نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: روش پیشگویی به وسیله پاندول (آونگ)

 1. #1
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  روش پیشگویی به وسیله پاندول (آونگ)

  علومپوشیده یک مساله اجتماعی و گروهی نیست , بلکه یک ذوق فردی است و همانطورکه هر فرد می تواند در خلوت خانه به نقاشی , آموزش موسیقی , گفتن شعر ...بپردازد می تواند در رشته های پاراسایکولوژی , مدی تیشن یوگا ,خودهیپنوتیزم و ... هم به مطابعه و تمرین مشغول باشد. برای کسانی که بهمطالعه و تجربه در تمرکز بر روی گوی کریستال یا پاراسایکولوژی هم میپردازند , این کارها با معنا و مفید خواهند بود
  دریافتاهای خارج از حسیمطالبی هستند که با آموزش درست و تمرین مستمر بسادگی قابل فراگیری هستند وهم می توان در این زمینه ها به پیشرفت هایی نایل آمد . اگر تاروت و سایرروشهای آینده نگری بتوانند قدرتهای درونی فکر راپیش ببرند , باید از آنهاهم استفاده کرد.

  استفاده از نوسانات پاندول یا آونگ:
  استفادهاز حرکت پاندول یکی از قدیمی ترین و قویترین روش هایی است که به کمک آن میتوان بسهولت اطلاعات مفیدی در زمینه روشن بینی کسب کرد. استفاده از پاندولدر بنایی یا کشف آبهای زیر زمینی شهرت و سابقه زیادی دارد , ولی در علومماوراء الطبیعه سابقه ای طولانی تر , اما نه به آن معروفیت , با کمی ذوق وصرف وقت از این وسیله ساده می توان اطلاعات بسیار زیادی کسب کرد. از حرکتپاندول بر روی یک نقشه یک منطقه در راستای کشف افراد یا اموال گمشدهاستفاده کرده اند و در زمینه تشخیص و درمان بیماریها هم می توان از آنبهره گرفت. برخی از افراد در زمینه علوم تغذیه برای کشف نیاز انسان بهبرخی از ویتامین ها و مواد معدنی تحقیقات گسترده ای کرده اند. برای کسانیکه از این حرف متعجب شده اند , باید به این اصل اشاره کنم که تمام موجوداتزنده بهصورت غریزی در شرایط بیماری و فقر غذایی به سوی مواد غذایی درمانگرو مفید اشتیاق پیدا می کند که این خاصیت در خانواده گربه سانان بسیار شدیدو چشمگیر است.
  هرچند در انسانبه این غریزه مفید طبیعی توجه نشده , ولیهنوز زنان آبستن در شرایطی که دچار کمبود وینامین و آهن و در دوره بارداریمیشوند , به صورتی گنگ و گیج به خوردن مواد عجیب و غریب تمایل پیدا میکنند و احساس می کنند این مواد داروی در آنها هستند. این مثال مثل بسیاریاز موارد نشان می دهد که چطور انسانها به کشف پ پرورش استعدادهای درونیخود بی توجه بوده و تا چه حد از این غفلت خود زیان می بینند. هرچند اینامکان وجود دارد که پاندول هایی زیبا با طراحی های بدیع را از مغازه هاییکه وسایل کار برای علوم روحی رامی فروشند , تهیه کرد , ولی خیلی راحت تربا یک نخ ساده و یک انگشتری نسبتا بزرگ می توان یک پاندول بسیار خوب ساخت.
  اگرشما تا به حال با اینگونه پاندول ها کار نکرده اید یا از نحوه کار آنهااطلاهی ندارید برای شروع کار مطالبی به شما یاد می دهم تا همین امروز آصارو کاربردهای پرقدرت و بدیع آنها را نظاره کنید. این تمرینات ساده باعث میشوند تا شما بیشتر با پاندول و کار آن آشنا شوید و پس از مطالعه مطالببعدی به تجربیات عمیقتری روی بیاورید.
  دایره ای به قطر تقریبی 15سانتیمتر را بر روی یک ورقه کاغذ سفید یا مقوای صاف رسم کنید. سپس به کمکیک خطکش و با خط نقطه چین آن دایره با به دو قسمت تقسیم کرده و این خط رادر خارج از محیط دایره هم ادامه بدهید.
