اطلاعات جدید رسیده از تلاش های محمد رضا گلزار برای رفع ممنوع الکاری حکایت می کند.

این بازیگر سینما که مدتی است دوران ممنوع الکاری خود را سپری می کند، اینروزها تلاش های فراوانی را برای حضور مجدد در سینما آغاز کرده که یکی ازآنها دیدارهای پی در پی با مسعود کیمیایی کارگردان برجسته سینمای ایراناست.

کیمیایی این روزها در حال فراهم کردن مقدمات ساخت فیلم جدید خود با نام «شریک» است و گلزار به وی پیشنهاد کرده که در قبال سرمایه گذاری کامل برایساخت این فیلم، وی ایفای نقش اول فیلم شریک را به عهده بگیرد و با تلاشهای این کارگردان برجسته سینمای ایران دوباره به سینما بازگردد. البتهاطلاعات رسیده حاکی است نقش اول فیلم شریک به طور قطعی به «پولاد کیمیایی»تعلق دارد و حتی با در نظر گرفتن توافق اولیه گلزار و کیمیایی، این بازیگرباید نقش دوم فیلم استاد را ایفاء کند.

بد نیست بدانید این ملاقات ها در آرایشگاه گلزار صورت می گیرد که درخیابان قلهک واقع شده است. این آرایشگاه مجهز به چند دستگاه « سولاریوم»جهت برنزه کردن پوست است که با وجود ممنوعیت استفاده از این دستگاه بهدلیل خطراتی که دارد، همچنان در این محل مورد استفاده قرار می گیرد.

از سوی دیگر خبرهای رسیده حاکی است علت ممنوع الکاری این بازیگر، نه بهدلیل درخواست دستمزد هفتاد میلیون تومانی و نه به دلیل شکایت تهیهکنندگان، بلکه صرفا به دلیل درگیری منجر به بازداشت وی با یک افسر وظیفهشناس اماراتی و نیز کشیده شدن کار به سفارت ایران در امارات و بازداشت ویدر یکی از ایستگاه های پلیس امارات بوده و به دلیل ابعاد وسیع این پرونده،یکی از دستگاه های فعال در امور خارج از کشور، از وزارت ارشاد خواسته تااین بازیگر ممنوع الکار شود که این ممنوع الکاری قطعا تا پایان فعالیتدولت فعلی ادامه خواهد یافت. گلزار که به دلیل این مسئله دیگر امکاندریافت ویزای امارات را نیز ندارد، این روزها در تلاش برای رفع ممنوعالکاری خود شیوه های مختلفی را می آزماید که یکی از آنها برگزاری یک مراسم«افطار» با حضور جمعی از مسوولان سینمای ایران، تهیه کنندگان و کارگردانهای شاخص و برخی از چهره های صاحب نفوذ است. هنوز از جزئیات برگزاری اینمراسم افطاری اطلاعات دیگری منتشر نشده است.


ksabz