بازی شهادت
«این بازی هیچ شانسی برای صلح باقی نمی گذارد. »
این جمله را ((ران پراسر)) سخنگوی وزارت امور خارجه اسرائیل در باره تبلیغ فرهنگی حزب الله لبنان در ساخت بازی رایانه ای عنوان کرد.
سالهاستکه استراتژیستهای فرهنگی صهیونیستی و آمریکایی با ساخت بازیهای رایانه ایهدف دار و مبتذل کودکان جهان اسلام را سرگرم می کنند.
حزب اللهلبنان(Hizbullah Lebanon) به عنوان اولین پاسخ در سطح کل جهان اسلام اقدامبه ساخت بازی رایانه ای تحت عنوان Special Force نمود ...

طراحان بازی های رایانه ای در لبنان با شبیه سازی جنگ های و مقاومت های حزب الله لبنان در جنوب لبنان این بازی را ساخته اند.

اینبازی را می توان در پاسخ به ساخت بازی رایانه ای دلتا فورس که در آننیروهای حزب الله لبنان به عنوان تروریست و دشمن نمایش داده می شوندقلمداد کرد.

در این بازی شما در نقش یک چریک حزب الله لبنان با دراختیار داشتن سلاحهای ابتدایی مانند چاقو، نارنجک، کلت و کلاشینفک به جنگباصهیونیستها ، تانک ها و هلیکوپتر های آپاچی اسرائیلی می روید.

در این بازی شما برای تمرین تیر انذازی به تصاویر شارون شلیک می کنید.درطی بازی هدف شما باید نابود کردن دشمنانتان یعنی صهیونیستها باشد در اینراه چنانچه تمامی مراحل را با موفقیت کامل بگذرانید نهایتا مدال افتخار ازسید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان دریافت می کنید و چنانچه در طیمراحل توسط دشمنان دنیای اسلام کشته شوید باز هم شکست نخورده اید چرا کهشما به مقام والای شهادت نائل شده اید و به جای اینکه روی صفحه مونیتورعبارت game over ظاهر شود عبارت شهید ظاهر می شود.

یکی از امکاناتیکه حزب الله لبنان برای جهانی شدن این بازی به آن افزوده است قابلیت زبانیآن است به این معنی که این بازی علاوه به زبان عربی قابلیت تبدیل به زبانانگلیسی ،فرانسوی و فارسی را دارا می باشد.

ساخت این بازی موردتوجه بسیاری از رسانه های جهانی قرار گرفت و از سویی خشم دولت اسراییل رابر انگیخت به طوری که کشورهایی که مجوز ورود و پخش این محصولات فرهنگی رابه کشورشان میدهند را تهدید به قطع رابطه کرده است!!

به نظر میرسد که زمان آن رسیده که ایران که خود را ام القرای جهان اسلام می نامداقدام به تولیداتی در این زمینه برای آگاه سازی افکار عمومی جهان و انسجامدر دنیای اسلام نماید.

به عنوان مثال بازی در مورد حکم تاریخی امام پیرامون سلمان رشدی ساخته شود؟

برای کسب اطلاعات پیرامون این موضوع می توانید به سایت بازی specialforce به آدرس [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]مراجعه کنید .

منبع:سایتهای اینترنتی