  کاغذ یا مقوای را بر روی میزیکاملا پهن کنید و در حالی که بر روی یک صندلی راحت نشسته اید , آرنجخودتان را بر روی میز تکیه بدهید و در یک شرایط راحت و ریلکس , در حالی کهنخ پاندول یا انگشتری را در خود سه سانتیمتر بالاتر از مرکز قرار دهید.
  حالابه خط بریده تمرکز کنید . برای لحظاتی چشمتان را ببندید و در شرایط آرامشکامل چند نفس عمیق و آرام بکشید. بعد چشمانتان را باز کنید و در حالتآرامش کامل بآرامی و بآهستگی نگاهتان را از اول تا آخر خط ببرید و بعدآهسته به عقب برگردید. مدتی پس از اینکه شما در این جهت به حرکت چشمی میپردازید , متوجه می شوید که پاندول در راستای خط نقطه چین شروع به حرکتکرده است.
  پس از آنکه مدتی پاندول به حرکت ادامه داد , شما نگاهتان رابه خود دایره معطوف دارید و در محیط دایره و در جهت سیر عقربه ساعت بانگاه شروع به حرکت کنید. پس از مدتی پاندول هم حرکتی دورانی در این جهت رادنبال میکند.
  این نکته از نهایت اهمیت برخوردار است که شما نباید اصلاکوشش مشخص و داوطلبانه ای برای حرکت پاندول انجام دهید . این حرکت باید بهصورت ناخودآگاه و با نیروهایی که از اعماق ضمیر ریشه میگیرند صورت بگیرد وعکس العملی نسبت به نوسانات نگاه شما به شمار می آید.
  درمواردی که فردیفورا و بلافاصله در آزمایش با پاندول به موفقیت نایل می گردد نشانه آن استکه بین ضمیر آگاه و ضمیر ناخودآگاه او ارتباط قوی و مستحکمی وجود دارد.
  مانندسایر سیستم های پیشگویی کننده , نوسان پاندول هم باعث می شود تا بین ضمیرآگاه و اعماق ضمیر ناحودآگاه ارتباطی برقرار شود . در حرکات پاندول قدرتهای ساحرانه و نیروهای فوق طبیعی دخالتی ندارند . این حرکات در تعقیبانقباضات عضلانی بسیار ضعیفی صورت می گیرند که مستقیما خواست ضمیرناخودآگاه است و از سوی آن هدایت می شوند.
  حرکات پاندول می توانند درراستای جلو به عقب , راست به چپ , در جهت عقربه های ساعت و در خلاف آنصورت بگیرند. در پیشرفت تجربیات به صورت قراردادی , حرکت پاندول در جهتعقربه های ساعت به عنوئان جواب مساعد . مثبت و در برابر سوال یا نیت مطرحشده تصور می شود. واضح است که حرکات در راستای عکس عقربه ساعت به عنوانجواب منفی تلقی می شود. برخی از افرادی که با پاندول کار کرده اند , درلحظاتی که پاندول را برای وابگویی به برخی از سوالات بسیار بدیهی تحتتجربه قرار داده اند , با نتایج و جواب های نادرست و نا امید کننده ایمواجه شده اند ع در حالی که در برابر سوالات پیچیده و مهم کارایی بیشتریاز پاندول مشاهده کرده اند.
  برای فردی که در زمینه آینده نگری با وسایلمختلف کار می کند , مانند رئیس ارکستری است که برای نواختن یک قطعه موسیقیبه سازهای مختلفی که روبروی او قرار دارند می اندیشد. مسلما یک پیانو یاویولن با تمام قدرت و کارایی قابل ملاحظه ای که دارد نمی تواند همانکارهایی را انجام دهد که سازهای بادی یا ضریبی انتظار میروند. همینطور هروسیله در سیستم های آینده نگری با یکی از ادراکات خارج از حسی تطابق وهمنوایی بیشتری نشان می دهد . ولی هیچیک از سیستمها به تنهایی نمی تواندکار دلنشینی را ارایه دهد . بنابر این گوی کریستال , پاندول , تاروت ,آچینگ و ... وسایل جادویی به حساب نمی آیند , آنچه که قدرت جادویی دارد ,ذهن و ضمیر انسانی است که با آنها کار می کند. تمام اینها تنها وسایلیهستند که می توانند بین ضمیر آ"اه و ضمیر ناخود آگاه ارتباط برقرار کنند.از آنجا که می توان بحق ضمیر درونی را با مفهوم روح معادل دانست , بنابراین ذکر تجربیات روخی به این تمرینها نمی تواند حرفی گزافه و برخلاف علم وعقل سلیم باشد.

