظه ای جانبی به قدرت یکصد و شصت گیگابایت برای ذخیره سازی تصویر هستند و بینندگان می توانند تا بیش از ده قسمت را در میان متون و ایات قرانی به دلخواه انتخاب و ذخیره کنند .
پارک جونگ سوک از مسئولان بخش صفحه نمایش پلاسمای شرکت ال جی اعلام کرد ما پس از اگاهی از اشتیاق مسلمانان منطقه خاورمیانه در قرائت روزانه ایات قران ، تصمیم به تولید و عرضه این تلویزیونها گرفتیم.
شرکت ال جی سال گذشته اعلام کرد قصد دارد تا سال دو هزار و دوازده میلادی با عرضه محصولات دلخواه و مورد توجه مصرف کنندگان ، میزان فروش لوزام خانگی تولیدی خود را در خاورمیانه و کشورهای افریقایی تا شش میلیارد دلار افزایش دهد . [/COLOR]
[COLOR=#006666 hasbox=2]

منبع خبر: [COLOR=#ff6600 hasbox=2]واحد مرکزی خبر[/COLOR] [/COLOR]
[HR]


[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]