 2. #2
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: روش پیشگویی به وسیله پاندول (آونگ)

  روش کار با پاندول:
  قبلاز آنکه کار با پاندول را شروع کنید , شما باید به حالت ریلکس در آیید وبر نفس کشیدن خود کنترل پیدا کنید . به طور آهسته و عمیق از طریق سوراخهای بینی تنفس کنید , ولی نفس های شما خیلی عمیق نباشند. برای احساس آرامشو حضور قلب , بهتر است چشمانتان را برای لحظاتی به هم بگذارید . به اینترتیب آرامش جسمی و روحی بهتری پیدا می کنید. در حقیقت این مراسم را بایدقبل از شروع هر تشریفات روحی به جا بیاورید.
  بعد سوالتان را بپرسید ,به صورتی ذهنی یا با صدای بلند و سپس صبر کنید تا جواب مناسب ار از پاندولدریافت کنید. هرگز اغوا نشوید که به صورت عمدی دستتان را برای حرکت درآوردن پاندول حرکت بدهید. توجه داشته باشید مدتی طول می کشد تا پیام ازطریق حرکت پاندوب به شما منتقل شود.
  در موقع شروع به کار هر موقع کهپاندول در جهت عقربه های ساعت حرکت کرد , به معنای آری وهر موقع که درخلاف جهت عقربه های ساعت حرکت کرد , به معنای نه تلقی می شود. در شروع بهکار , برای آنکه به اصطلاح گرم شوید , ابتدا چند سوال ساده را مطرح سازید. مثلا آیا نام من سارا یا داود است ؟ آیا امروز جمعه است؟
  در جلساتاول سهی کنید حتما سوالات شما مربوط به خودتان و مسائل فردی باشد , خیلیزود به سوال کردن در زمینه مسائل جهانی نپردازید . درباره شغل خودتان ,درآمدتان و مسائل عاطفی خودتان سوالاتی مطرح کنید . قبل از آنکه در کاربردپاندول استاد شوید , به هیچ وجه در زمینه سلامتی و عمر خود سوالی مطرحنکنید . در موقع سوال کردن از آنجا که ذهن شما به صورت قیاسی نه استقراییمی اندیشد , مانند جن افسانه ای چراغ علاء الدین , به صورت تحت اللفظیجملات شما را تفسیر می کند ع بنابراین نمی تواند به تجزیه و تحلیل واستنباط معانی دقیق آنها بپردازد. برای مثال اگر از او بپرسید : آیا من بهزودی مسافرت می کنم ؟ اگر شما بزودی برای مسافرت کوتاهی سوار تاکسی یااتوبوس بشوید , ضمیر شما آن را مسافرت تلقی می کند. از سوی دیگر اگر جواباین سوال مثبت باشد , معلوم نمی شود این مسافرت کی صورت می گیرد ؟ یک هفته, یک ماه بعد , یک سال بعد , پنج سال بعد ...
  همیشه صورت جلسه ویادداشتی از محتوا و نایج جلسات کار خویش با پاندول داشته باشید. بااعتماد به نفس کامل سوال کنید و به جوای هایی که دریافت می کنید , اعتمادداشته باشید. در این جلسات و در کار با سیستم های دیگر روحی هرگز یک سوالرا دوبار تکرار نکنید تا از صحت و سقم آن اطمینان پیدا کنید. اگر یکی ازجوابها را بصورت واضح غلط تصور می کنید , دلسرد نشوید . هیچ کس نبایدانتظار کار صد در صدر بی عیب را داشته باشد. هر پدیده در جریان استمرارخود با غلط کار کردن و تصحیح غلط های خویش به سوی تکامل شدن حرکت می کند.از سوی دیگر در جریان کار با پاندول به ارزشیابی جوابها نپردازید و همیشهفکر کنید ممکن است جواب های ارایه شده درست باشند آینده بهترین جوابگویشماست.
  یکی از محدودیت های کار با نواسانات پاندولی آن است که بهسوالها جواب مشروح نمی دهد و تنها با جواب آری یا نه مواجه می شوید. برایرسیدن به نتیجه مانند مسابقات بیست سوالی , یک جریان پرهیجان یا خستهکننده را باید سیر کنید.
  پس از مدتی تمرین کردن با پاندول شما بتدریجبه امکانات و روش هایی دسترسی پیدا می کنید که به کمک آنها بهتر می توانیدبه هدف نزدیک تر شوید.

 3. #3
  کاربرسایت ARVAH آواتار ها
  تاریخ عضویت
  ۸۷-۰۳-۰۳
  نوشته ها
  1,607
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 6 در 4 پست

  Re: روش پیشگویی به وسیله پاندول (آونگ)

  حوزه کارایی و قدرت پاندول :
  همانطورکه قبلا بیان داشتیم غیر از مواردی که از پاندول بر روی نقشه جغرافیاستفاده می شود , در سایر موارد تنها جوابهای آری و نه را می توان از آنبه دست آورد. اگر یک نیم دایره را به دوازده قسمت تقسیم کنیم , در اینصورت پاندول می تواند به یکی از 12 انتخاب یا جواب متمایل شود , برای مثالاگر بخواهید کمبود ویتامین یا مواد معدنی بدن خودتان را مشخص کنید میتونید 12 ویتامین و ماده معدنی مهم را بر روی 12 خانه بنویسید.
  پاندولباید بالای نقطه ای که به منزله مرکز دایره است مستقر شود. اگر هدف شماسوال کردن درباره کمبود ویتامین یا مواد معدنی است , سوال شما می تواندبدینگونه باشد: آیا لازم است برای حفظ سلامتی خود از ویتامین بیشتریاستفاده کنم ؟ برای جوابگویی به این سوال دو جوابی , پاندول از طریق حرکتدر جهت مخالف جهت عقربه های ساعت می تواند به شما جواب مثبت یا منفی بگوید.
  اگرجواب این سوال مثبت باشد , در این صورت می توانید این سوال را بپرسید:کدامیک از این ویتامینها برای سلامتی من لازم است؟ در این حالت اگر پاندولبر روی نیمدایره 12 قسمتی قرار گرفته باشد , حرکت رفت و برگشت پاندول برروی هر قسمت , جواب مشخص و انتخابی را معین می کند.
  از این نیمدایره میتوان برای انتخاب رنگ خاص در زنگ درمانی و غذای بخصوص در رژیم غذاییاستفاده کرد. انتخاب تاریخ مشخصی برای حرکت در بین چند روز بعد , یکی ازموارد استعمال دیگر این صفحه است. به این ترتیب , شما به اسطرلابی دسترسیپیدا کرده اید که بدون آنکه به تشریفات زیادی نیاز باشد, به کمک آن میتوانید برخی تردید و دودلیها را از وجود خویش دور کنید.
  مساله مهم آناست که شما باید از اطلاعات و راهنماییهای پاندول خویش با دقت فراواناطاعت کنید , مگر در شرایطی که بطلان یا زیان آن برای شما واضح است. هرقدر در مسائل روحی بیشتر پیشرفت کنید منافع بیشتری از نوسانات پاندول میبرید.  نوشته زاک مارتین


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پیشگویی عجیب و دقیق مالاچی درباره پاپ ها
  توسط HRG در انجمن مطالب ويژه
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۲۴ دی ۸۸, ۲۰:۴۱
 2. پیشگویی حمله همه جانبه به ایران در آخر الزمان
  توسط hrg1356 در انجمن مطالب ويژه
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: دوشنبه ۱۸ آبان ۸۸, ۲۲:۴۰
 3. شناخت پدیده روشن بینی و پیشگویی اینده
  توسط ARVAH در انجمن تمرینات روحی برای تقویت روح و روان
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: چهارشنبه ۱۹ تیر ۸۷, ۱۹:۳۵
 4. زنگ زدن گوش و رابطه آن با پیشگویی
  توسط ARVAH در انجمن قدرت های روحی و فراروانی ( Spiritual Powers - ESP )
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۳ تیر ۸۷, ۲۰:۵۰
 5. 11 پیشگویی 2008 به روایت پیشگوی کانادایی !!
  توسط hamid192 در انجمن گفتار پراکنده
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۳ دی ۸۶, ۱۸:۳۱

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •